2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

haklısın canım..rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.

ne güzel canım mutlu oldum senin için. çatlamaya başlayınca zaten anlarsın akıntın yapışkan ve şeffaf olur. sen bu günleri atlama ii değerlendir ve hemen kalkma en az 1-2 yat canım. rabbim gönlüne göre versin.

bu kararı verebildiysen mutlaka dinlen benimde ihtiyacım var ama kendime söz dinletemiyorum. bence biraz ara verip oluruna bırakmanın da faydası olacaktır canım.

Merhaba cano evet benim normal yolla oldu insallah ALLAH bebek isteyen herkese nasip etsin en kisa zamanda canım

sağol canım aminn inşaallah rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

Ah canım ya( Ne çok sevinmiştim sana( En kısa zamanda sen de ben de güze haberlerimizi veririz canım benim üzülme ne yapalım..Ben de 3 ay önce düşük yapmıştım..

hayır canım günde 1 mm büyüyor dedi . pazartesi de tahminimce 15 16 mm olacak dedi. pazartesi gittiğimdede çatlamıştı. tahminimvce 16 mm de çatlamış dedi :s yani 16 mm yeterli mi onu soruyorum:/

Bu kadar detaya takılma canım, doktoruna güven ve dediklerini yap yeter:)) Yoksa ohoooo bu şekilde olmaz yani de mi..?:))

Ah be zeytinim adam gibi bi doktor bulamadın kendine he..

Zaten tek yapılması gereken adet bitiminden diğer adete kadar günaşırı ilişki..

valla cnm burda zor hiç olmadı araştırma hastanesine gidicem

kızlar aşılamadan bir iki saat önce eşiniz güzeel bir türkk kahvesi içsin.speermleri canlandırıp hareketlerini arttırmada önemli ölçüde etkiisi varmış.

Sağol Canimmm giremedin uzun zaman. Hamiş oldugumu dun öğrendim kanda da cikti. :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ne yaptin canim adet oldun mu ..

Yaa perıkanadı nerde dıger arkadaslar nerde =( ben bebek ıcın sızler gıbı bekler ve deıgısk durumlar yasayana kadar kımse kalmıcak burda =(

hepimiz burdayız kuzum arada bir giriyoruz sadece bişeyler bekliyoruz ya mesela ben rahim filmi çekilcem martın 10u gibi onu bekliyorum diğerleride başka şeyler bekliyor sen ne durumdasın

Ara ver tatlim dinlen ben de biraktim sadece kur yapiyorum o kadar
Olursa olur olacagina inan bi de..

Kizlar araniza yeni katildim. Bende 7 aydir korunmasiz iliski aile doktora gittim dedi esinin spermleri az ve yavas sonra bir urologa gittim dedi cocuk olur bu sperm sayisiyla ayrica esimde varis var amelyat olmasi gerek. Her ay umutle bekliyom ama yok.bu ay ama iliskimizi bir gun olup bir gun olmuyoruz ve belime yastik koyuyom. Ama neden olmuyorrrrr...

bende senin gibiyim canım yaa galiba birazdA sitres yapıyoruz ondam galiba

canım daha ilacı yeni birakmışsın üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…