2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Kizlar bugun normalde regl gunum ama hala olmadim. Kabizlik var ve akintim da var.. sizcee?? Ayrica adet olacakmisim gibi sancimda var. Test icin bekleyeyim dimi ?

topiğin hayırlı uğurlu olsun !!! yeni açmışsın .... bende çok bekleyenlerdenim bu arada Allah bir yastıkta kocatsın cnm yeni evlenmişsin huzur mutluluk sağlık yuvanızdan eksik olmasın inşallahhh

Kizlar bugun normalde regl gunum ama hala olmadim. Kabizlik var ve akintim da var.. sizcee?? Ayrica adet olacakmisim gibi sancimda var. Test icin bekleyeyim dimi ?

cnm yarın yapabilirsin sıkıntı yok erken gebelik testi alırsan eğer bugünde yaabilirsin ilk defa mı gecikiyor bu şekilde!!
kabızlık varsa sütü kaynat cnm sütle birlikte kuru kayısı ye çok iyi geliyor!!!

cnmm inşş hamilesindir bence pazartesiye kadar bekle idrar tahlili için ama kanda çıkar istersen onu yaptırabilirsin

cnmm inşş hamilesindir bence pazartesiye kadar bekle idrar tahlili için ama kanda çıkar istersen onu yaptırabilirsin

Insallah tatlimm..Hafta sonu oldugu icin kan testi yaptiramiyorum. Eger adet olmazsam pazartesi kan testi yaptirayim diyorum.. insallah sizlere guzel haberler veririm. Rabbim hepimize anne olmayi nasip etsin insallahh

Insallah tatlimm..Hafta sonu oldugu icin kan testi yaptiramiyorum. Eger adet olmazsam pazartesi kan testi yaptirayim diyorum.. insallah sizlere guzel haberler veririm. Rabbim hepimize anne olmayi nasip etsin insallahh

cnmm inşşş. adet olmazsın ne zamandır çocuk istiyosun cnm

Sagol canim deniycen soylediklerini. 2 haftadir kasiklarin cok agriyordu. Bugune kadar hoc bu kadar oncesinden agrimamisti. Normalde hep gunumde olurum. Olmasam bile dayanilmayacak sekilde adet sancim olurdu. Simdide sancim var ama dayanilmayacak kadar degil. Bilmiyorum hayal kurmakta istemiyorum. Evde yapabilecegim test bitmis yok suan . Cok heyecanliyim. Yarin test aliyim o zaman. Insallah guzel haberler veririm sizlere

4 aydir deniyoruz ve istiyoruz tatlim. Her ay hayal kirikligina ugradim . Bu sefer olur insallah.

bebeğin seni fazla bekletmeden hemen gelir inşş. çok iyi bilirim cnmm hayalkırıklığının insanın canını nasıl yaktığını bende uzunzamandır yaşıyorum bunu RABBİM fazla bekletmez artık inşş.

ınsallah tatlimm..hafta sonu oldugu icin kan testi yaptiramiyorum. Eger adet olmazsam pazartesi kan testi yaptirayim diyorum.. Insallah sizlere guzel haberler veririm. Rabbim hepimize anne olmayi nasip etsin insallahh

hadi inş seren aramızda hamıle kalan ilk sen olursun :)) ha sakın zorlama kendını kabızsan ark.kayısı fılan ye bol ılık su filan iç

Insallah canim Allah'im hepimize nasip etsin insallah . Dualarimizi eksik etmeyelim birbirimize

Bekliyorum bakalim insallah hayal kirikligina ugramam. Rabbim herseyin hayirlisi versin canim

Zaman, Beklerken çok yavaş, Korkarken çok hızlı, Kederliyken çok uzun, Sevinçliyken çok kısa… HEPİNİZİ ÖPÜYORUM ARK.LAR GÖRÜŞMEK ÜZERE İYİ HAFTA SONU DİLİYORUM

topiğin hayırlı uğurlu olsun !!! yeni açmışsın .... bende çok bekleyenlerdenim bu arada Allah bir yastıkta kocatsın cnm yeni evlenmişsin huzur mutluluk sağlık yuvanızdan eksik olmasın inşallahhh

sağol bitanem çok hayırlı bi dua bu allah razı olsun bir an önce rabbim evladına kavuştursun seni hoşgeldin..

Zaman, Beklerken çok yavaş, Korkarken çok hızlı, Kederliyken çok uzun, Sevinçliyken çok kısa… HEPİNİZİ ÖPÜYORUM ARK.LAR GÖRÜŞMEK ÜZERE İYİ HAFTA SONU DİLİYORUM

aynen şöyle maaş günü gelmez bebeğimiz gelmez ama kira elektrik su int faturası hemen gelir enteresan

yarın sabah ilk idrarla yap kuzum regl olmazsan (inşaAllah olmazsın) zaten bebişin varsa çıkar aayyy çok heyecanlı hemen yap ve buraya yaz

selam kuzum aramıza hoşgeldin ben bundan önce düşük yapmıştım doktora ilk gidişim adet gecikmesi sebebiyle oldu ve kist varmış ondan gecikmiş,adet oldum tarlusalla sonrada tekrardan gittim yumurta takibi yaptı adetimin 16. günü iğnemi verdi doktora sadece bebeğim neden olmuyor bu kist engelmidir diye sordum sonrada başladık tedaviye zaten,ayrıca 30 yaşından sonra bekletmiyorlar hemen tedaviye başlıyorlar sen doktorunu değiştir gülüm bence bende 31 yaşımdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…