2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
( olsun canım vardır bir hayır önümüzdeki gollere bakalım neler yapıyorsun mesela yumurlama günlerini nasıl hesaplıyorsun?

Canım benim ki zaten anlamadan olmuştu gebeliğim.. Şimdi de telefonumda mydays diye bişi var 3 senedir ona giriyorum adet günlerimi felan.. Tahmini yumurtlama dönemlerini gösteriyorrr ona bakarım bu sefer

canımsınnn iy kii varsın bazen dıyorum kendıme :) allah iyilerle karşılatıryor beni senın gıbı ınsanı tanıdıgım için çok mutluyum emınkii yıllar geçecek ama bız kopmayacagız ınsanın dost olabılmesı ıcın demek kı görmesı gerek miyormuş sıcaklığını hissetmek yeterlıymiş samımıyetın ve enerjin için çook teşekkür ederım sıkıntılarımı paylaştığın için bendee bende :)) hep yanındayımm bunu hep hisset biçimsizim benim

Canım benim ki zaten anlamadan olmuştu gebeliğim.. Şimdi de telefonumda mydays diye bişi var 3 senedir ona giriyorum adet günlerimi felan.. Tahmini yumurtlama dönemlerini gösteriyorrr ona bakarım bu sefer

test alsan sende canım yumurtlama takibini bilerek ilişki yaşamış olursun bende yeni aldım yarın başlıcam hep birlikte başlayalım adetinini kaçıncı günüündesin mesela

Rabbim nasip kısmet etsinde ne olacak canım kilolumuşuz değilmişiz inşallah hepimizin birgün yüzü gülecek ben buna inanmaya başladım artık :) evet birçok folik varmış ama hemen hemen hepsi aynı içerikte belki bi kısmı farklılık gösterebilirmiş amann bize yarasında napalım artık :)

test alsan sende canım yumurtlama takibini bilerek ilişki yaşamış olursun bende yeni aldım yarın başlıcam hep birlikte başlayalım adetinini kaçıncı günüündesin mesela

bende sanırım birçok yumurtlama günümü tutturamıyorum kızlar bu testi hiç kullanmadım da ya biraz daha detaya inersen sevinirim :18:

yasında ıyı ne guzel cok fazla kasmadan stres yapmadan ılerle madem bn 1,5 yıllık evlıyım 26 yasındayım cnm.. yumurtlama donemını de ayarlarız adet dongunu falan yaz :))

aaaa konu sahibi afyonluyuuuuz:) merhaba, ben de bu topikte yeniyim:) çok güzel bir konu açmışsın ellerine sağlık:))

yasında ıyı ne guzel cok fazla kasmadan stres yapmadan ılerle madem bn 1,5 yıllık evlıyım 26 yasındayım cnm.. yumurtlama donemını de ayarlarız adet dongunu falan yaz :))

evlendiğimden bu zamana...
28 eylül
28 ekim
27 aralık
1 ocak (bu ay 4 gün gecikme yaşadım sanırım sters) yoksa düzenlidir adetim
teste gelince bende ilk defa kullanıcam canım yarın 8.günüm hergün saat 11 de bakıcam(sabah) çift çizgi koyu olunca o gün ve ertesi gün ilişkiye giricem ve daha sonra gün aşırı ama o günü demek yakalayamıyormuşum bilmiyorum yani deneyip bakıcam soğan suyuma başladım bugun ve eşime keçi boynuzu yedirmeye başladım dün ve çift çizgiyi görene kadar ilişki yaşamıyım diyorum ki spermler kuvettlensin???

oyyy yesınler senııı canımsın sen ya aynı bımukabele hısler ıcerısındeyım bende sende ıyıkı ıyıkı ıyıkı varsın. kopmam senden koparamazlaaaar..

bende sanırım birçok yumurtlama günümü tutturamıyorum kızlar bu testi hiç kullanmadım da ya biraz daha detaya inersen sevinirim :18:
daha yeni aldım yarın sabah 11 de yapıcam hergün yapıpı bakıcam testte iki çizgi kalın göründüğü zaman ilişki yaşayıp ve ertesi gün ilişkiye girmek gerekiyor ki tutsun hep aynı saate yapıp tuturucaz inşlhhh bence hep beraber yapalım

canım bugün rahim filmini anestezi ilemi çektiriceksin.sakın panik yapma ve korkma ben bunu çektirmek için 3-4 ay korkularımı yenemedim sonra gözümü karartıp gittim inan hiç korkulacak gibi birşey değilmiş normal muayne gibi düşün tatlım :)

hayır canım oyle bısey yapma adetın bıttıkten sonra gun 2 gunde 1 yapın yıne..bende ovulasyon testı kullandım gecen ay bu ayda alcaktım vazgectım doktor nasıl olsa adet bıttıkten sora 21.ncı gune kadar gun asırı yapacaksınz demıstı böle oluncada testı kullanmaya gerek kalmıo bu ay ben 25.ncı gune kadar yapmayı dusunuorum ılac kullanmıorum cunku bu ay gec yumurtlarım falan ne olur ne olmaz. canım adet dongunde harıkaymıs senın bı sıkıntı yasayacagını sanmıyorumm

aaaa konu sahibi afyonluyuuuuz:) merhaba, ben de bu topikte yeniyim:) çok güzel bir konu açmışsın ellerine sağlık:))

merhaba hoşgeldin canım baktım bebişim olmuyor tutturamadım birde düşük yaptım dedim benimle aynı sıkıntıları yaşayan kuzularla beraber dertlerimizi paylaşalım ,çünkü ben etrafımda bu konularda dertleşebileceğim kimseyi bulamıyordum sizlerle konuşmak rahatlatır dedim iyide oldu

ozaman bugun başlıyorum yapmaya dün yapmadık çünkü gün aşrı yapıyım ama testimide ihmal etmiyim o çift kalın çizgide daha fazla dikket edip yaparım mesela dimi... ve ertesi günde yaparım inşlh öyle olur canım yaaa inşlhhh

sen çektirmişmiydin :)) hayır anestezi ile çektırmeyeceğimm sen ne zaman nerde :)) nasıl çektimiştin??

canııım haberdar et bizi hee inşaAllah 0 acıyla gelirsin bekliyoruz

anladım canım sağl.bakalım bi olmadı bende deniyeyimm bunu :) bende artık onu dene bunu dene deneme tahtasına döndüm kızlar her duyduğuma kulak kabartıyorum

çook sağol tatlım daha tam bir şey yok ama inşallah öğrenirim perşembe günü hemen paylaşıcam inşallah dua edin :) birincisi gelsin de ikincisi Rabbime kalmış :):) gözüm korktu birden :):)

herkeslere gunaydın :)) hadi hayırlısı canım mutlu haberlerini bekliyoruz rabbim gönlündekini nasip etsin inşallah

ınsallah canım hepımızın temennısı o. aynen oyle yap testlerı kullanırkende 4 saat oncesınden falza sıvı tuketmemeye calıs kı tuvalete cıkmayasın. dedıgın gıbı ortalama aynı saatlerde yaparsanda ıyı sonuclar alırsın. hadı bakalım calısmalara basla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…