2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
aaaa konu sahibi afyonluyuuuuz:) merhaba, ben de bu topikte yeniyim:) çok güzel bir konu açmışsın ellerine sağlık:))

Afyonu güneşim biçimsizim zeytinim diğer hatunlarrrrr rahim.filmini çektirdim o kadar korkulacak bişey değilmiş sonucun da temiz çıktı

Canımcım ben de sabrediyorum bugün 2. gün olmadım henüz. 2 gün daha bekleyeceğim öyle test yapacağım. Sonra hüsran oluyor çünkü. Kızım 4 yaşında canım.

Aaaa ben de kızıma hamişken doktorum Asiye Hanım'dı. Doğumumu da o yapmıştı. Çok tatlı bir doktordur.

kizlar benim adet tarihime 3 gun var bugun dayanamadim bi test yaptim negatifti erkenmi yaptim acaba testi bilmiyorum ama insallah tarihim gecer gelmez testi yenilerim ve burdaki tum bebek isteyenlere allah en kisa surede nasip eder insallah

Adet geçmeden niye test yapıyorsun tatlım yani ne anlamı var çok merak ediyorum..

Hayatımda 1 kere yedim o çorbadan daha doğrusu yiyemedim suyunu içtim, çocuktum belki de ondan. O arabaşı hamurunu çiğnemeden yutmak gerekiyordu değil mi? Ama içimde kaldı yani.. Tarifine bakayım da yapabilirsem yapayım ben de.

Afyonu güneşim biçimsizim zeytinim diğer hatunlarrrrr rahim.filmini çektirdim o kadar korkulacak bişey değilmiş sonucun da temiz çıktı

Hadi gözün aydın şekerim, sevindim, bu yumurtalama günlerini iyi değerlendir derim, rahim filminden sonra gebe kalanını çok duydum çünkü.

biliyorum kuzum cevap yazmıştım ama tekrar yazayım bidenem şimdide çalışmalara başlarsın ve boool bol bebişin olur ilk haberi sen ver hadi bizde peşinden gelelim

Kızlar benide aranıza alın lütfen((( bizimde 2 . Yılımız bitti cocuk istiyoruz ilaç ve iğneler yaptırdım olmadı doktor ilaç veremem artık dedi aşılama olacaksın dedi bn de korkuyorum bu ay kendiliğine bıraktım olmasa aşılama napcm bilmiyorm

Tatlim gozunaydin cok sevindim onumuzdeki ay bebis supriz yapar sana:))) vallahi hsg den sonraki ay cok kisi hamile kalmis tatlim darisi basina

inşşallah en yakın zamanda hamıle kalırım :) kalırız hepınızın guzel enerjileriii bana geçtii çook sağolun iy kiii varsınızz

Hoşgeldin canım. Aynen 1-2 ay kendi haline bırakıp aşılama yaptırırsın tatlım..

ayy sanırım sayfaları okuyayım derken gözlerimden olacaktım bayadır giremeyince tabi. okumasaydım da merak edecktim ne yapayım neyse işte çok şükür kötü haber yok bundan sonra Rabbim neşemize neşe katsın inşallah bebiş haberlerimizle

Evet amazoncugum ben de bu ay basladim asiye hanimla gorusmeye cok seker bi doktor ilgili de bundan sonra onunla devam edicem sürece insallah sana ikinciyi bana da ilkini dogurtmayi nasip eder ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…