2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Tatlim idrara cikma ayaga kalkindigi icinmi negatif sonuc verio yapilmadin dio tarnsfer sonrasi doktrlar . yoksa yatkta yetiskin bezi falan kullanilir yani

Canim mrhb bende adet olmayinbekliorum baslamak icin transfer sonrasi hastanede ne kadar kalioruz bide transfer sonrasi illaki hep yatmali miyim kesin yanimda bakici yardimci olmalimi

Yarım Saat kaldım uzandim bacaklarimi açmadım tuvalete kalkınca gittim ilk uç gün yatmak lazım yardımcı şart yemek yapanın olsun ewi temizleyen olsun hiç bi iş yapma ilk denememde ,4 . gün işe gittim kimyasal oldu şimdi yatıyorum ewde yürüyüş yapıyorum ananas bulamadım suyunu aldım onu iciyom günlük iyi tutunsun diye sağlıklı beslenme şart kuruyemiş yoğurt meyve fln en azından ev işi yapmıyorum nadir hafif şey ağır kaldırmıyorum bakalım 20 sinde belli olacak

Tatlim idrara cikma ayaga kalkindigi icinmi negatif sonuc verio yapilmadin dio tarnsfer sonrasi doktrlar . yoksa yatkta yetiskin bezi falan kullanilir yani
Canim benim ilk transferim pozitifti 2.side kimyasal gebelik oldu tuttu aslinda ama evet kalmayin diyolar yetiskin bezi mantikli bunu hic dusunmemistim

Canim benim ilk transferim pozitifti 2.side kimyasal gebelik oldu tuttu aslinda ama evet kalmayin diyolar yetiskin bezi mantikli bunu hic dusunmemistim
Ben ilk denemede 5 dk yattım baktım dayanamadım gittim lavabo ya hatta eşimle hastaneden çıktıktan sonra yemeğe gittik yürüdük baya sonuç kimyasal oldu kalksan sorun olmaz dediler öyle yaptım bende

Canim mrhb bende adet olmayinbekliorum baslamak icin transfer sonrasi hastanede ne kadar kalioruz bide transfer sonrasi illaki hep yatmali miyim kesin yanimda bakici yardimci olmalimi
Canım türkiyede dr lar cok güzel ilgileniyor.. Formu okudukca bazen türkiyede denesem mi diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi.. Benim gittiğim merkezde 15 dk kaldım sonrasında eve gönderdiler.. Transfer günü dinlen sonrasında normal hayatına dön dediler.. Sporunu bile yapabilirsin demişlerdi.. Transfer günü eşimle alışverişe bile gitmiştik.. İlk tecrübesizliğimiz olunca.. Sonrasınsa bu siteden arkadaşların deneyimleri doğrultusunda kendimi yormadım.. Dinlendim bol bol.. Neyse bende adetimi bekliyorum. Gelir gelmez bizde dondurulmuşa geccez.. Nasio bakalım. 1. De tamamına erdiremedik ama İnşaAllah ikincisinde tamamıra erdiririz ..

Ben ilk denemede 5 dk yattım baktım dayanamadım gittim lavabo ya hatta eşimle hastaneden çıktıktan sonra yemeğe gittik yürüdük baya sonuç kimyasal oldu kalksan sorun olmaz dediler öyle yaptım bende
Bende bu konuyu cok merak ediyorum aslinda ben ilkinde hic kalkmadim nerdeyse cok az az evde dolastim tuttu sonra bende senin gibi transferden hemen sonra yuruduk kimyasal oldu acaba etkiliyormu

Bende normal muayene gibi oldu idrar sıkışık olmaya gerek yok dediler çok rahatım busefer inş olur. İlkimde drar a sıkışıp yaptılar hemen lavaboya gittim negatif oldu nasip diyelim

Maşallah ne güzel olmuş bu topik:) oku oku bitiremedim ama:)pozitif i alan arkadaşlar her seyiniz sağlıkla ilerlesin. Negatif olan tedavisi yarı da kalan arkadaşlarım Rabbim tez zamanda muradinizi versin. Pes etmek yok bir gün bu güzellikleri goricez biz de inşallah. Benim 3. Dondurulmuş transferim ayin 25-26 si gibi olur sanırım. Tecrubelerim öyle diyor. Dr ne diyecek bakalım. papatyyaa123 sen naptin arkadaşım. Başladın mi ilaçlara?

Canimmmm benim seninle ayni zamanlarda transferimiz olucak insallah birlikte beklicez bu sureci bende ilaclara basladim haftaya cumartesi kontrol muhtemelen 23 nden sonraki bikac gun icinde olur benimde ayyy birlikte beklicegimiz icin ayrica sevindim

Günaydın canım mutlu pazarlar...
Kızlar bugün 4.günüm 5.gün embriyossu dondurulmuş ama bende hiç belirti yok kasık ağrısı felan crionne jel kullanıyorum belim ağrıyo hafif sanırım ondan daha öncede ağrıyodu.bbi yandanda ne belirtisi olacakki daha diyorum...lütfen dualarınızı eksik etmeyin bu 4.tüp denemem daha öncesinde tutmuştu ama kalbi durdu korkuyorum

Herkese günaydın mutlu pazarlar
Gunaydın canım....

Hadı haylı olsun canım belırtı arama ınsaAllah tutunmuştur yada tutunmaya calısıyordur ...

Rabbim yüzünü guldursun canım benim. Bel ağrısı ben de de vardı . Çok belirti aramaya çalış yanıltıcı olabilir. Kişiden kişiye değişiyor. Stres yapma çok yatma rahat ol. İnşallah pozitif i görürsün

Arkadaslar bugun 8.gun 5.gun dondurulmus tek embrıyo bugun dayanamadım ıdrar testı yaptım ama negatıf cıktı((((((Yıne olmadı sanırım aff aff..!!
Canim henüz çok erken rahat ol. Bak benim bebixim evde yapmış negatif umutsuzlanms kan testi verdi pozitif i gördü dün çok şükür. İçini ferah tut. Sor istersen ona bak için rahatlar

Gunaydin canim olumsuz dusunmek yok hem burasi ugurlu topik masallah gebelik testi yapan hep pozitifi goruyor oyuzden sende rahat olcanim hem belirti icin cok erken dusunsene normal gebelikler bugunleri bile bilmiyorlar adetleri gecikiyorda oyle farkina variyorlar tutunmaya calisiyordur allahin izniyle sen umudunu yitirme

Allah razi olsun canimsin. Daha henüz içim ragatkams değil. Yarın test tekrarı var onu da bi göreyim inşallah rahatlarm. Duaları m sizlerle canlar. Rabbim tezz vakit hepinize yaşatsın pozitif sonucu ve hepimiz sağlıcakla alalım yavrularimizi kucagimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…