2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ya kızlar bir şey diyim mi size.. o kürler falan doğrudur mutlaka faydası vardır ama ne bileyim o kadar çok şey var ki söylenen yok keçiboynuzu yok havuç yok soğan hangi birini yapabileceğiz ki... en doğrusu sağlıklı beslenmek.. her şeyden azar azar yemek.. öğünlerde normal yemeklerinin yanında yoğurdunu salatanı eksik etme, gün içerisinde bir kaç adet meyve ye, bol su iç, arada ceviz, badem falan ye zaten vücuduna gerekli olan her şeyi, gerekli tüm vitaminleri vs. almış oluyorsun.. ki birçoğumuz zaten böyle besleniyordur eminim..

başka bi siteden okudum içim mutluluk kapladı <zeytinimm kusura bakma görmemişim :KK43:( yerimm seniii merhaba arkadaslar adetimin 8.günü rahim filmi cekildim anestesi ile hicbir agrı sızı hissetmedim doktoruma söyledim tüpler acık olunca pek agrı olmaz dedi hamilelik sansın bu filim ile artacak dedi ve dediği gibi oldu 14 ocak 2013 de rahim filmi cekildim bir kac gün ara verdik ve 18 ocak yumurtalama günümde sanırım hamile kaldım allaha sükür 4 haftalık hamileyim 9 aydır bebegimiz olmuyordu ben hic beklemedim 3 ay olmayınca hemen doktora gittim önce prolaktin hormonumu düşürdüler sonra gene olmadı sonunda klomen tedavisi oldum sadece bir kere yumurta takibi yapıldı ve olmadı ve sonra doktorum rahimde perde var rahim filmi cektirelim dedi ve allahın izniyle hamile kaldım sizlere tavsiyem eger benim gibi cok istiyorsanız doktorların dediği gibi 1 sene bekleyemeyin gerekli tetkikleri yaptırın içiniz rahat etsin sonra bekleyin eger hormonal sorun varsa gercekende zaten beklemek zorunda kalıyosun doktorum bana biraaz kızdı cok aceleci davranıyorsun diye ama sonradan konusunca bana hak verdi bana hicbir tahlil tetkik yapmadan birsene bekleyin diyorsunuz dedim ya sorun varsa dedim ve 3 aydan sonra gerekli bütün testleri yaptırdım sizlerde doktora gidin ve içinizi rahat ettirin allah isteyen herkese bu güzel duyguyu yasatsın sizler bol bol dua edicem rahim filminden korkmayın bebişimiz için herseye deger unutmayın ki annelerimiz ne acılar cekerek bizlere dünyaya getirmiş hicbir teknoloji yokken emeksiz yemek olmaz korkmayın ve bu filmi cektirmesi gerekenler gecikmeden cektirin...................

Kaynak Linki : Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar | Sayfa 2 | Hamilemiyim Gebelik Moda Sağlık Ev Dekorasyon Fikirleri - Melekler Mekanı

CANIM BENIM BEN SANA dıorum hıııc korkma bunun acısından kı bence öle aman aman bı agrı degıldır. ne mutlu kı fılmı cektırıosun ben olsam bıran tereddut etmem bunun ıcın. bende cok yerde okudum rahım fılmınden sora hamıle kalanları.. kalbım senınle bıtanemm:KK19:

Rabbim bizlerede yaşatsın inşallah anneliği

kızlar biri diyordu havuç iyi geliyormuş diye burda okumuştum sanki dün pazardan koca bir poşet havuç aldım
her akşam rendelicem eşim yesin die
çakşır içiriyorum birde her akşam balla karıştırıp 1 ay sonraya hazır olsun :KK70:

soracam soracam unutuorum zeytınım bu çakşır nedır yahu :44:

soracam soracam unutuorum zeytınım bu çakşır nedır yahu :44:

cnm aktarda satılıo odun gibi bişiy
ağaç parçası bildiğin
alıyorsun kaynar suya rendesini atıp içiriyorsun
spermler üzerinde çok etkiliymiş
benim adam içmedi öle çok acımış bala karıştırdım rendeleyip
ne kadar çok sperm o kadar çok şans gibi düşündüm:KK70:

başka bi siteden okudum içim mutluluk kapladı <zeytinimm kusura bakma görmemişim :KK43:( yerimm seniii merhaba arkadaslar adetimin 8.günü rahim filmi cekildim anestesi ile hicbir agrı sızı hissetmedim doktoruma söyledim tüpler acık olunca pek agrı olmaz dedi hamilelik sansın bu filim ile artacak dedi ve dediği gibi oldu 14 ocak 2013 de rahim filmi cekildim bir kac gün ara verdik ve 18 ocak yumurtalama günümde sanırım hamile kaldım allaha sükür 4 haftalık hamileyim 9 aydır bebegimiz olmuyordu ben hic beklemedim 3 ay olmayınca hemen doktora gittim önce prolaktin hormonumu düşürdüler sonra gene olmadı sonunda klomen tedavisi oldum sadece bir kere yumurta takibi yapıldı ve olmadı ve sonra doktorum rahimde perde var rahim filmi cektirelim dedi ve allahın izniyle hamile kaldım sizlere tavsiyem eger benim gibi cok istiyorsanız doktorların dediği gibi 1 sene bekleyemeyin gerekli tetkikleri yaptırın içiniz rahat etsin sonra bekleyin eger hormonal sorun varsa gercekende zaten beklemek zorunda kalıyosun doktorum bana biraaz kızdı cok aceleci davranıyorsun diye ama sonradan konusunca bana hak verdi bana hicbir tahlil tetkik yapmadan birsene bekleyin diyorsunuz dedim ya sorun varsa dedim ve 3 aydan sonra gerekli bütün testleri yaptırdım sizlerde doktora gidin ve içinizi rahat ettirin allah isteyen herkese bu güzel duyguyu yasatsın sizler bol bol dua edicem rahim filminden korkmayın bebişimiz için herseye deger unutmayın ki annelerimiz ne acılar cekerek bizlere dünyaya getirmiş hicbir teknoloji yokken emeksiz yemek olmaz korkmayın ve bu filmi cektirmesi gerekenler gecikmeden cektirin...................

Kaynak Linki : Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar | Sayfa 2 | Hamilemiyim Gebelik Moda Sağlık Ev Dekorasyon Fikirleri - Melekler Mekanı

o zaman bu rahim filmi anjio gibi bir şey:) hafif tıkalı olan damarları nasıl açıyorsa anjio, rahim filminde de demek ki öyle perde falan varsa ne biliym tüplerde falan ufak tıkanmalar varsa hemen açabiliyor:44: inşallah iyi gelir, sende de öyle olur da bebişine kavuşursun bir an önce.. insanın içi her zaman umut dolu olmalı, hep iyi olanı düşünmeli ki iyi olsun:)

cnm aktarda satılıo odun gibi bişiy
ağaç parçası bildiğin
alıyorsun kaynar suya rendesini atıp içiriyorsun
spermler üzerinde çok etkiliymiş
benim adam içmedi öle çok acımış bala karıştırdım rendeleyip
ne kadar çok sperm o kadar çok şans gibi düşündüm:KK70:

cok ıyı dusunmussun :KK9: odun gıbı bısı dedın ya rendelenıomu bu pekı ne kdar suda nekadarnı kaynatıosun bıleyımde bende yaparım benım adam ıcın sıkıntı yok ne dersem yer ıcer :KK51::KK51:

cok ıyı dusunmussun :KK9: odun gıbı bısı dedın ya rendelenıomu bu pekı ne kdar suda nekadarnı kaynatıosun bıleyımde bende yaparım benım adam ıcın sıkıntı yok ne dersem yer ıcer :KK51::KK51:

1 fincan suya 1 tatlı kaşığı kadar rendele cnm
bal içince2 çorba kaşığına 1 çorba kaşığı yaptım
ballı olan benim tarifimde diğeri denenmiş:KK70: içmeyince netten baktım balada katılıyormuş kattım aslında bir daha ki sefere keçiboynuzuda katıcam balın içine:KK70:
rendelenio cnm çok sert değil görünümü odun gibi ama zaten az az rendeliosun

kızlar bende aranıza yeni katıldım reglimin 7.günü bugun 5.inde bitti ve bugun soğan suyuna başladım ovülosyon testi sipariş ettim gelicek ve eşime keçi boynuza edirmeye başladım dündendir bana da dua edin bu 3.ay denmemiz 3 üncüde tutar inşlahhhh 4 aylık evliiym :))

1 fincan suya 1 tatlı kaşığı kadar rendele cnm
bal içince2 çorba kaşığına 1 çorba kaşığı yaptım
ballı olan benim tarifimde diğeri denenmiş:KK70: içmeyince netten baktım balada katılıyormuş kattım aslında bir daha ki sefere keçiboynuzuda katıcam balın içine:KK70:
rendelenio cnm çok sert değil görünümü odun gibi ama zaten az az rendeliosun

ccok tesekkur ederım cnm bnm bugun carsıya cıkarsam bende alayım barı :21:

kızlar bende aranıza yeni katıldım reglimin 7.günü bugun 5.inde bitti ve bugun soğan suyuna başladım ovülosyon testi sipariş ettim gelicek ve eşime keçi boynuza edirmeye başladım dündendir bana da dua edin bu 3.ay denmemiz 3 üncüde tutar inşlahhhh 4 aylık evliiym :))

hosgeldın balım da sen daha cok yenısıııııın :KK76: kac yasındasın bakalım anlat :KK52:

haydi güzel haberlere inşallah sabırsızlanıyorum güzel haberlerin için.

kızımda batımı 5 gün geçmişti ve idrar testiyle kırmızı bir çizgi görmüştüm. 2. nasip olursa inşallah yine sabırlı olmaya çalışacağım.. aslında acaba oldu mu heyecanını yaşamak çok zevkli acaba içimde mi acaba hamile miyim hem tedirginlik hem heyecan bir arada.

senin bat bugün 2 gün geçti o zaman yapsan kesin sonucu görürsün haydi bize bir haber et merakta bırakma

senin kızın kaç yaşındaydı sormuştum ama 3 müydü 4 müydü?

Son düzenleme:
hosgeldın balım da sen daha cok yenısıııııın :KK76: kac yasındasın bakalım anlat :KK52:

yeniyim bebeğim ama istiyoruz :))) 23 yaşındayım canım ilk ay korunduk geri çekmeyle çünkü bebeğe tam karar vermemiştik sonra istedik ama herhalde yumurtlama günlerimi kaçıyorduk oyuzden3 denmemde artık bilgili şekilde yapımaya karar verdim dua edin bana da:))) sizler kaç yaşındasınız bakalım:21::21:

o zaman bu rahim filmi anjio gibi bir şey:) hafif tıkalı olan damarları nasıl açıyorsa anjio, rahim filminde de demek ki öyle perde falan varsa ne biliym tüplerde falan ufak tıkanmalar varsa hemen açabiliyor:44: inşallah iyi gelir, sende de öyle olur da bebişine kavuşursun bir an önce.. insanın içi her zaman umut dolu olmalı, hep iyi olanı düşünmeli ki iyi olsun:)

inşşallah canlarım iy ki iy ki varsınız :)) hepimiz umut dolu olalım böyle :))))

ccok tesekkur ederım cnm bnm bugun carsıya cıkarsam bende alayım barı :21:

al cnm doğuda çok tüketiliyormuş turşusu bile varmış zararlı birşey değil çok pahallıda değil 4 5 lira bişiydi

azize hoşgeldin cnm

şu ovulasyon testini bir ben anlamadı ne kalın kafaymışım be arkadaş cnm kaç tane sipariş ettin
kaçıncı günde başlıcan gün aşırımı yapıcan gelir gelmez ne soru ama

selaaaam canlarım

denizkabuğu canım hemen sonuçlarını bizede yaz meraktan öleriz :KK16:

zeytinim baya spor yapmıssın yokuş yukarı yokuş aşagı :KK1:

biçimsizim merhaba canım nasılsın kuzum

ve diğer arkadaşlar sizler nasılsınız canlaaar kuzular en güzel anne aday adayları :KK52:

Hoşgeldin canım ben de 4 aylık evliyim... Ben bu 4 aya bir de kürtaj sığdırdım :KK43: Rabbim versin hayırla inşallah sağlıklı gebe olalım hep beraber

al cnm doğuda çok tüketiliyormuş turşusu bile varmış zararlı birşey değil çok pahallıda değil 4 5 lira bişiydi

azize hoşgeldin cnm

şu ovulasyon testini bir ben anlamadı ne kalın kafaymışım be arkadaş cnm kaç tane sipariş ettin
kaçıncı günde başlıcan gün aşırımı yapıcan gelir gelmez ne soru ama

hoşbulduk canım g.g. sitesinden aldım 30 lu paket 30 tl gebelik testide hediye var 3 tane içinde bugun gelicek yarın başlıcam adetimin 8 günü yarın bakalım ben yapabılıcakmıyım :))) sen nezamandır istiyorsun adetin ne zaman

Hoşgeldin canım ben de 4 aylık evliyim... Ben bu 4 aya bir de kürtaj sığdırdım :KK43: Rabbim versin hayırla inşallah sağlıklı gebe olalım hep beraber

:KK43:( olsun canım vardır bir hayır önümüzdeki gollere bakalım neler yapıyorsun mesela yumurlama günlerini nasıl hesaplıyorsun?

X