2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

meksika dalgası gibi hemde resmen yamuluyo göbüş eşim hayretler içinde kalıyo her seferinde,ben alıştım artık bu haline
aynen eşlere daha garip geliyor ben sırtüstü yattığımda çok hareket ediyor uzun süre hareket edince cimcimem babası çoçuğun pozisyon değiştir çocuğu rahatsız ediyorsun diyor oysa benim çok hoşuma gidiyor hareket etmesi

benmkide çk hassas o konuda yavaş otur yavaş kalk onu ye bunu ye.yavaş masaj yap fln.bizi düşünen yok

Ara ara yumusuyo ama genelde tas gibi...birde halsizlik var cok kalp carpintisi oluyor arada doktora gitsem mi bilemedim
halsizlik yok aksine aşırı enerjiyim kalkıp dans bile edebilirim :)
kalp çarpıntısı da yok.
uzat bacakalrını imkanın varsa bir dinlen geçmezse git tatlım

halsizlik yok aksine aşırı enerjiyim kalkıp dans bile edebilirim :)
kalp çarpıntısı da yok.
uzat bacakalrını imkanın varsa bir dinlen geçmezse git tatlım
o enerji patlaması 1 haftadır bende de var haftasonu sabah denizde yüzdm 45 dk eve gidip dolap fln sildim bide,üstüne yemek yaptım anca duruldum

o enerji patlaması 1 haftadır bende de var haftasonu sabah denizde yüzdm 45 dk eve gidip dolap fln sildim bide,üstüne yemek yaptım anca duruldum

oh maşallah :)
bende sabah erkenden kahvaltımı ettimi evimi temizledim çamaşırlarımı katladım yemegimi yaptım müzik açtım yemek yaparken az oynadık kızımla :)
bende şimdi pcye geçtim :) hala daha enerjim tavan maşallah diyelim kız

benimdeoluyor canım yarın doktora gidicem ilk önce regl olacakmşım gibi sökülecek miş gibi oluyorum sonra bakıorum karnım taş gibi oluyor
Arkadaşlar göbeğin üst tarafı mı yoksa göbekten aşağı olan kısımmı sertleşiyor? Benim göbeğin üst tarafı hep sert genelde.

Benim genel sertlesio her yeri canim yani
Anladım benim göbek altında olmuyor sertleşme diğer üst kısımdada başından beri oluyor sanırım midede sıkışıyor ondan.Bu arada enrjide olsa bu haftalarda lütfen dikkat edin arkadaşlar çok fazla yormayın kendinizi.Ev işleri mecburen yapıyorum bende ama yavaş yavaş dikkatli yapıyorum.Benim serviks kısalması da olduğu için de çok dikkat etmem lazım.

Haklisin birtanem enerjimizi doguma sakliyalim :)
dikkat edelim genede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…