2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

İnsa
insallah cnm dün gece de kavga ettim esimle beni hep yalnız bırakıp çıkıyor diye ağladım ettim etkilenmisler midir acaba sonra da çok üzüldüm.

İnsa

insallah cnm dün gece de kavga ettim esimle beni hep yalnız bırakıp çıkıyor diye ağladım ettim etkilenmisler midir acaba sonra da çok üzüldüm.
Yok canım merak etme ben de transferin ilk günü benzer bişey yaşadım ve uzulup ağladım stres yaptım ama çık şükür bişey olmaz Allah in izni ile

Yupppiiiiii maşallah gözün aydın canım ay çok heyecanlandim masallah maşallah bu ay çok iyi geldi maşallah bizler e. İnşallah katlanarak devam eder kuzum

Günaydin arkadaslar. Bendede ilkkez 2 yumurta göründü. Bu bile mucize. Ben ciddèn ümidimi kesmeye baslamistim. 2 tane cok az biliyorum. Bugun 8inci günü cetroid yaptim. Simdide büyümezlerse diye korkuyorum. Sali günü bakacak doktor nekadar büyüdüler diye. Bukez insallah olur. Hepimiz insallah

Şükürler olsun
Gözün aydın canım tebrik ederim sağ salim kucagına almayı nasip etsin Rabbim
Kuzular bir bir geliyor hamdolsun darısı başımıza
Ay masallah toğiğimiz bebiş doldu biz tesdaviye devam edenler için dua eden pek çok hamiş var bu konuda da cok sanslıyız

Her zaman dualarım sizlerle hepimiz bebeklerimize kavuşalım İnşallah.

Kızlar merhaba ben biraz geç kalmışım yazmak için sanırım Öncelikle hamile kalan anneleri tebrik ediyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin evlat. Benim de 8 ağustosta opu oldu 11 ağustos transfer oldu 3. Gün tek embriyo kalite iyi dendi. 23 ağustos test tarihim dua edin bana da inşallah kavuşuruz bebişlerimize.

Ya masallah canim ne guzel tebrik ederim sebi merak ediyordum sabahtan beri cok cok sevindim:)

Yok canım merak etme ben de transferin ilk günü benzer bişey yaşadım ve uzulup ağladım stres yaptım ama çık şükür bişey olmaz Allah in izni ile
Cok sağol cnm içimi rahatlattin biraz bir de içim çekiliyor gibi rahim özellikle sol kasigim oturup kalkarken falan batıyor olmus muydu sende de

Benim de 23 ağustos test tarihi cnm benim de 3. Gün emvriyosu 2 tane inşallah hayırlı sonuçları alırız

Benimde sizlerle aynı kızlar. 11 ağustos 3.gün embriyosu 2 adet transfer edildi. Test günüm 23 ağustos. Allah hepimizin yardımcısı olsun güzel sonuçlar verelim birbirimize inşallah
Ne güzel benimle bekleyenler çoğalıyor. Nasıl gidiyor peki hissedebiliyormusun biseyler ben sürekli kendimi dinler oldum bugün biraz batma ve sulu akıntı var gibi sizde de var mi ama benim sulu akıntı adet olacağıma yakın hep olur zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…