2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canııım çok sevindim topikte herkes hamiş kalsın inşaAllah Allah hayırlı sğlıklı evlat eylesin sağlıcakla al kucağına rabbim bizlerede nasip etsin kuzum :)
Aminn afyonlumm inş Rabbim'e hep dua ediyorum bunun için kimsenin kucağı boş kalmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize inş
canım nasıl bi tedavi uygulandı sana
afyonlum bana tedavi uygulanmadı şöyle ki herşey normaldi ama yinede 7 ay deneme sonunda oldu hatta Aralık ayında yumurta takibi bile yapmıştım ama olmamıştı iş hersey nasip bence ,Rabbim ne zaman diler nasip ederse o zaman oluveriyor

ay vallahi gözlerım doldu şuan demek bıan da oldu hiç beklemıyordun :)) darısı bıze inşşallah unutma bızı yıne yaz ve dua et :)) kuzu sen ilaç fılan kullanmışmıydın unuttum bunları
denizciğimm zaten bu ara bu durumumdan dolayı sanırım baya duygusala bağlamış durumdayım hemencik ağlarım yapma herzaman dualarımdasınız zaten inan girmediğim zamanlarda bile aklıma geldiniz hep ne yaptılar ne oldu acaba diye,inş bundan sonra daha sık giricem buralardayım
İlaç filan kullanmadım canım ama Temmuz ayından beri istiyordum herşey normal demiş gittiğim Dr. lar

Kızlar regl oldum. Gecıkme ve geldı regl ıkıncı sefer.reglımın düzensızlıgıne sasırıyorum....
Canim her gun bir fincan hayit tohumunu demleyip icmeni tavsiye ederim. Benim kahverengi lekelennmemi azaltti hormon dengeleyici hipofiz bezini uyararak kadinsal hormonlarimizi dengeliyor.

Canım nasıl bir karın ağrısıyla gittin de hamiş olduğunu öğrendin

Canim cok tebrik ediyorum Saglikla bebgini kucagina aldigin gunleri de gor insallah:))

Canim her gun bir fincan hayit tohumunu demleyip icmeni tavsiye ederim. Benim kahverengi lekelennmemi azaltti hormon dengeleyici hipofiz bezini uyararak kadinsal hormonlarimizi dengeliyor.

tesekkürler.. Bunu tavsıye etmen ıyı oldu ıns. Hayırlı olur almayı düşünüyorum. Hıc bukadar gecıkmezdı reglerım 2 aydır böyle

canım hayırlısı olsun .
Allah kucağına almayı nasip etsin
bizlerede nasip etsin dualarını bizler için eksik etme cnm
eşimle konuştuk baya rahattı beni hemen olacak diye birşey yok insanlar sebepsiz 1 yıl bekliyorlar çocuk için inş. tutar tutmazsa ameliyatını olursun yolumuza öyle devam ederiz dedi inş. cnm Rabbim dualarımızı kabul etsin
bu aciz kullarının evlat için açılan ellerini okunan dualarını geri çevirmesin

Kızlar vlla bn suan sınırlıym ne garip oınsanlar var budüzgün dınlenemedım stres yüksek sevıyede suan regl agrıları bıyandan

Canım nasıl bir karın ağrısıyla gittin de hamiş olduğunu öğrendin
Sanki adet olacak gibi bir ağrım oldu canım ve göğüslerim hem dolgunlaştı hemde ağrıdı :26: Seninde hayırlı olsun bebişin Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.,senin belirtilerin ne oldu canım ? bulantın varmı ?

Canim cok tebrik ediyorum Saglikla bebgini kucagina aldigin gunleri de gor insallah:))
Allah razı olsun canım darısı isteyen herkese olsun inş banada bir gün sizi tbk etmeyi nasip etsin

Canımmmm ben daha hamiş değilim uğur getirsin diye yaptım 10 gün sonra belli olcak

Amin zeytinciğimm eşin çok doğru demiş bizim herşey normal olduğu halde 7 ay sonra oldu,hayırlısını istemek lazım her zaman Rabbim ol derse hiç bişey engel değildir.Biz insanların yapacağı tek şey stres yapmamak kafaya takmamak sadece

Kızlar vlla bn suan sınırlıym ne garip oınsanlar var budüzgün dınlenemedım stres yüksek sevıyede suan regl agrıları bıyandan
Hayırdr inş kim sinirlendirdi ,zaten adet dönemi en sakin insan bile patlamaya hazır bomba gibi oluyor

arkadaşlar ben daha öncede yazmıştım 33 yaşındayım 1 çocuğum var 2. için uğraşıyorum 5 aydır diye bugün adet oldum bi sorun mu var acaba diye eski doktoruma gittim baktı bi sorun yok dedi sonra anlattı hamile kalmak isteyen her 100 kadından ilk ayda sadece %7 si hamile kalır geri kalan ayda da % 7 derken 10 ayın sonunda %85 i gebe kalmış olur . geri kalan %15 de de eğer 1 yıl içinde korunmadığı halde çocuk olmamışsa o zaman araştırmaya başlanır siz bi ayki 7 kişi içine girmemişsiniz rahat olun sıkıntı yapmayın dedi birkaç hormon testi verdi onlarda normalse takma kafana dedi :)

kızlar bugün 21. gün testi pregesteron tahlili yaptırdım yani yumurta çatlayıp çatlamadığını anlayacaktı ve 5.99 çıktı normali 6 ve üzeri mi ne dedi ve adet olduğunda gel ilaçlarla desteklicez dedi(( çok moralim bozuk klomene bende başlayacağım galiba ve bu 5.99 ne demek yani yumurtlamıyormuyum

Merhaba arkadaslar aranıza yeni katılıyorum bütün mesajları okuyamadim ama ortak noktamız anne olmak istegimiz. Ben de bugünlerde bu dusuncedeyim üstelik üçüncüye ve 39 yaşındayım. İki oğlum var Allah onlari ve herkesinkini de bağışlasin ama sanki bir tane daha yapmazsam ileride pişman olacak gibi hissediyorum kendimi.Allah her isteyene versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…