2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
slm kızlarrr benimde 2. hamileliğim olcak ilk bebeğim 3 gün sonra öldü üzerinden 2 yıl geçti tekrar hamile kalmak istiyorum gecen ay serophene ve çatlatma iğnesi oldum dediği günlerde ilişkiye girdim ama tutmadı adetim 2 gün geçti herzamanki gibi kırmızılar geldi şmdi buay doktor adetin 3. günü serophene başla dedi dün yuttum ama kararsızım acaba akışına mı bıraksam çok kararsız kaldımmm banada bi fikir versenizzz bu 3. ayım korunmuyorum biraz acelemi ediyorum sizce

Hakkinizda hayırlısı olsun. Ins. Asilamaya bile gerek kalmadan hamile kalirsin. Sperm hareketliligi ile ilgili ibrahim saracoglunun keçiboynuzu kürü nu denedin mi?

olurmu kuzum ne cahilliği (b)eklenen (a)det (t)arihi kısaltılışı

hay allah :))
hiç aklıma gelmemişti.
çok teşekkürler.
bu arada başka bir forumda "hayıt ilacı" başlığına denk geldim.
aklıma bir dönem gittiğim diyetisyenimin sözleri geldi.
bana o dönemde "hayıt tohumu" çayı önermişti ve yumurta kalitesini arttırdığını söylemişti.
sanırım yeniden alıp içmeye başlayacağım.

drlar pek önermez ot çöp sinir olurlar ama ne bileyim

tşk ederim canım bende bugün aradım orayı ve randevu aldım tavsiye üzerine. inş bi sıkıntım yoktur.

saol canım ben de orada çektiricem inş. aldım cuma günü için randevu. inş bi sıkıntı olmaz.

tşk ederim canım bende bugün aradım orayı ve randevu aldım tavsiye üzerine. inş bi sıkıntım yoktur.

Ins. Cnm bi sıkıntı cikmaz. Bir arkadaş da radyomar cevat bey yazmis. Ikisi de ayni yer. Ben evraklara baktim. Radyotom radyomar yaziyor. Cevat bayrak. Kesinlikle ona yaptir. Orda bayanlar da var. Bayan tercihin olursa onlar da yapiyor ama ben cevat beye yaptırdım. Sakin korkma. Hicbirsey hissetmicen. Alttan muayene gibi dusun. Ben elim ayagim titreyerek gitmistim de cok korkutmuslardi. :)))) bu muymus diye ciktim ordan. Cektirince de buradan paylas bizlerle...

aleyna eczanelerde hayıt hapı varmış ama adı baska Agnuscaston dıye geciyo eczanelerde cnm ben bugun sordum var adetim basladımı alıcam sende kullan bak bşde netten arastır hayıt hapı die rabbım nasip eder inşllh cümlemıze kalmayı

Merhaba kızlar yogun okul tempomdan dolayı yazamıyorum artık bu hafta uzerimde kırgınlık var aşırı derecede. Usutmusum adetime bir hafta var daha hani bir ihtimal hamileyimdir diye ilac kullanmıyorum. Soğuk alginliginda kullanilacak ilaç hangisi. Sağlık ocağı çok uzak yürümeye gözüm kesmiyor. Cevap verirseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…