2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

canım 16 mm de mi çatlamış yani anlamadım ?? çatlayınca ölçebiliyor muki yumurtanı ???

canım 16 mm de mi çatlamış yani anlamadım ?? çatlayınca ölçebiliyor muki yumurtanı ???

hayır canım günde 1 mm büyüyor dedi . pazartesi de tahminimce 15 16 mm olacak dedi. pazartesi gittiğimdede çatlamıştı. tahminimvce 16 mm de çatlamış dedi :s yani 16 mm yeterli mi onu soruyorum:/

of cnm aynen ya bnm rahmimin içinede aynı şeyi söyledi bebeğin tutunup gelişeceği yer çok güzel dedi ve yumurtam çatlamış 2 günde bir ilişki önerdi yumurtam 15 16 mm di tahminince doktorun. yeterli mi değil mi çözemedim ya bu işi :S

hayır canım günde 1 mm büyüyor dedi . pazartesi de tahminimce 15 16 mm olacak dedi. pazartesi gittiğimdede çatlamıştı. tahminimvce 16 mm de çatlamış dedi :s yani 16 mm yeterli mi onu soruyorum:/

canım bilgim yok bende klomen kullandım ama yumurta takibine dün ilk defa gittim ve yumurtam 11. gün çatlamıştı aslında doktorum catlamsının beklemiyordu ama bu cok güzel dedi demekkş kendiliğinden çatlıyor iğneye gerek yok dedi.acaba benimkide mi erken çatladı ? çatlayınca bebek oluyor diye biliyırum bi sıkıntı yok gibi görünüyor ama bilgili olanlar yazarsa daha iyi olur cnım.

cnm büyk ihtimal yumurtalarn boyutu iyiydi ve hep ilşki önerdi sen hep değerlendir bunu. ymurta 36 saat mi yaşıyor bunu bilmiyordum bende

mesela yeni çatladı dedi. dün için. ama salı günü ilişki dedi. pazar günü olduğu için mi salı dedi ki 2 günde bir iyiymiş öyle söyledi. allahım inşallah bize bebeklerimizi nasip eder ya yarında kan tahlili istedi progestron mu ne yumurtanın çatladığını tam anlıcakmış burda çatladı gözküo dedi kanda bakcaz dedi

cnm büyk ihtimal yumurtalarn boyutu iyiydi ve hep ilşki önerdi sen hep değerlendir bunu. ymurta 36 saat mi yaşıyor bunu bilmiyordum bende

işte devamlı önerdiğinden acaba başka yumurtada mı vardı ki öyle dedi diyorum.benimki tahlil faln istemedi hiçbişey.adet olursan gel olmazsan yine gel dedi.bnde gün aşırı mı diye sordum hayır girebildiğiniz kadar dedi.hepsi başka bişey diyo valla :)))) evet canım yumurt çatladıktan sonra en fazla 36 saat yaşıyor döllenme o 36 saatte olursa bebek oluyor döllenmezse 14 gün sonra adet oluysun canımm..

benimde ilkten 2 tane büyüklüğü iyi yumurtam vardı sonradan 1. kayboldu bence sendede çok gördü yumurtayı hepsi çatlamak üzere belkide o yüzden dedi canım :)) 36 saat benim hemen hemen geçti gibi salı ve perşembeye ağırlık ver dedi ama :s inşallah adet olmayızz şu stres insanı deli edior

selam kızlar ahh bu ay çok umutluydum
olmadı galiba adet olmama 15 gün var pembe akıntı geldi
doğum kontrol hapını bıraktım bir ay oldu demekki yan etkisi hala gitmedi
ağlamamk için zor tutuyorum kendimi Allah kahretsin o doktor bozuntusunu

inş inşşş canım yaaa :) cok yumurta cok sanş demek ama çokta gebelik demek ben ikizim olsun cok isterim ama tek olsa onada şükrederim :)))) canım sen doktorunun önerdiği ilişki saatlerini uygula onlar daha iyi bilirler.bizde buralardan duyduklarımızı söylüyoruz sonuçta :)

slm kızlar nasılsınız bakalım yaa benim size bir sorum olcak yaa gerçi doktorumada soracam zaten ama sizinde fikrinizi alayım dedim bana bu ay aşılama yapılacak kısmet olursa ama benim aklımı karıştıran ben lazer epilasyona gidiyorum bunun tedavi aşamasında bir sakıncası olurmu acaba yaaa yardımcı olabilirmisiniz

kızlar artık doktora gitmeyi düşünmüyorum. 5-6 güne adet olcam ondan sonra adet olunca gel dedı doktro ama ben bır sure gıtmeyecem çunku çok stres yapıyorum ve çok yıpratıyor beni sizcede ara vereımmı biraz dinlenmem gerek. off kafam çok karışık.

canom nerelerdeydin fazla görünmüyorsun ben lazerden lazere değişiyor diye biliyorum lazer yaptırdığın yerede bır sor canım

canom nerelerdeydin fazla görünmüyorsun ben lazerden lazere değişiyor diye biliyorum lazer yaptırdığın yerede bır sor canım

buralardayım canım yaaa öyle sohbete fazla takılmıyorum uzaktan izleyici oluyorum genelde bu arad lazer yaptırdığım yere sordum hamilelere pek fazla yapma taraftarı değiliz dediler ama bilmiyorum yaa kafam karıştı hani sonuçta daha tedavi aşamasındayız aman napalım hayırlısıyla bebişlerimiz olsunda olmasa lazere kaldığım yerden devam ederim sonrasında eee sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor varmı bir gelişme sende

seni anlyabaliyorum canım bu yol çok yıpratıcı ve malesef zorlu bir yol ama bence yarım bırakma sonuçta bir problem var ve onun aşılması gerekiyor biz tedbirimiiz alalım takdiri Allaha bırakalım derim ben ama sen bilirsin tatlım

Cok gecmıs olsun ccok uzuldum Rabbım saglıklı gebelık nasıp etsın

Yaa perıkanadı nerde dıger arkadaslar nerde =( ben bebek ıcın sızler gıbı bekler ve deıgısk durumlar yasayana kadar kımse kalmıcak burda =(

canım bişey yapmıyokı doktor gidiyorum klomen verıyo sonra bırkez çağırıyor şu kadar yumurtan var diyo şu gunlerde ilişki diyo bitti ben ne çatladığını ne çatlamadığını bılıyorum ve stresle ilişkiye giriyoruz ve olmuyo artık zorlamıcam oluruna bırakcam olsa olurdu bak milletınkı nasıl oluyo ne bu kendımızı paralıyoruz kısmetımız buymuş akararlıyım artık doktora gıtmıcem canım çook kötüyüm çoook.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…