2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
hadi bakalım bekliyoruz hayır haberleri

c3rul34n korkulurmu böle bişiyde iğneden
bene çok korkuom ama ahh bir o zamana gelsek koşa koşa giderim.
o kadar ilerleyemedik daha

ve insallah en kisa zamanda sende hayirli haberler alirsin canim cok yurekten dua ettim sana ve edicemde tum anne olmak isteyenlerin yuzunu allahim en kisa zamanda guldurur insallah

Canım testi alırım ama yapamam ben valla öyle her gün hergün.. Huyumu biliyorum.. İlk gebeliğimde de sadece 3 ilişki olmuştu Rabbim verince veriyor az çok takip edicem yumurtlama günlerimi.. Benim reglim 2 gün önce bitti ben 2. adet günümü de beklemek zorundayım kürtaj olduğum için doktor iki adet dönemi bekleyeceksin dedi onun günlerini sayıyorum ondan sonra inşallah güzel haberler veririm sizlere..

Aynen canım.. Hepsinin içeriği aynı sadece farklıysa katkı maddeleri oluyor sanırım ekstradan.. Rabbim nasip etsin sağlıklı bir gebeliği tonton oluruz sonra da veririz inşallah :)

aynen canım bnim :21:

oooff yaa eşim arabaşı istedi yaptım ama tutmadı arabaşı yerine arapsaçına döndü tövbe estağfurullah böle bulamaç gibi arapbacı çorbası gibi :KK62: eski unum bitti ondan bulamıyorum başka un denedim olmadı pooof napcam ben yha hay ramazan ben senin :KK22: adama hergün arabaşı ver yemem demez :KK30:

oooff yaa eşim arabaşı istedi yaptım ama tutmadı arabaşı yerine arapsaçına döndü tövbe estağfurullah böle bulamaç gibi arapbacı çorbası gibi :KK62: eski unum bitti ondan bulamıyorum başka un denedim olmadı pooof napcam ben yha hay ramazan ben senin :KK22: adama hergün arabaşı ver yemem demez :KK30:

Olsun çabalarına teşekkür edip yesin bişi olmaz :KK1:

aaaa konu sahibi afyonluyuuuuz:) merhaba, ben de bu topikte yeniyim:) çok güzel bir konu açmışsın ellerine sağlık:))

Afyonu güneşim biçimsizim zeytinim diğer hatunlarrrrr rahim.filmini çektirdim o kadar korkulacak bişey değilmiş sonucun da temiz çıktı

arabaşı ne :KK56:

Oh ohh aman da aman.. Ay günler çabucak geçse adet olsam da çalışmalara başlasam ve size güzel haberleri versem ve o zamana kadar siz hamiş olsanızzz :21::21::21:

inşallahhh canım benim inşallahh bende hasta olup ikinci aşılamama başlamak istiyorum artık bu aydanda umudum yok.şöyle hep beraber hamiş kalsakta hamiş hamiş muhabbet etsek :21:

korkulur hani trdeki kadar normal almiyorlar yaaa igne gorunce bayilcak gbi oluyorum zaten fransadaki doktorlarda ole olunca almiyorlar alanlarda normal almiyor her kan aldirisimda 2 hafta 3 hafta kolum tamamen mosmor oluyor :S ayyy bi kac gun dha beklicem yoksa aldircam elbet ama su adet tarihimin gecmesini bekliyorum

canım fransa da nerdesin?? eşimin akrabaları çok :)

şimdi afyon kocatepe mavi hastaneyi aradım hsg rahim filmi ssklıya ne kadar dedim sosyal güvenceniz varsa ücretsiz dediler en kısa zamanda gitcem :KK34:

Denizkabugum gözün aydın :) afyonluyuz benim annen tınaztepeden yaptı geçen çok güzel oldu ama bende isterim :)

ve insallah en kisa zamanda sende hayirli haberler alirsin canim cok yurekten dua ettim sana ve edicemde tum anne olmak isteyenlerin yuzunu allahim en kisa zamanda guldurur insallah

ayyy amin cnm inşallah

hatunlarrrrr. Sonucum.temiz ciktii

Afyonu güneşim biçimsizim zeytinim diğer hatunlarrrrr rahim.filmini çektirdim o kadar korkulacak bişey değilmiş sonucun da temiz çıktı

denizim hadi gözün aydın cnm bunu da atlattın
ağrın sızın oldumu

X