2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ben adetin 2. gnü gitmiştim bu adam benim hormonlarıma baktı mı acaba birşeylere baktı ama hiçbirşey anlatmadı ki:KK43:
serap kan tahlili ile mi bakıyorlar acaba bilgin var mı yoksa benim başka birşeylerime mi baktı ki
eşin o testi ürolojiye mi yaptırdı fiyatı yüksek birşey mi
afyonlu hadi güzel haberlerini bekliyoruz cnm
kızlar özele mi gidiyorsunuz

ben özele gidiyorum canım bende bu ay hamile kalamamışsam ( inşaAllah kalmışımdır) adetimin 3. günü gitcem doktor çağırdı canım

ben adetin 2. gnü gitmiştim dr benim hormonlarıma baktı mı acaba birşeylere baktı ama hiçbirşey anlatmadı ki:KK43:
serap kan tahlili ile mi bakıyorlar acaba bilgin var mı yoksa benim başka birşeylerime mi baktı ki
eşin o testi ürolojiye mi yaptırdı fiyatı yüksek birşey mi
afyonlu hadi güzel haberlerini bekliyoruz cnm
kızlar özele mi gidiyorsunuz

ben ozele gıdıorum cnm burdakı devlet hastanesıne gıdersen hasta cıkarsın gunu. hormon testıne kan verıosun cnm kan tahlılı yapılması gerekıo.

:) inşaAllah herkesten önce sizlerle paylaşcam bebişimi kuzum eşime söyledim yarın test alcak öbürsü gün yapcam çok heyecanlıyım :KK76:

güzel anne adayı hadı ınsallah bakalım sen kadar heycanlıyım bende bu surec cok heycanlandırıo benı ya:18: kan testı yaptır cnm ılk ıdrarla bakılandan daha garantı ya onun sonucu :)))

adım algı canım.. Simir testı nasıl bişi cnm ya merak edıodum cok onu kadınların 6 ayda bır yaptırması gerekıomus onu. Canm sen ılk defa gıdıosun dımı doktora.
mrh algı :) sibir testi altan bişeyler yaptı o galıba ama sonucu ayın 30 da çıkacakmış gıcık oldum ilk sayılır canım eşimle ilkdefa gıttık

güzel anne adayı hadı ınsallah bakalım sen kadar heycanlıyım bende bu surec cok heycanlandırıo benı ya:18: Kan testı yaptır cnm ılk ıdrarla bakılandan daha garantı ya onun sonucu :)))

kuzum senın adet gunune daha çok yokmuydu ıkımızın kı yakın dıye konuşmuştuk sankı :) bende beklıyorum haberleri

kuzum senın adet gunune daha çok yokmuydu ıkımızın kı yakın dıye konuşmuştuk sankı :) bende beklıyorum haberleri

yok yavrum ya yakın degıl ocagın 3. nde daha cok var yanı. :KK43: buarada topık suan yazdıgımz konu canım. bat ta beklenen adet tarıhı mesela benımkısı 3 ocak :KK66:

hee tamam anladım canım ama benim yaşadığım ilçe çok küçük burda kan testi yapmıyolar emirdağa gitmem gerek ama önce idrar testi yapayım yoksa boşa gitmeyim dimi :KK1:

kan testı garantı ya onun ıcın demıstım tatlm. bende egerkı kan testıyle ogrenırsem hamıle oldugumu (inşallahhhh) yınede ıdrar testı yapıcam okdr zaman yap hep tek cızgı sırf o cıft cızgıyı gormek ıcın.

merhaba arkadaşlar,
ben de bu yıl hamile kalmak istiyorum.3 yıllık evliyim mart ayında bebeğimi kaybettim ama umudumu kaybetmedim:)

X