2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ne güzel benimle bekleyenler çoğalıyor. Nasıl gidiyor peki hissedebiliyormusun biseyler ben sürekli kendimi dinler oldum bugün biraz batma ve sulu akıntı var gibi sizde de var mi ama benim sulu akıntı adet olacağıma yakın hep olur zaten
Bende hiçbir belirti yok. Normal hayatım devam ediyor. Kesinlikle kendimi dinlememeye çalışıyorum. Bu 3. Denemem. Daha öncekilerde hep stres yaptım bu sefer mümkün mertebe sakin durmaya çalışıyorum. Fizikse bir değişiklikde yok hiç.

Merhaba kızlar, herkese iyi pazarlar. P pembe ucurtma çok tebrik ederim canım, çok sevindim. Değerin de çok iyi çıkmış maşallah. Kızlar P pembe ucurtma @benim bebixsxim ve Y yenibidunya yanlış hatırlamıyorsam üçünüz de aynı Zaman'da transfer olmuştunuz değil mi? Üçünüz de hamilesiniz :anneadayı::), maşallah hepinizi tebrik ederim. Ne büyük şans. Allah sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik nasip etsin güzel anne adayları :halay:Bizler için dua etmeyi de ihmal etmeyin kızlar ve topicteki diğer hamile arkadaşlarım, nolur. Benim gibi tedavi aşamasında olan ve sonuç bekleyen arkadaşlarım size de kolaylıklar dilerim. Öpüyorum hepinizi.

Bende hiçbir belirti yok. Normal hayatım devam ediyor. Kesinlikle kendimi dinlememeye çalışıyorum. Bu 3. Denemem. Daha öncekilerde hep stres yaptım bu sefer mümkün mertebe sakin durmaya çalışıyorum. Fizikse bir değişiklikde yok hiç.
3 denemesi olanlar tutuyor genelde benim daha ilk hep bir diken üstünde duruyorum ya olmazsa diye nasip bklm idrar testi yapmaya başlarsanız burdan paylasalim

Ne güzel benimle bekleyenler çoğalıyor. Nasıl gidiyor peki hissedebiliyormusun biseyler ben sürekli kendimi dinler oldum bugün biraz batma ve sulu akıntı var gibi sizde de var mi ama benim sulu akıntı adet olacağıma yakın hep olur zaten
Kızlar bende dün ve bugün çok az bel ağrısı oldu biraz da kasık ağrısı ama çok çok az. Şimdi bişey yok. Akıntı da sanırım progestanlardan kaynaklanıyo bende de oluyo.
Allah yardımcımız olsun inşallah hepimizin

İnsa

insallah cnm dün gece de kavga ettim esimle beni hep yalnız bırakıp çıkıyor diye ağladım ettim etkilenmisler midir acaba sonra da çok üzüldüm.

Canim uzulme bu donemde erkekler bizim gibi degil maalesef bizim 2 yil oldu cocuk olmuyo.. ilk 2 yil daha anlayisliydi simdi o da arkadaslariyla takiliyo bana da gel diyodu bende gitmiyodum sonra baktim hayati kendime zehir ediyorum artik bende esimle cikiyorum erkek erkege olsalar bile hep beraber takiliyoruz inan evde oturmaktan daha iyi egleniyoruz.. sende esinle cik tatlim

Kızlar iyi pazarlar, kan verdim ve sonucum da çıktı 170 :) 4 ağustosda 5. Gün embriyosu transfer edilmişti.
İnşallah hepimizin kucağı dolsun, Allah tamamına erdirsin. Şanslı topik dedik çok şükür inşallah güzel haberlerin arkası kesilmesin.

Masallah :)))
canim boyle pes pese pozitif sonuclar duyunca bende tedaviye biran once baslamak istiyorum valla :))

Ya kızlar transfer gününü sayıyor muyduk ben unuttum onu ilk tedavide sayılmamıştı diye hatırlıyorum ama. Ben 10unda transfer oldum 20 si test tarihi dediler. Saymıyorsak 9 gün oluyor test gününde ben mi yanlış hesaplıyom ki :olamaz:

Arkadaslar türkiyeden ilaclari almak icin recete sartmi? Ben yurt disindayim. Gerci belki trdede ayni fiyattir. Ama sanirim orada daha uygun. Mesela menogon nekadar 10 tüp?

Ya kızlar transfer gününü sayıyor muyduk ben unuttum onu ilk tedavide sayılmamıştı diye hatırlıyorum ama. Ben 10unda transfer oldum 20 si test tarihi dediler. Saymıyorsak 9 gün oluyor test gününde ben mi yanlış hesaplıyom ki :olamaz:
Ben de transfer günümü saymadığım zaman test günüm 12. Gün oluyo bilemedim:KK64::KK48:

Arkadaslar türkiyeden ilaclari almak icin recete sartmi? Ben yurt disindayim. Gerci belki trdede ayni fiyattir. Ama sanirim orada daha uygun. Mesela menogon nekadar 10 tüp?
Valla canm benim raporda 101 tl yazıyor ama ben 2 kutu almışım.2sinin fiyatı mı yoksa 1 kutu mu onu anlamadım.

Ben de transfer günümü saymadığım zaman test günüm 12. Gün oluyo bilemedim:KK64::KK48:
Şimdi hatırladım ilk tedavide sayılmamıştı. 1 inde transfer 13ünde test demişlerdi. Bu 5.gün embriyosu diye 10 gün sonra dedi doktorum. Ama saymıyosak dediğim gibi 9.gün test yapmış olacağım. Aman neyse ya ha 1 eksik ha 1 fazla. Gerçeklerle yüzleşicez :KK70:

Al bendende o kadar. Hayır ilaçlarda bi etki yapmıyo azıcık biyerleri ağrıtsa ya ümitlensek :KK70:
Ya canim gonal f 150 ve merional 75 kullanmistim o zmaan daha cok agrim vardi gögüslerim asiri siskindi ic camasiri takamiyordum evde simdi indi ve hicbir sikayetim yok artik asil simdi olmasi gerekiyordu ama yok yani doktor tutma ihtimli yuzde 80 diyordu ama benim artik yüzde on bile inancim kalmadi sanki dusunmemeye calisiyorum ama aklim hep orda

Şimdi hatırladım ilk tedavide sayılmamıştı. 1 inde transfer 13ünde test demişlerdi. Bu 5.gün embriyosu diye 10 gün sonra dedi doktorum. Ama saymıyosak dediğim gibi 9.gün test yapmış olacağım. Aman neyse ya ha 1 eksik ha 1 fazla. Gerçeklerle yüzleşicez :KK70:
İnşallah pozitif sonuçlansın da 3 ün 5 in lafı olmaz yani:KK54:

Ya canim gonal f 150 ve merional 75 kullanmistim o zmaan daha cok agrim vardi gögüslerim asiri siskindi ic camasiri takamiyordum evde simdi indi ve hicbir sikayetim yok artik asil simdi olmasi gerekiyordu ama yok yani doktor tutma ihtimli yuzde 80 diyordu ama benim artik yüzde on bile inancim kalmadi sanki dusunmemeye calisiyorum ama aklim hep orda
Aynen benimde orda. Hafif kasık bölgem şiş bildiğin löp et gibi. O neyin nesi onuda anlamadım. Ne zaman test yapmayı düşünüyosun canm. İdrar falan yapmayı düşünüyomusn

X