2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ya kızlar bir şey diyim mi size.. o kürler falan doğrudur mutlaka faydası vardır ama ne bileyim o kadar çok şey var ki söylenen yok keçiboynuzu yok havuç yok soğan hangi birini yapabileceğiz ki... en doğrusu sağlıklı beslenmek.. her şeyden azar azar yemek.. öğünlerde normal yemeklerinin yanında yoğurdunu salatanı eksik etme, gün içerisinde bir kaç adet meyve ye, bol su iç, arada ceviz, badem falan ye zaten vücuduna gerekli olan her şeyi, gerekli tüm vitaminleri vs. almış oluyorsun.. ki birçoğumuz zaten böyle besleniyordur eminim..

CANIM BENIM BEN SANA dıorum hıııc korkma bunun acısından kı bence öle aman aman bı agrı degıldır. ne mutlu kı fılmı cektırıosun ben olsam bıran tereddut etmem bunun ıcın. bende cok yerde okudum rahım fılmınden sora hamıle kalanları.. kalbım senınle bıtanemm

soracam soracam unutuorum zeytınım bu çakşır nedır yahu :44:

soracam soracam unutuorum zeytınım bu çakşır nedır yahu :44:

cnm aktarda satılıo odun gibi bişiy
ağaç parçası bildiğin
alıyorsun kaynar suya rendesini atıp içiriyorsun
spermler üzerinde çok etkiliymiş
benim adam içmedi öle çok acımış bala karıştırdım rendeleyip
ne kadar çok sperm o kadar çok şans gibi düşündüm

o zaman bu rahim filmi anjio gibi bir şey:) hafif tıkalı olan damarları nasıl açıyorsa anjio, rahim filminde de demek ki öyle perde falan varsa ne biliym tüplerde falan ufak tıkanmalar varsa hemen açabiliyor:44: inşallah iyi gelir, sende de öyle olur da bebişine kavuşursun bir an önce.. insanın içi her zaman umut dolu olmalı, hep iyi olanı düşünmeli ki iyi olsun:)

cok ıyı dusunmussun odun gıbı bısı dedın ya rendelenıomu bu pekı ne kdar suda nekadarnı kaynatıosun bıleyımde bende yaparım benım adam ıcın sıkıntı yok ne dersem yer ıcer

cok ıyı dusunmussun odun gıbı bısı dedın ya rendelenıomu bu pekı ne kdar suda nekadarnı kaynatıosun bıleyımde bende yaparım benım adam ıcın sıkıntı yok ne dersem yer ıcer

1 fincan suya 1 tatlı kaşığı kadar rendele cnm
bal içince2 çorba kaşığına 1 çorba kaşığı yaptım
ballı olan benim tarifimde diğeri denenmiş içmeyince netten baktım balada katılıyormuş kattım aslında bir daha ki sefere keçiboynuzuda katıcam balın içine
rendelenio cnm çok sert değil görünümü odun gibi ama zaten az az rendeliosun

kızlar bende aranıza yeni katıldım reglimin 7.günü bugun 5.inde bitti ve bugun soğan suyuna başladım ovülosyon testi sipariş ettim gelicek ve eşime keçi boynuza edirmeye başladım dündendir bana da dua edin bu 3.ay denmemiz 3 üncüde tutar inşlahhhh 4 aylık evliiym :))

ccok tesekkur ederım cnm bnm bugun carsıya cıkarsam bende alayım barı

hosgeldın balım da sen daha cok yenısıııııın kac yasındasın bakalım anlat

Son düzenleme:
hosgeldın balım da sen daha cok yenısıııııın kac yasındasın bakalım anlat

yeniyim bebeğim ama istiyoruz :))) 23 yaşındayım canım ilk ay korunduk geri çekmeyle çünkü bebeğe tam karar vermemiştik sonra istedik ama herhalde yumurtlama günlerimi kaçıyorduk oyuzden3 denmemde artık bilgili şekilde yapımaya karar verdim dua edin bana da:))) sizler kaç yaşındasınız bakalım

inşşallah canlarım iy ki iy ki varsınız :)) hepimiz umut dolu olalım böyle :))))

ccok tesekkur ederım cnm bnm bugun carsıya cıkarsam bende alayım barı

al cnm doğuda çok tüketiliyormuş turşusu bile varmış zararlı birşey değil çok pahallıda değil 4 5 lira bişiydi

azize hoşgeldin cnm

şu ovulasyon testini bir ben anlamadı ne kalın kafaymışım be arkadaş cnm kaç tane sipariş ettin
kaçıncı günde başlıcan gün aşırımı yapıcan gelir gelmez ne soru ama

selaaaam canlarım

denizkabuğu canım hemen sonuçlarını bizede yaz meraktan öleriz

zeytinim baya spor yapmıssın yokuş yukarı yokuş aşagı

biçimsizim merhaba canım nasılsın kuzum

ve diğer arkadaşlar sizler nasılsınız canlaaar kuzular en güzel anne aday adayları

Hoşgeldin canım ben de 4 aylık evliyim... Ben bu 4 aya bir de kürtaj sığdırdım Rabbim versin hayırla inşallah sağlıklı gebe olalım hep beraber

hoşbulduk canım g.g. sitesinden aldım 30 lu paket 30 tl gebelik testide hediye var 3 tane içinde bugun gelicek yarın başlıcam adetimin 8 günü yarın bakalım ben yapabılıcakmıyım :))) sen nezamandır istiyorsun adetin ne zaman

Hoşgeldin canım ben de 4 aylık evliyim... Ben bu 4 aya bir de kürtaj sığdırdım Rabbim versin hayırla inşallah sağlıklı gebe olalım hep beraber

( olsun canım vardır bir hayır önümüzdeki gollere bakalım neler yapıyorsun mesela yumurlama günlerini nasıl hesaplıyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…