2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
sevgili anne adayları rahim filmi çektiricem bu ay. istanbulda bu filmi çeken güvendiğiniz bildiğiniz fiyatıda makul yerler var mı yardımcı olur musunuz? anestezili olsun istiyorum normali için baya korktum. çektirenler var mı aranızda tecrübesi olan...:18:

canım rabbim yardımcın olsun. inşallah kuzucuğun seninledir. hakkında hayırlısı.

Cnm ben findikzade radyatomda cektirdim.. hic birsey hissetmedim. Siddetle tavsiye ederim. Doktorum cevat beydi. 4.5 yil oldu. Ben 330tl ye cektirdim o zaman. Simdi ara bi sor. Google'dan numaralarini bulursun. Ve tedavimle ilgilenen doktorlarda cekimini cok begendi.

günaydın kızlar yumurtlama gunum bugun ve sabah kahvaltıdan sonra kocişi calıştırdım biraz öyle işe yolladım bakalım ne olacak inşallah hepimiz için iyi olur canlar...[/C:OLOR]

Canim findikzade radyomar derim cevat bey derim. Atasehirden kalkip gittim sirf hic acimiyo diye. 7 dk da bitti. Hicbi aci hissetmedim korkudan tansiyonum dustu cektirmeden once. Hic korkma dediler bi saat anlattilar enesteI de almadim. bitince anlamadim bitti mi diye sordum yani dusun. 400 liraya cektirdim 2 ay once canim siddetle burayi onerrririm

offf çok fazla allah yardımcın olsun sorun ne acaba

eşimin sperm hareketliliği düşük bende de basık rahim var doğu hizmetindeyiz burada gidebileceğimiz bir yer yok 1,5 sene sonra tayinciyiz ilk aşılamamızı yaza yaptırcaz. nasip inşallah güzel sonuçlara ulaşırız

Ins. Guzel sonuclar alırsınız. Sperm hareketliligi düşük se varikosel var mi bisey dedi mi doktor? Ameliyat isi olunca epey vakit kaybı oluyor .

Ins. Guzel sonuclar alırsınız. Sperm hareketliligi düşük se varikosel var mi bisey dedi mi doktor? Ameliyat isi olunca epey vakit kaybı oluyor .

aminnnn, yokmuş canım o problem değilmiş ama ben rahimden dolayı ameliyat olcam galiba doktorum aşılama tutmazsa ameliyat kesin yapmak gerekir çünkü tutsa bile erken doğum riski var düşük riski var dedi. bakalım hayırlısıyla geçse şu günler batıda olsak dakika durmadan yaptırcam ama buradayken gidip batıda yaptırmak zor olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…