2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bu gün iğne yaptirdigim yerde kan tahlili istedim hemşire yapma bekle dedi. Erkendir negatif çıksa bosuna üzülürsün dedi yaptırmadı. Bide iğne yerlerim çok ağrıyor

Hamiş olan anneler transferden sonra neler yaptıklarını nasıl dikkat ettiklerini ne gibi ağrıların olduğun belirtileri anlatabilir mi

Arkadaşlar benim Bugun10. Günüm çok merak ediyorum acaba yarın idrar testi yapsaydı. Benim 5 . Gün dondurulmus blastokist transfer edildi. Doktor çok iyi herşey dedi .günler geçmiyor ilk deneme
Cnm yarın kan testin yapsan da çıkar inşallah meleğini seninledir:dua:
Var mı belirti falan?

Bu gün iğne yaptirdigim yerde kan tahlili istedim hemşire yapma bekle dedi. Erkendir negatif çıksa bosuna üzülürsün dedi yaptırmadı. Bide iğne yerlerim çok ağrıyor
H
Canım bana hemşire arnica diye bir jel önerdi onunla masaj yapıyorm igneden sonra dagılsın diye cok ise yarıyor sende dene,bir de buz koyuyorm

Arkadaslar erkek infertilitesi olan var mi? Degerleriniz nasildi? Hamilemisiniz hangi durumdasiniz? Bizim ileri 0 yerinde %5 morfoloji 2 :KK43:((

Arkadaslar erkek infertilitesi olan var mi? Degerleriniz nasildi? Hamilemisiniz hangi durumdasiniz? Bizim ileri 0 yerinde %5 morfoloji 2 :KK43:((

Bizimde erkek infertilitesi sorunumuz car canım morfoloji 3 maalesef perşembe test günüm hızda da sorun var. Keçiboynuzu pekmezi yükseltti eşimin ki 0 dı 3 E çıkmış hızda da artış olmuş

Canım hoşgeldin hayırlı olsun tedavin
İnşallah bu sefer bebişin seninle olacak
Pozitif ol lütfen Hersey cok guzel olacak inşaallah
Benim ilk tedavim hem gonal f 225 hemde menapur kullanıyorum.Sabah aksamsa femara hap içiyorum
Allah hepimizin kucagını doldursun

@tasdan seninde tedavin hayırlı olsun canım

ZehreNur ZehreNur canim femera ve menapur ne icin kullaniliyo ??

15/08/2016
Evvvettt kizlar muhtemelen hepnizde benden yaşça küçüksünüzdür..ben 38 oldum..Dün adet oldum ve bugun 3 . Denemem icin ilk igemi vuruldum..3 denememide ayni doktorda memorial Cem Demirelde yapiyorum..Bu sefer gonal f ile basladik onceki denemelerimde menapurdu ignelerim..arti vitamin arti birde klomen verdi ..sanirim yasim geregi daha saglikli yumurta elde etmek icin..Birde en son vurulan catlatma ignesi olan Ovitrelle nin yaninda gonapeptyl diye igne verdi ..hemsire vuracagun zaman tarif edicez dedi..Bu sekilde catlatma ignesinin yaninda igne vurulan oldumu ???
Hadi bakalim hayirlisi olsun diliyorum..Allah hic birimizin emeklerini bosa çikarmasin..Yaşim gereği son şanslarım olabilir lütfen dualarınızı eksik etmeyin benden .....
merhaba :) ben de 39a doğru gidiyorum :KK66: benim rezervim çok az umarım çok başarılı transferler sonucu bebişlerimiz tutunur bizlere :anneadayı: hiç çocuğun var mı?

Merhaba kızlar transferden yeni geldim dualarınız ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. 5 yumurtam vardı 2 si döllenmişti 4. Gün 2 tane 1. Kalite embriyo transfer edildi. İşlem çok rahat geçti. Merak edenler için Dr un tavsiyelerini söyleyeyim
- 3 litre su iç
- 1/2 gün dinlen ama hareketi tamamen kesme çünkü dokuların kanlanması oksijenlenmesi gerekiyor
- moralini yüksek tut
- taze meyve sebze tüket
- balık tavuk kırmızı et tüket
- kısacası iyi beslen
Hatırlayabildiklerim bunlar :)
27 si de test günüm. Allahım hayırlısıyla sonuçlandırsın inşallah. Tüm isteyenlere nasip etsin.
Amin canim çok içtenlikle bebeğini kucağına almani diliyorum ...

merhaba :) ben de 39a doğru gidiyorum :KK66: benim rezervim çok az umarım çok başarılı transferler sonucu bebişlerimiz tutunur bizlere :anneadayı: hiç çocuğun var mı?
Hayir canim yok ..esimde problem var spermde hareketlilik cok dusuk ..hep olur dediler oyalandik durduk ..dogal yolla olsun diye..senin varmi ??

Güzel kızlar buraya yazabilmek icin üye oldum bende:KK66: 32 yaşındaym yumurta rezerv azlıgım nedenıyle (2tane de rahım amelıyatm var)tedaviye başladık. 3tane yumurta toplandı 2si döllendi 2.gün donduruldu 1qy ara verdık tarnsfer icin donduruldu embriyolar.11agustosta çözüldü 6hücrelilermis doktor transferden önce 8 9 hücreli oldular dedi. Kacıncı kalite iyi mi bilmiyorm,ogün transfer yapıldı bugun 5.günüm heyecanla bekliyorum.cok yazan olmus guzel haberler alanları tebrık ediyorum,darısı hepimizin basına?benimle aynı gün olan birkaç arkadaşım daha var galiba:))
Hayirli olsun canim emeklerimiz bosa cikmasin insallah ..

A
Arkadaşlar Merhaba benim de 11 inde tek embriyo transferim yapıldı. 5.nci gün embriyosu fakat embriyolog gününe göre gelişimi iyi değil tutunma şansı az da olsa var dedi. Transfer olduğu günden beri pozitifim inşallah sonucumda pozitif olur. Bu benim 4.ncü denemem ve yaşım 38. Transfere kadar dayandı mucize altın çileğim umarım benimledir kuzummm çok ihtiyacım var 15 yıldır hasretim mucizeme ben :anne::dua:
Ayni yastayiz bende 3. Deneme icin ignelere basladim..Hsdi bakalim brnden once hamilelik haberini alalimda banada moral olsun canim..

X