2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlarrrr bugün bat günümdü adet olmadım. tabi ben dayanamadım geçen gün sizle konuştuktan snra test yapmıştım betahcg 2.1 çıktı çok düşük diye üzüldüm ama doktor adet geçtikten sonra yapsaydın çoğaldığını görürdün dayanamayıp yine erken yaptın üzülme dedi şimdi düşük çünkü adet öncesi dönemin sen pkolusun geç döllenme de olabilir ama 0 olmadığına göre adetten sonra da değerin artarsa anlıcaz tam olarak ama ben şimdiden sevin diyebilirim çünkü şüpheli pozitif dedi. göğüslerimi gördü bunlar süt hormonları yüzünden böyle olmuş bu da büyük bir hamilelik belirtisi dedi biraz sabret güzel haberi alıcaz filan dedi kızlar yaa :S dua edin bana :18::18: :KK43: perşembe günü randevum var öğrencez bakalımmm .

Merhaba kızlar nasılsınız :))
Canımçok sevindim inşş güzel haberlerini verirsin bizlere :)
Dualarımız seninle...

ınsallah canım hepımızın temennısı o. aynen oyle yap testlerı kullanırkende 4 saat oncesınden falza sıvı tuketmemeye calıs kı tuvalete cıkmayasın. dedıgın gıbı ortalama aynı saatlerde yaparsanda ıyı sonuclar alırsın. hadı bakalım calısmalara basla :21:

tutarmı dersin böyle bu ayy

selaaaam canlarım

denizkabuğu canım hemen sonuçlarını bizede yaz meraktan öleriz :KK16:

zeytinim baya spor yapmıssın yokuş yukarı yokuş aşagı :KK1:

biçimsizim merhaba canım nasılsın kuzum

ve diğer arkadaşlar sizler nasılsınız canlaaar kuzular en güzel anne aday adayları :KK52:
aynen afyonlu ama çok yaradı valla bugün çok dinç gördüm kendimi:KK70:
sen nasılsın

hoşbulduk canım g.g. sitesinden aldım 30 lu paket 30 tl gebelik testide hediye var 3 tane içinde bugun gelicek yarın başlıcam adetimin 8 günü yarın bakalım ben yapabılıcakmıyım :))) sen nezamandır istiyorsun adetin ne zaman

cnm benim 1 aylık tedavim var beklemedeyiz
1 ay sonra dr ye gidicem ondan sonra başlıcaz denemeye

Son düzenleme:
sen çektirmişmiydin :)) hayır anestezi ile çektırmeyeceğimm sen ne zaman nerde :)) nasıl çektimiştin??

en mantıklısı anestezisiz evet canım ben çektirdim doktorum bu filmi istedikten 3-4 ay kadar korkudan gidemedim internetten ordan burdan araştırdım çok panik yaptım ama sonra bi cesaretle gidip yattım oraya.spekulum yerleştiriyorlar vajinanın ağzına vajına açılması için ki hiç acıtmıyor daha sonra sana direk ilaç gönderiyorlar onu hiç hissetmiyorsun devamlı filmini çekiyorlar taş çatlasın 10 dakika ya sürdü ya sürmedi.ben haziranda çektirdim balıkesirde canım benim.inan hiç hiç korkulası ve canını çok fazla yakan birşey değil.

merhaba hoşgeldin canım baktım bebişim olmuyor tutturamadım birde düşük yaptım dedim benimle aynı sıkıntıları yaşayan kuzularla beraber dertlerimizi paylaşalım ,çünkü ben etrafımda bu konularda dertleşebileceğim kimseyi bulamıyordum sizlerle konuşmak rahatlatır dedim iyide oldu :KK34:[/QUOTE

hoşbulduk:) hiç canını sıkma bence Rabbim yine verir nasılsa.. bol bol dua et ve hep mutlu ol:)) insan vücudu o kadar akıllı ki, herşeyi hissettiğimiz gibi yaşıyoruz.. olumlama yapmak insanı ruhen çok rahatlatıyor. zaten ruh rahat olmazsa beden de rahat olmuyor.. beden rahat olacak ki, bebişler göbüşlere rahatça konsun:))

afyonluuum sende ne var ne yok yumurtlama donemın gectı galıba senın.

yok daha geçmedi kuzucuk dün sanırım günümdü çalıştık :KK17:
ama ne olur ne olmaz diye gün aşırı beraber olcaz daha bir hafta bakalım bu ay inşaAllah hepimizin göbüşleri dolar bende olmazsa mayısta rahim filmine gitcem yada nisanda bişey merak ediyorum acaba bu rahim filmini adetin kaçıncı günü çekiyolar

aynen afyonlu ama çok yaradı valla bugün çok dinç gördüm kendimi:KK70:
sen nasılsın

cnm benim 1 aylık tedavim var beklemedeyiz
1 ay sonra dr ye gidicem ondan sonra başlıcaz denemeye

anladım canım hayırlısı inşlhh hepimiz bu ay alırız haberleri bellimi olur:KK1::KK1::KK1:

ama ne olur ne olmaz diye gün aşırı beraber olcaz daha bir hafta bakalım bu ay inşaAllah hepimizin göbüşleri dolar bende olmazsa mayısta rahim filmine gitcem yada nisanda bişey merak ediyorum acaba bu rahim filmini adetin kaçıncı günü çekiyolar

canım rahim filmi adetliyken çekilmiyor.adetin geçtikten 3 gün içinde çektirmen gerekiyor..

aynen cnm en mantıklısı o zaten 21. gune kadar dıolar ısı garantıye al 25. gune kadar gun asırı ılıskıde bulun. garantıcı olmak lazım bu hayatta :KK70: adetın 8. gunu dıe blıorum cnm ben denızkabugu bu gun cektırcek en net o bılır cnm ne zaman yapılacagını..

başka bi siteden okudum içim mutluluk kapladı <zeytinimm kusura bakma görmemişim :KK43:( yerimm seniii merhaba arkadaslar adetimin 8.günü rahim filmi cekildim anestesi ile hicbir agrı sızı hissetmedim doktoruma söyledim tüpler acık olunca pek agrı olmaz dedi hamilelik sansın bu filim ile artacak dedi ve dediği gibi oldu 14 ocak 2013 de rahim filmi cekildim bir kac gün ara verdik ve 18 ocak yumurtalama günümde sanırım hamile kaldım allaha sükür 4 haftalık hamileyim 9 aydır bebegimiz olmuyordu ben hic beklemedim 3 ay olmayınca hemen doktora gittim önce prolaktin hormonumu düşürdüler sonra gene olmadı sonunda klomen tedavisi oldum sadece bir kere yumurta takibi yapıldı ve olmadı ve sonra doktorum rahimde perde var rahim filmi cektirelim dedi ve allahın izniyle hamile kaldım sizlere tavsiyem eger benim gibi cok istiyorsanız doktorların dediği gibi 1 sene bekleyemeyin gerekli tetkikleri yaptırın içiniz rahat etsin sonra bekleyin eger hormonal sorun varsa gercekende zaten beklemek zorunda kalıyosun doktorum bana biraaz kızdı cok aceleci davranıyorsun diye ama sonradan konusunca bana hak verdi bana hicbir tahlil tetkik yapmadan birsene bekleyin diyorsunuz dedim ya sorun varsa dedim ve 3 aydan sonra gerekli bütün testleri yaptırdım sizlerde doktora gidin ve içinizi rahat ettirin allah isteyen herkese bu güzel duyguyu yasatsın sizler bol bol dua edicem rahim filminden korkmayın bebişimiz için herseye deger unutmayın ki annelerimiz ne acılar cekerek bizlere dünyaya getirmiş hicbir teknoloji yokken emeksiz yemek olmaz korkmayın ve bu filmi cektirmesi gerekenler gecikmeden cektirin...................

Kaynak Linki : Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar | Sayfa 2 | Hamilemiyim Gebelik Moda Sağlık Ev Dekorasyon Fikirleri - Melekler Mekanı

çoooooooooooook sevindim sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah ve sağlıklı bebişini kucağına alırsın :nazar::nazar::emir_bebek:çok doğru söylüyorsun deniz kabuğu ben başka bir doktorla görüşüyordum çok ilgisizdi sonra nisa hastahanesinden asiye hanımla görüşmeye başladım hemen folikaside başlattı eşim tetkikleri yaptırdı bu ay yumurta takibi yaptık bakalım ayın 17 sini bekliyorum zaman geçmiyor inşallah kırmızıları görmem de eğer görürüsem hormon testi falan yaptıracaklara duyurulur adetin 3. gunu gitmek gerekiyormus, yani asiye hanım öyle dedi bizim kararlı tavrımız daha çok dr yönlendiriyor :KK49:

aynen cnm en mantıklısı o zaten 21. gune kadar dıolar ısı garantıye al 25. gune kadar gun asırı ılıskıde bulun. garantıcı olmak lazım bu hayatta :KK70: adetın 8. gunu dıe blıorum cnm ben denızkabugu bu gun cektırcek en net o bılır cnm ne zaman yapılacagını..

hııım bi araştırmak lazım kuzum :44:

neden tutmasın canm Allah nasıp ettıkten sora oyle bıde olurkı ama nasıbınde olması lazım ıste. adet dongun cok ıyı dıye sansın dha ıyı tabı benden mesela. o yuzden duanıda eksık etme :KK34:

evet bol bol dua edip hayırlısını diliyorum allahtan verende o alanda o ama ümidimi yitirmiyorum olucak inşlhhhh :21::21::21::21::21:

X