2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ben özele gidiyorum canım bende bu ay hamile kalamamışsam ( inşaAllah kalmışımdır) adetimin 3. günü gitcem doktor çağırdı canım

ben ozele gıdıorum cnm burdakı devlet hastanesıne gıdersen hasta cıkarsın gunu. hormon testıne kan verıosun cnm kan tahlılı yapılması gerekıo.

bende özele gidiyorum burda da aynı devlet hastanesine sağlam giren hasta çıkıor
afyonlu inş. hamilesindir cnm bebeğin için gidersin dr ye
bana kan tahlili yaptı da ben sormayı unuttum hormonlar için mi yaptı

canım inşallah Rabbim bu yıl nasip eder
düşük fln mı oldu

evet bebeğimin kalp atışları başladı ve o hafta içinde durdu .ablam kanser hastası, hastalığı bitti dedik tam da hamileliğimi öğrendiğim dönemlerde hastalığı tekrar etti. üzüntüden oldu yani biraz .ama Allah ablamı bana bağışlasın bebek olur hatta bu yıl olur inş.öyle hissediyorum .

cnm ablana Allah şifalar versin
üzmeyin kendinizi doğacak evlatlarına ömür versin
inşallah tez vakitte olur bebeğin

kızlar dr lar yumurta takibini nasıl yapıyor bilginiz var mı?

hoşgeldin aramızaaa tatlım...

Adım Algı canım.. simir testı nasıl bişi cnm ya merak edıodum cok onu kadınların 6 ayda bır yaptırması gerekıomus onu. canm sen ılk defa gıdıosun dımı doktora.
Hoşbuldum canımmSmear testi genelde 30 yaş üzeri bayanlara yapılan bir testtir rahim ağzından alınan akıntıyla yapılan testir canım ağrısı acısı bişeyi olmaz,test sonucu lab. bağlı olarak 1 hafta 10 güne çıkar.6 ayda bir yapması gerekenler doğum yapmış bayanlardır.Doğum yapmamış bayanlarda senede bir kez yeterli olur
amiiin canım benim hoşgeldin sen tedavi oluyormusun yaş kaç
Hoş buldum canım Yaşım 29 oldu kasımda henüz tedavi yok Dr gittim bir sorun yok dedi 5 aydır deniyoruz bakalım bugün yada yarın adet olmam gerekir şimdilik bişey yok
merhaba arkadaşlar,
ben de bu yıl hamile kalmak istiyorum.3 yıllık evliyim mart ayında bebeğimi kaybettim ama umudumu kaybetmedim:)

Mrb,Çok geçmiş olsun arkadaşım Rabbim sana sağlıklı evlatlar versin inş

cnm inş. hamilesindir
hoşgeldin bu arada
smear testi yapmadılar bana yaştan dolayı yapmamışlardır belki

BEBEM IKIMIZIN ADET GUNLERİ ÇOK YAKIN :)) birbirine

öncemi sonramı pekı bnm adet dongum sıkıntılı gercı hıc beklenen zamanda olmaz kloemn kullandıktan sonra 1 gun gecıkmelı olmustum ıns bu ayda öle olur. yanı adet olmıyım ama yumurtam döllensin. :))))

cnm inş. hamilesindir
hoşgeldin bu arada
smear testi yapmadılar bana yaştan dolayı yapmamışlardır belki

Hoşbuldum canım

Zannetmiyorum çünkü hamileliğe dair hiç bir belirti yok bu ay çok garip geçiyor bakalım ne olacak...Geçen ay o kadar çok belirti yaşadım ki %100 hamileyim dedim ama yok
Smear testi de rahim ağzında yara varsa yada ona yakın bişey varsa akıntı gibi ondan dolayı yaparlar,4,5 yıla yakın doğumcuda çalıştım ondan dolayı biraz bilgim var...
Sen şanslısın yapmadıysa tertemiz demekki rahim ağzı ve gebeliğe bir engel yok o konuda:107:

afıyet bal seker olsuuun. ogle yemegı ıcın cok gec degılmı ya ben aaclıga dayanamıorumda hıc

sağolasın gel beraber olsun dıyecem ama başka başka şehirlerdeydik galıba yemek 1de başlıyorda ben geçiktım bende açlığa dayanamam maşşallah çok iştahlıyım :)

cnm ablana Allah şifalar versin
üzmeyin kendinizi doğacak evlatlarına ömür versin
inşallah tez vakitte olur bebeğin

kızlar dr lar yumurta takibini nasıl yapıyor bilginiz var mı?

teşekkür ederim canım inş. hepimiz için güzel bir yıl olur.ben de bu ay da olmaz ise adetin 3.günü klomene başlayıp doktora gideceğim.

kuzum ben en son 4 aralıkta oldum 28 gunde bır oluyorum duzenlı yenı yılda adet olacam galıba :)

sağolasın gel beraber olsun dıyecem ama başka başka şehirlerdeydik galıba yemek 1de başlıyorda ben geçiktım bende açlığa dayanamam maşşallah çok iştahlıyım :)

bende yaa etrafımdakıler hayret ıcerısınde nasıl bu kılodayım dıye yemek kadar guzel bişey varmı ya canım sen kan sonuclarını telefon edıp mı ogreneceksın.

bende yaa etrafımdakıler hayret ıcerısınde nasıl bu kılodayım dıye yemek kadar guzel bişey varmı ya canım sen kan sonuclarını telefon edıp mı ogreneceksın.

kaç kılodasın kuzumm ben 71 kg yenı 4kg aldım ne guzel vermiştim kuzum hastaneye gıdecem saat 4 dogru burdan yakın 10dk gıderım dr göstercem akıntım var dıye fıtıl verecektii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…