2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bende dun gece sancilandim.midem kotu bu ara surekli yanma oluyo.
Aslinda korktumda erken dogum olsa hicbir hazirligim yok.
cantalariniz hazirmi kizlar.degilse tam zamanidir
BENDE BU HAFTA KIYAFETLERİMİ BEBİŞİMİNKİLERİ YIKICAM artık haftaya hazır olur bavulumuz neler koydunuz bavula kızlar

Iki pijama takimi.ic camasiri.
Bebege 2 hastane cikisi.bez ,islak mendil.kundak mendil vs..
Canta icin ilk etapta bunlar yeterli

Tatilemi cikiyoruz bavul hazirlayalim :KK70: saka bi yana
ya bazi listeler goruyorum emzikten biberona hatta pompaya kadar.luzumsuz seyler bunlar.ihtiyac olursa temin edilir.dagin basinda dogurmicaz :)

Evet aynı görünüyor canım sağlıkla gelsinler inş.. Benim bıdığımm durduğu yerde duramıyor, mütemadiyen hareket halinde. Artık dönemiyor onu hissediyorum ama bir popo dayayışı var ki dışarıdan bakan bile farkediyo :)) bir de kızışımıı bu ara çok hıçkırık tutuyor günde 5-6 kez ritmik atışlar sayıyorum. Sende de var mı hıçkırık canım, normal mi ki bu kadar hıçkırması..

Benim kızımda çok hıçkırıyor kıyamam uzun sürüyo . Sol tarafımada poposunu dayıyor ittiriyor dalgalanıyor :KK200::nazar:

merhaba kızlar keyifler nasıl herkes iyidir umarım :KK66: temizlikle uğraşıyorum her
yerime ağrı girdi artık zor gelmeye başladı zaman ilerledikçe kadın tutacağım bir dahakine şimdi kuzumla dinlenme molası verdik birazdan kaldığımız yerden devam:anneadayı::emir_bebek:

merhaba kızlar keyifler nasıl herkes iyidir umarım :KK66: temizlikle uğraşıyorum her
yerime ağrı girdi artık zor gelmeye başladı zaman ilerledikçe kadın tutacağım bir dahakine şimdi kuzumla dinlenme molası verdik birazdan kaldığımız yerden devam:anneadayı::emir_bebek:

çok şükür iyiyiz sizlerde iyisinizdir inşallah aynı bende ögleyim bir oturma odasını temizliyorum 5 dk mola sonra salon sonra 5dk mola sonra yatak odası şuan moladayım birazdan mutfaga giricem :)

çok şükür iyiyiz sizlerde iyisinizdir inşallah aynı bende ögleyim bir oturma odasını temizliyorum 5 dk mola sonra salon sonra 5dk mola sonra yatak odası şuan moladayım birazdan mutfaga giricem :)
iyiyiz cnm çok sükür sadece mide yanmam var ve otururken miniğim kaburgalarıma batıyor sanki uzanmam gerekiyndeor zorlanıyorum otururken ama tek o kadar olsun sağlıklı olsunlarda dayanacağız :) sana da kolay gelsin cnm bende mutfağa geçicem en sevmediğim yer :KK34:

H

Hmm herzamanki hareketlerden farkli ritmik hareketler.bida daha dikkatli takip edicem bakalim.tşk ederim
rica ederim canım benim ama bariz belli edio hıçkırdıgını birde benim kız sinirlenio hıçkırdıgında gerilio felan aynı babası eşimde hıçkırıgı sevmez hala ögle

iyiyiz cnm çok sükür sadece mide yanmam var ve otururken miniğim kaburgalarıma batıyor sanki uzanmam gerekiyndeor zorlanıyorum otururken ama tek o kadar olsun sağlıklı olsunlarda dayanacağız :) sana da kolay gelsin cnm bende mutfağa geçicem en sevmediğim yer :KK34:
bende sevmiorum ama mecbur önceden çıkmazdım şimdi giresim yok :KK70:
bebiş yukarda ya ondandır benim aşagıya indir iyice sanırım bütün sıkıntılar kayboldu bu sefer idrar torbamı ittirior altıma yapcam sanıorum :oops:
birde elleriyle yumurtalıklarımı oynatıoyr bakalım yarın belli olucak

bende sevmiorum ama mecbur önceden çıkmazdım şimdi giresim yok :KK70:
bebiş yukarda ya ondandır benim aşagıya indir iyice sanırım bütün sıkıntılar kayboldu bu sefer idrar torbamı ittirior altıma yapcam sanıorum :oops:
birde elleriyle yumurtalıklarımı oynatıoyr bakalım yarın belli olucak
öne mi aldın randevuyu? senle aynı gündü 8 inde randevumuz bende 9 unda gitcem eşimin iş durumundan dolayı hadi hayırlı haberlerle gel inşallah son haftalar zor geçecek Allahım sağ salim hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı beni doğum korkusu sardı birde kendimi nasıl rahatlatacağım bilmiyorum korkuyorum yaa :KK43::cry:

öne mi aldın randevuyu? senle aynı gündü 8 inde randevumuz bende 9 unda gitcem eşimin iş durumundan dolayı hadi hayırlı haberlerle gel inşallah son haftalar zor geçecek Allahım sağ salim hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı beni doğum korkusu sardı birde kendimi nasıl rahatlatacağım bilmiyorum korkuyorum yaa :KK43::cry:

mecbur aldık tatlım eşimin amcası şuan ameliyatta bypasstan yarın eşim kan vericek işten yarın izin aldı kan verdikten sonra bebişi görmeye gidicez.
korkma kuzum allah bir şekilde yardım edicek herkez doguruyor bir biz mi doguramıycaz..
korkma korkarsan zor olur çok güçlü ol ben baya cesaretimi topladım şimdi olsa şimdi dogururum o moddayım :)
Sağolsun eşimde destek verdi çok bende diordum nasıl dogurucam sancı cekicem canım yancak die eşim hep sen yaparsın dogurursun ne olucak bak herkez dogurdu felan diordu.
benim çevremde herkez sezeryan kuzum bir ben şuanlık normal gözüküo yani gelinlerden ve akrabalarda herkez sezeryan yapmış keyfi olanda var zorunlu olanda var bakalım kısmet herşey bana korkmuyormusun diorlar hayır diorum gözün kara çıktın sen diolar :KK70:

X