2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
amiiin canlarım yaşım ileri olmasa iğne falan yaptırmazdım kasıklarıma ağrılar girdi,aşırı derecede gaz sıkışması oluyor ama olsun bebiş için değer

evet bebiş için değer inşallah en yakın zamanda güzel haberler alırsınız.. bu arada folik asid kullanıyor musunuz gebelik öncesi bebeğin gelişimi için öneriyorlar ihmal etmeyin.............

evet bebiş için değer inşallah en yakın zamanda güzel haberler alırsınız.. bu arada folik asid kullanıyor musunuz gebelik öncesi bebeğin gelişimi için öneriyorlar ihmal etmeyin.............

aramıza hoşgeldin canım ben kullanmıyorum doktorum yazmadı reçeteye gerek görse yazardı diye düşünüyorum sen evlimisin canım

ben selenseleni çok merak ettim acaba negatif çıktıda üzüldümü canııım yaa bi gelse acayip meraklandım :18:
Selen belki yarın yazar hAyirlisi olsun ayfonlu bugün yoğundum.giremedim nette yarın öğleden.sonra yazarım bakalım.dr hangi.testleri yaptıracak merakliyim rahimfilmi filan çeker belki gün verir yine çağırır yarın ola hayir ola

oo ben yokken neler olmuss seleni cok merak ettım bende sımdı bıseyde yazmamıs. serapcım (seraponurdaki serap sen olsan gerek :) ) doktor neler dıcek sana bakalım hemen yaz olurmu gelınce.

Mrh canim iyiyim kayinvaldem gikdeyiz yarin hastaneye gitcegiz onun heycani var kuzum ben kadin doguma randeunaldik esimle dr yondendir dimi hangi bolume gitcegimizi

hayırlı haberler alırsın cnm inşallah

günaydınlar kızlar
folik asit muhabbeti olmuş dr vermedi henüz bana
çok önemli birşeymiş beyin gelişimi için
arkadaşım folik asit kullanmadığı için 6. ayında ölü doğum yaptı kızlar aslında almıştım ama şuanda d.kontrol hapı kullanıyorum belki ilaca etkisi vardır tam fayda etmez diye içmek istemedim
hamile kalmadan en geç 3 ay evvelden başlamak gerekiyormuş ama dr vermediyse de bir bildiği vardır herhalde
eczanede 1.5 liraya satılıyor folbiol
1 yıl kadar kullandım bıraktım şuanda ama hergün alınması lazım günlük birşey çünkü vücut depolamıyormuş

banada vermedı cnm doktor folıkasıtı. ben kansızlık, demir eksikliğinden dolayı kullanmıstım onu doktor vermıstı. bılmıodum tabı ozamanlar cocuk ıcın oncesınde kullanılması gereken ılac oldugunu daha sonra ogrenmıstım cocuk ıstedıgım zaman kendım alıp kullanmıstım. dahada kullanmadım bı hafta sonra randevum var doktora gıttıgım zaman dıle getırcem bu durumu neden yazmadıgını vs sorcam.

daha önce folbiol mu kullandın sende cnm
hamilelikte verebilirler folik plus var günde 3 tane alıyorsun
belki öyle vereceklerdir.belki de kan değerlerinde fln ihtiyaç görmemiştir
bana da arkadaşlarım baya baskı yaptılar kullan fln diye ama dr ne derse o bende vermediyse vermedi
unuttular mı acaba ne yaptılar

hahahaahhahaha banada oyle geldı valla unutmus olma olasıkları yuksek oyuzden doktora soylemekte fayda var. evet canım folıbol kullanmıstım bende..

valla kızlar ben bundan önce hiç bebek takıntısı yoktu ama ne zaman evlendim dürttüler sanki beni anne ol anne ol artık diye o sebepten ne var ne yok hamilelikle alakalı okuyorum evet folik asit önemliymiş ama doktorun bi bildiği vardır belki vermedi banada bu arada 3 gün kaldı reglime çok heyecanlıyım :)

Mrb arkadaşlar,nasılsınız ?
Topiğin hayırlı uğurlu olsun afyonluyuz Bu topik burda ki tüm arkadaşlara uğur getirsin göbişleri dolsun

oo ben yokken neler olmuss seleni cok merak ettım bende sımdı bıseyde yazmamıs. serapcım (seraponurdaki serap sen olsan gerek :) ) doktor neler dıcek sana bakalım hemen yaz olurmu gelınce.

ben geldim :) yeni dr dan işteyim fırsat buldukça yazarım kızlar evet o benim :) gerçek ismin ne biçimsiz diye hitap etmek istemıyorum kadın dogum kan ısrar sibir testi yaptı bıde altan muane yaptı normal dedı sonucları kan ıdrarı bugun alçam sibiri ayın sonunda bıde adet 3 gunu gel hormon testı yapçam dedı ona göre başka bölume gerekırse sevk etçem dedı eşimde gözuktu o da soylemesı ayıp test vermiş ama o pskoljıyle dıye az oldu dıyor oda yarın sonuç alacakmış hadı bakalım çıktık bı yolla

afyonlu :) nasılsınn istersen eczaneden alıp kullanbılırsın bı zararı yok folik asittin demek aramızda en yakın adetı olan sensin :) hep bırlıkte beklıyoruz bebem inşşallah

canım topık sahıbı olarak ınsallah ılk haberde senden gelır. selenden ses cıkmadı cok merak edıoruz onuda ama. sen hemen yaz bıze böle meraklandırma sakın

Adım Algı canım.. simir testı nasıl bişi cnm ya merak edıodum cok onu kadınların 6 ayda bır yaptırması gerekıomus onu. canm sen ılk defa gıdıosun dımı doktora.

ben adetin 2. gnü gitmiştim dr benim hormonlarıma baktı mı acaba birşeylere baktı ama hiçbirşey anlatmadı ki
serap cnm kan tahlili ile mi bakıyorlar acaba bilgin var mı yoksa benim başka birşeylerime mi baktı ki
eşin o testi ürolojiye mi yaptırdı fiyatı yüksek birşey mi
afyonlu hadi güzel haberlerini bekliyoruz cnm
kızlar özele mi gidiyorsunuz

Son düzenleme:
canım topık sahıbı olarak ınsallah ılk haberde senden gelır. selenden ses cıkmadı cok merak edıoruz onuda ama. sen hemen yaz bıze böle meraklandırma sakın

:) inşaAllah herkesten önce sizlerle paylaşcam bebişimi kuzum eşime söyledim yarın test alcak öbürsü gün yapcam çok heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…