2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Rahat ol kuzum. Evet bizler biraz çabaladik 3 4 kez Rabbim ancak nasip etti. Ama inşallah sen ilk seferinde kucağına alırsın kuzunu. Rahat ol olumlu düşün elini karnına koy konuş bebeğin le. Güzel şeyler düşün. İnşallah pozitif haberlerini alirz

Canim henüz çok erken rahat ol. Bak benim bebixim evde yapmış negatif umutsuzlanms kan testi verdi pozitif i gördü dün çok şükür. İçini ferah tut. Sor istersen ona bak için rahatlar
Tesekkurler canım ınsaAllah dedıgın gıbı olur...senın silik cızgı hemnmı cıkıyor bıraz zaman gecıncemı???

Can. Herkesin dolma kapasitesi ayrı oluyor aslında. Mesela benim mesane küçük olduğu için hemen doluyor. Transfere bi buçuk saat kala bir litre içtim sıkıştı m iyice. Dayandı ana transfer sonrası 20 dk ka sonra kalkıp VC ye gittim yarım saat sonra tekrar gittim. Ama barışın iki litre içiyor anca sıkışık oluyo. Sen evde test et en iyisi sabah erken içmeye başla bi gün dene canm

Tesekkurler canım ınsaAllah dedıgın gıbı olur...senın silik cızgı hemnmı cıkıyor bıraz zaman gecıncemı???
İnşallah canım. Hemen çıktı canm. Benim iki transfer edildi. Kızlar ikisi de tuttu muhtemelen diyorlar belki de o yuzden hrmn çıktı ama bilmiyorum bakalım hayırlısı

benimde yarin 2 testim var. ins yarabbim yüksek çıkar ikimizinde
İnşallah kuzum inşallah. Senin değer yüzün üzerinde maşallah sıkıntı olmaz Allah in izni ile. Ayy canım ya çok heveslendim yarını bekleyim diyom ama su takvimi ben de mi olustursam çok heyecanliiii şu an bebislerim ne kadarlık çok merak ediyom

Kizlar gunaydon guzrl pazarlarimiz olsn bebis haberleri bol olsun transfer yaptiranlar test gununu bekleyenler nasl benm daha yumurtalarm buyumedi ck inatci ciktilar benim gbi hersey guzl olsn bzim icin ama yavas yavas kasik agrilarm basladi bu guzel bsi dedi doktor buyudugunu agridan anlarsn dedi agri olsn dye dua ediyrm

Canim inşallah yumuslarin buyur ve sağlıklı embriyo ya dönüşür. Evet ağrı olması güzel bişey. Rabbim emeğini boşa çıkarmasın. Hayırlı sonuçlar güzel haberler alalım inşallah

10 gün 5 gun embiyosu olmasına rağmen banada düşük gibi geldi değer. ins yarin kat katlanmış olur. takviminide yap canim nasilsa değerini gördüm. artık artış bekliyoruz hayırlısıyla.

10 gün 5 gun embiyosu olmasına rağmen banada düşük gibi geldi değer. ins yarin kat katlanmış olur. takviminide yap canim nasilsa değerini gördüm. artık artış bekliyoruz hayırlısıyla.
İnşallah canım yoo iyi yüzün üzerinde genelde değerler rahat ol inşallah yarın daha da rahatlariz nasıl yapcam ki bi bakinaym bilemedim nerden yapılıyor takvim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…