2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Merhaba kızlar nasılsınız :))
Canımçok sevindim inşş güzel haberlerini verirsin bizlere :)
Dualarımız seninle...

tutarmı dersin böyle bu ayy

aynen afyonlu ama çok yaradı valla bugün çok dinç gördüm kendimi
sen nasılsın

cnm benim 1 aylık tedavim var beklemedeyiz
1 ay sonra dr ye gidicem ondan sonra başlıcaz denemeye

Son düzenleme:
sen çektirmişmiydin :)) hayır anestezi ile çektırmeyeceğimm sen ne zaman nerde :)) nasıl çektimiştin??

en mantıklısı anestezisiz evet canım ben çektirdim doktorum bu filmi istedikten 3-4 ay kadar korkudan gidemedim internetten ordan burdan araştırdım çok panik yaptım ama sonra bi cesaretle gidip yattım oraya.spekulum yerleştiriyorlar vajinanın ağzına vajına açılması için ki hiç acıtmıyor daha sonra sana direk ilaç gönderiyorlar onu hiç hissetmiyorsun devamlı filmini çekiyorlar taş çatlasın 10 dakika ya sürdü ya sürmedi.ben haziranda çektirdim balıkesirde canım benim.inan hiç hiç korkulası ve canını çok fazla yakan birşey değil.

afyonluuum sende ne var ne yok yumurtlama donemın gectı galıba senın.

yok daha geçmedi kuzucuk dün sanırım günümdü çalıştık
ama ne olur ne olmaz diye gün aşırı beraber olcaz daha bir hafta bakalım bu ay inşaAllah hepimizin göbüşleri dolar bende olmazsa mayısta rahim filmine gitcem yada nisanda bişey merak ediyorum acaba bu rahim filmini adetin kaçıncı günü çekiyolar

aynen afyonlu ama çok yaradı valla bugün çok dinç gördüm kendimi
sen nasılsın

cnm benim 1 aylık tedavim var beklemedeyiz
1 ay sonra dr ye gidicem ondan sonra başlıcaz denemeye

anladım canım hayırlısı inşlhh hepimiz bu ay alırız haberleri bellimi olur

canım rahim filmi adetliyken çekilmiyor.adetin geçtikten 3 gün içinde çektirmen gerekiyor..

aynen cnm en mantıklısı o zaten 21. gune kadar dıolar ısı garantıye al 25. gune kadar gun asırı ılıskıde bulun. garantıcı olmak lazım bu hayatta adetın 8. gunu dıe blıorum cnm ben denızkabugu bu gun cektırcek en net o bılır cnm ne zaman yapılacagını..

çoooooooooooook sevindim sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah ve sağlıklı bebişini kucağına alırsın çok doğru söylüyorsun deniz kabuğu ben başka bir doktorla görüşüyordum çok ilgisizdi sonra nisa hastahanesinden asiye hanımla görüşmeye başladım hemen folikaside başlattı eşim tetkikleri yaptırdı bu ay yumurta takibi yaptık bakalım ayın 17 sini bekliyorum zaman geçmiyor inşallah kırmızıları görmem de eğer görürüsem hormon testi falan yaptıracaklara duyurulur adetin 3. gunu gitmek gerekiyormus, yani asiye hanım öyle dedi bizim kararlı tavrımız daha çok dr yönlendiriyor

hııım bi araştırmak lazım kuzum :44:

neden tutmasın canm Allah nasıp ettıkten sora oyle bıde olurkı ama nasıbınde olması lazım ıste. adet dongun cok ıyı dıye sansın dha ıyı tabı benden mesela. o yuzden duanıda eksık etme

evet bol bol dua edip hayırlısını diliyorum allahtan verende o alanda o ama ümidimi yitirmiyorum olucak inşlhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…