2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
inşallah canım benim inşallah bir an önce olsun artık ben beklemekten yoruldum gerçekten bu ay yüzüm gözüm sivilce doldu stresten :18:

hepimiz aynı durumdayız emin ol inş bu yıl bol bebekli bir yıl olur.beklemek cooook zor.kolay bir konu degi çocuk konusu peygamber ağlatmıs bir onun için kolay olmadıgı kesin

hepimiz aynı durumdayız emin ol inş bu yıl bol bebekli bir yıl olur.beklemek cooook zor.kolay bir konu degi çocuk konusu peygamber ağlatmıs bir onun için kolay olmadıgı kesin

merhaba canım çok doğru söylüyorsun kaç aydır deniyorsunuz önceki sayfalarda yazdınsa takip edemedim kusura bakma bu altıncı ay benim için bakalım tedavi falan var mı yosa çok yeni mi daha çoook sordum galiba

önemli degil cnm 2.5 yıldır uğrasıyoruz yok ben daha yeniyim topikte daha öncedende bakıyordum ama yazmaya yeni basladım.eşimde ve bende hiç sorun olmadıgını sölediler klomen+rahim filmi falan cekildi. ama yine sonuc vermedi aşılama dediler eşim biraz daha bekleme taraftarı oldu bekliyoruz bakalım. alternatif tıp deniyorum bu aralr ot çöp... siz hangi asmadasınız

biz da arara ara denedik benim okulum vardı o tarihlerde olmayınca kaorunduk şimdi altı aydır deniyoruz eşim tetkikleri yaptırdı ben de rutin kontrolleri pldum şimdilik bi sorun yok acele etmeyin diyorlar ama bu ay yumurta takibi yaptık benim ısrarımla 17 sini bekliyorum bu ay da tutmazsa adetin 3 günü gidicem hormon testi ve rahim filmi için randevu vericek dr inşallah allah herkese ve bize de sağlılklı bebişler verir bir an önce eşler biraz daha rahat oluyorlar ben çok muhabbetini yapınca eşim bi şey olma zolur acele etme yönünde konuşuyor biz biraz sabırsızız galiba hangi şehirde yaşıyorsun

kütahyadayım ben. evet benim eşimde cok rahat olur kafana takma bu sitelere fazla girme baska seyler düşn diyor ama elde degil.biz 3,5 yıl oldu hiç korunmadık olmayınca 1 yıldan sonra doktor kontrollerine falan basladık bir sorun cıkmadı cok şükür.bu ay ovulasyon testi denedim ilk defa bakalım o gnleri iyi degerlendirdik batım 18 bakalım nasip.umarım bişey cıkmaz güzel sonuc alırsın. rahim filmide bazısında ağrılı oluyor bazısında agrısız geciyor ben anesteziyle olmustum korktum.Rabbim çok aratmadan verir inş

inşallah canım ikimiz için de alah bu ay mutlu haberi almayı nasip eder inşallah ben de istanbuldayım inşallah bu ay hamilelik haberi gelir de filme falan gerek kalmaz inşallah ben çıkıyorum herkese iyi günler çok öpüyorum canım yine grsrz

test alsan sende canım yumurtlama takibini bilerek ilişki yaşamış olursun bende yeni aldım yarın başlıcam hep birlikte başlayalım adetinini kaçıncı günüündesin mesela

Canım testi alırım ama yapamam ben valla öyle her gün hergün.. Huyumu biliyorum.. İlk gebeliğimde de sadece 3 ilişki olmuştu Rabbim verince veriyor az çok takip edicem yumurtlama günlerimi.. Benim reglim 2 gün önce bitti ben 2. adet günümü de beklemek zorundayım kürtaj olduğum için doktor iki adet dönemi bekleyeceksin dedi onun günlerini sayıyorum ondan sonra inşallah güzel haberler veririm sizlere..

Aynen canım.. Hepsinin içeriği aynı sadece farklıysa katkı maddeleri oluyor sanırım ekstradan.. Rabbim nasip etsin sağlıklı bir gebeliği tonton oluruz sonra da veririz inşallah :)

KIZLAR BEKLEMEK ÇOK ZOR (( bilmiyorum ne zaman olucağını ama biran önce olsun bebeklerimiz bizimle ne olur Allahımmmm

kizlar benim adet tarihime 3 gun var bugun dayanamadim bi test yaptim negatifti erkenmi yaptim acaba testi bilmiyorum ama insallah tarihim gecer gelmez testi yenilerim ve burdaki tum bebek isteyenlere allah en kisa surede nasip eder insallah

kizlar benim adet tarihime 3 gun var bugun dayanamadim bi test yaptim negatifti erkenmi yaptim acaba testi bilmiyorum ama insallah tarihim gecer gelmez testi yenilerim ve burdaki tum bebek isteyenlere allah en kisa surede nasip eder insallah

canım bende yaptım ama negatif erken yapıyoruz biraz daha sabredelim ama ben cuma günü kan testi yaptırıcam varsa kanda erken çıkıo inşş vardır ama ben bişey hissemiyorum nedense (

kızlar sırf cnım acısın diye ve beyinsizliklerinden yapıyorlardı
gerçekten hiç sallamadım daha çok gıcık oluyorlardı
hala soran olursa korunuyoruz düşünmüyoruz diyrm bir tek yan komşum biliyor apartmandan birde ailem eşimin tarafına bile sölemedik

cnm erken yapışsın sanırım biraz sen aetinin geçmesini bekle o zaman yap şimdi çıkmayabilir
ama benim bir ark.ım vardı adetine 15 gün kala hamile olduğunu anlamış nasıl anlamış bende bilmiyorum

KIZLAR BEKLEMEK ÇOK ZOR (( bilmiyorum ne zaman olucağını ama biran önce olsun bebeklerimiz bizimle ne olur Allahımmmm

İnşallah canımmmmmmmm

Canım ben adetim geciktikten 3 gün sonra yaptım çıkmıştı daha erken yapıyorsun çıkmaz

canım bende yaptım ama negatif erken yapıyoruz biraz daha sabredelim ama ben cuma günü kan testi yaptırıcam varsa kanda erken çıkıo inşş vardır ama ben bişey hissemiyorum nedense (

insallah hayirli haberleri alirsin canim bakalim ben igneden korktugum icin :26: ve burdkilerde acimasizca kan aldiklari icin gidemiyorum bi kac gun daha beklicem tarihimi gecikirse gidicem

hadi bakalım bekliyoruz hayır haberleri

c3rul34n korkulurmu böle bişiyde iğneden
bene çok korkuom ama ahh bir o zamana gelsek koşa koşa giderim.
o kadar ilerleyemedik daha

insallah hayirli haberleri alirsin canim bakalim ben igneden korktugum icin :26: ve burdkilerde acimasizca kan aldiklari icin gidemiyorum bi kac gun daha beklicem tarihimi gecikirse gidicem

canım ya korkma herkes güsel alamıo gerçekten kanı acıtıyorlar...inşş güzel haberler veririm Allah'ın izniyle dua edin kızlarr :)

o günlerde gelir inş canım
canım ya korkma herkes güsel alamıo gerçekten kanı acıtıyorlar...inşş güzel haberler veririm Allah'ın izniyle dua edin kızlarr :)

korkulur hani trdeki kadar normal almiyorlar yaaa igne gorunce bayilcak gbi oluyorum zaten fransadaki doktorlarda ole olunca almiyorlar alanlarda normal almiyor her kan aldirisimda 2 hafta 3 hafta kolum tamamen mosmor oluyor :S ayyy bi kac gun dha beklicem yoksa aldircam elbet ama su adet tarihimin gecmesini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…