2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

benmkide çk hassas o konuda yavaş otur yavaş kalk onu ye bunu ye.yavaş masaj yap fln.bizi düşünen yok
AYNEN ÖYLE ŞUNUDA YE BUNU YE SANA YEDİRMİYORUM ÇOÇUĞUMA YEDİRİYORUM DİYO BENDE TMM O ZMN BEN YEMİYEYİMDE ÇOÇUĞUNA NASIL YEDİŞRİRSEN YEDİR DİYOM :d

günaydınnnn annişlerrrrr.heryerim şiş uyandımm ne zaman biticek bu şişlerrrr

Gunaydin kizlar zaz86 ay i dert bendede var. bir kalktim ayaklarim davul gibi sis ve tabanlari aciyor
yarin doktora gidince soyliycem de tuzu kes diiycek

nasıl anlıyorsun canım ya poposunu elini ben daha ayırt edemiyorum göbişimi hoplatıyor sağ sol ama başı aşağıdaymış bizimkinin heralde bacakları :)

Nazar değmesin inş sonuna kadar böyle gider,doğumada da bu enerjiyle girerizz inşşşş

Aynen valla ya ne güzel gidiyodum şişim falan yoktu ama bugn acayip şiş uyandım sanırım böyle gidicek doğuma kdr

Gunaydin kizlar zaz86 ay i dert bendede var. bir kalktim ayaklarim davul gibi sis ve tabanlari aciyor
yarin doktora gidince soyliycem de tuzu kes diiycek
Aynen benmde öyleydi sabah korktum hemen tansiyonumu ölçtüm 112 ye 54 çıktı yüksek değildi.ama ben dün tuzlu bişeyler yedim ondan oldu normalde tuzlu tüketmiyorum ama dün kaçamak yaptım sonrada balon gibi şiştim

nasıl anlıyorsun canım ya poposunu elini ben daha ayırt edemiyorum göbişimi hoplatıyor sağ sol ama başı aşağıdaymış bizimkinin heralde bacakları :)
doktor söylemişti canım o yüzden biliorum dedim bu kısmı bazen çok sertleşio popişi orası demişti :)
ayaklarını bükmüş yavrum hep ögle duruo baş aşagıda kıyamam

bende kesicem en kısa zamanda parmaklar ayaklar baya şiş :) napalım rahat etmek için tuz tüktümüne son vericem :)

Bende dun gece sancilandim.midem kotu bu ara surekli yanma oluyo.
Aslinda korktumda erken dogum olsa hicbir hazirligim yok.
cantalariniz hazirmi kizlar.degilse tam zamanidir

Bende dun gece sancilandim.midem kotu bu ara surekli yanma oluyo.
Aslinda korktumda erken dogum olsa hicbir hazirligim yok.
cantalariniz hazirmi kizlar.degilse tam zamanidir
bnm hemen hemen 1aydır hazır kuzum :)
çünkü bnm kız ultrasonda 3 hafta önde ben ne olur ne olmaz die herşeyini hazırladım kuızumun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…