2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim oyalanacak bisiler bul oyun falan oyna :)) kitap oku desem düsunmekten odaklanamazsin simdi.. haklisin ama bak en zor kismi gectin simdi bekleme kisminda bence tadini cikarmaya bak
Tadını çıkarmak mi eziyet oldu resmen film dizi falan izliyorum ama geçmiyor daha 10 gün var ya 9. Gün idrar testi yapmaya başlarım artık. En azından kan testine kendimi hazırlamış olurum

Zehranur arkadasim ve gazilii simdi soyle oluyor gonalf 300 var 900 var 1200 var siz hangisinden aldiniz bilmiyorum ama zehraya doktoru gunluk 225 doz istemis 5 günlük diyor ya ignenin arkasindan kalemi ayarliyorsunuz 225e getiriyorsunuz o zaman o ladar ilac hazirlaniyor kalemde zehranin ilaci toplamda 1225 dozluk olmali ama oyle satilmiyor siz o dozaji elde edecek kadar satin alabikirsiniz mesela 1200 +100 alabilirsiniz direk 1225 diye bulunmaz canim yani oyle yine sorunuz olursa sorabilirsiniz:)

Tadını çıkarmak mi eziyet oldu resmen film dizi falan izliyorum ama geçmiyor daha 10 gün var ya 9. Gün idrar testi yapmaya başlarım artık. En azından kan testine kendimi hazırlamış olurum

Kanda falan daha erken cikiyo kan testi ver o zaman

Zehranur arkadasim ve gazilii simdi soyle oluyor gonalf 300 var 900 var 1200 var siz hangisinden aldiniz bilmiyorum ama zehraya doktoru gunluk 225 doz istemis 5 günlük diyor ya ignenin arkasindan kalemi ayarliyorsunuz 225e getiriyorsunuz o zaman o ladar ilac hazirlaniyor kalemde zehranin ilaci toplamda 1225 dozluk olmali ama oyle satilmiyor siz o dozaji elde edecek kadar satin alabikirsiniz mesela 1200 +100 alabilirsiniz direk 1225 diye bulunmaz canim yani oyle yine sorunuz olursa sorabilirsiniz:)

Sagol arkadasim :)) anladim simdi

Ay gercekten mi ya acitmamasina sevindim ama ben cok zayifladim ya 49 kiloya dustum gobegimde yagli kisim yok denecek kadar az bakalim nasil olacak..
O degil de zehrenur bi yerden basladik ya inan dusuncesi bile beni mutlu ediyo o kadar cok sikilmistim ki her ay husran yasamaktan
Aynen oyle canım inşallah sende biran once baslarsın.eşimde bende şimdiden cok mutluyuz..mutlu sonla da biter inşallah
Gunluk yazıcam bu arada hem yazmak iyi gelir hemde ilerde hatıra kalır :-)

Gonal f in bi kutusu 600 doz yani senin elinde 1200 doz ilac var uygulaman gerekense 1125 :KK66:) yani yetiyo canim merak etme.banada iyle cok az kaliyomus gibi geliyodu ama siringalarda kucuk zaten ayrica gonal f en basit vurulan igne hic merak etme ne yakiyo nede batirirken aciyo onemli olan tereddut etmeden tek seferde batirman:KK66:tedavin hayirli olsun guzel haberlerini aliriz ins
Sagol canım tesekkur ederim
Evet şişede 600 yazıyor kutuda 450 ıu
Şişe çok küçük görünüyor yarınki dozu vurunca iyice anlamıs olurum ama hesaba gore yetiyor

Tesekkur ederim canım sagolasın

Kızlar ben bugun ilk iğnelerimi vuruldum.5 gunluk iğne verdi 18 inde kontrol var
Gonal f 225 iki kutu aldım.hemşire uygulamalı anlattı.eve gelince baktım kullanılan dozun dibinde cok az ilac var.
4 iğne daha yapmam lazım fakat bunlar yetmeyecek gibi duruyor.
Size yeterli gelmişmiydi? Yeniden mi alıcam bu ilactan
Kızlar ismen(bahar)dualarınızı beklerim
Allah hepimizin kucagını doldursun inşallah
Hayırlı olsun tedaviniz..selen hanımla başlamıştınız değil mi..dilerim size de hayırlı ve uğurlu gelir. Gonol f bana 300 ünite verildiği için yetmeme gibi bir sorun yaşamamıştım..

Hayırlı olsun tedaviniz..selen hanımla başlamıştınız değil mi..dilerim size de hayırlı ve uğurlu gelir. Gonol f bana 300 ünite verildiği için yetmeme gibi bir sorun yaşamamıştım..
Tesekkur ederim canım, evet selen hanım drum cok memnunum cok tatlı bi dr
Bugun oyle bi kalabalıktı ki şaştım kaldım oturacak yer yoktu.. ilk gittiğimde cok azdı..her cmtsi boyle oluyormuş
İnş Senin tedavinde sorunsuz ilerler ve hepimiz pozitifi goruruz.
Kızlar sonrada baska bi topicte bebişlerimizin gelişimini beraber takip edelim inşallah

Brill in bugun kontrolu vardi da saat kacta bilmiyorum.guzel haberini bekliyorum csnim
Yk kuzum ya yne sag taraftakiler hc buyumemis soldakiler buyumus hala en buyugu 12 dozaji yuksellti persmbe cagrdi pkolularda byle oluyms moral bozmak yk dedi

Çok sevindim cnm Allah kucağına almayi nasip eylesin inşallah darısı basimiza:dua:
İnşallah herkes hamis olur burda:KK49:
dualarıniz için sagolun kızlar bende transfer oldun evde dinleniyorum büyük gün 25 agustos:emir_bebek:
Oyy masallah miniklerine sıkı sıkı tutunsunlar inşallah
Stres yapma emi vucudunu da dinleme,en onemli sey moral.25 agustosta mujdeli haberlerini almak nasip olsun

@heidi1007 harika bi haber .:halay: hayırlı olsun canım, sağlıklı bir şekilde büyür inşallah. allah kucağına almayıda nasip etsin. bu güzel haberleri aldıkça çok mutlu oluyorum, bende umutlanıyorum , darısı bizlere inşallah..:KK54:

X