2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Merhaba Kızlar bende bekleyen lrdenim.13 aylıkevliyim.10 aydırmeleğimiz için dua Ediyorum Aynı zamanda p koluyım 10 aydır inofolic kullanıyorum Bu ay herşey bütün belirtiler varken idrar testi negatif çıktı.Doktora gitmeden2 gün önce test(kan)testi yaptırdım 1-2çıktı.Adetim 2 gün geçmişti.Doktor ultrasonlabaktı.Pko görünümü devam dedi.Aynı zamanda tarlasal verdi.Bitti dün amahala bendeadetolacakmışım gibibelirti yok.Göğüslerim şiş karnım gergin uyku hali bel ağrısı kasıkağrısıvar.Amabilemedim.Adet ikinci günü hormontestisonunda da rahim filmi dediler Neyapaan ben (((

selam canım sıkma canını gecen ay bende 3 hafta gecikme yaşadım tarlusal bitti 6 gün sonra oldum kist var dedi doktor ama zararsız yerde dedi o sebeple takmıyorum kafama ayrıca bendede pko var hafif sende takma bence doktorun deneyimliyse ona güven

Kızlar bakalım bu sefer olacak mı? Bat 2 Ocak. Pco luyum Klomen tedavisi gördüm. Foliküller gelişti ama Allah nasip edecek mi bakalım. Sizin bat lar ne zaman ?

Kızlar bakalım bu sefer olacak mı? Bat 2 Ocak. Pco luyum Klomen tedavisi gördüm. Foliküller gelişti ama Allah nasip edecek mi bakalım. Sizin bat lar ne zaman ?

selam kuzum benim bat 20 aralık bakalım neler olcak inşaAllah iğne işe yarar canıım zaten maddi durumumuzda pek iyi değil uzun vadeli bi tedavi göremem şimdilik sadece iğne tedavisi olabilir buna gücüm yetiyor inşaAllah canım sende isteyen herkeste anne olur hayırlısıyla (bende )

Mrh canim iyiyim kayinvaldem gikdeyiz yarin hastaneye gitcegiz onun heycani var kuzum ben kadin doguma randeunaldik esimle dr yondendir dimi hangi bolume gitcegimizi

canım ben kadın doğuma randevu alıyorum orda sekreterler soruyor zaten hangi doktora muayene olmak istediğini birisini seçiyorsun bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…