2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Takma amazoncummm ben kendimi corek otu ve hayit tohumuna verdim dilim damagim yaniyo kavruluyorum yanii(

Ayni dert bendede var benim de 7sinde olmam gerekiyodu bendr beklemedeyim artik ya olsam yada bebis gelse yaa

Aaaahhh kızlar ah diyorum, ne diyeyim..seviyorum hepinizi..

Saol canımmm hemde nasıl farklı.ilaç kullanmıyordum
anladım canım yenıden hayırlı olsun :)
evet canım yeni gidiyoruz daha doktora fakat benım sağ yumurtalık tıkalıymş sorun olmaz dedi ama insallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz hayırlısıyla
Amin canım. Hala regl olmadımm ne durumdayım anlamıyorum artık

Ben uzuuuun zamandir giremedim dersler falan derken baya yogundum yeniden herkese merhaba bazi kisimlari elimden geldigince okudum hamisler var cok mutlu oldum allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin ben de bu gun test yaptim adetim bes gun gecikmisti tabi ben bu ara islerden unutmussum baktim ki adetim geciyor gayet koyu cift kirmiziyi gordum 8 ayin sonunda galiba hamisim carsamba dr randevum var bakalim artik :) hepinizi kocamaaaan opuyorum moralimizi bozmayalim allah hepimizin yuzunu guldursun insallah :)

Son düzenleme:

Cok sevindim adina Allah bizlerede nasip etsin inşallah

hayırlı olsun canım çook sevindim

canlar herkese merhaba haber verim dedim...bayadır giremiyordum...düşük yaptım..daha doğrusu durumum henüz netleşmedim cumartesi kese görmek için gittim ve kese gözükmedi beta sonucumda 2000 lerde olması gerekirken 398 olmuştu...dün tekrar yapıldı beta ve 503 olmuştu dış gebelik yada düşük yapıyorsun dendi..şuanda inşallah kötünün iyisi düşükdür diye dua ediyorum kanamam var dünden beri betaya tekrar yarın bakılcak inşallah düşmüştür.....düşmediyse operasyon gerekebilir...rabbim hepimize sağlıklı hayırlı gebelikler nasip etsin inşallah...

Canim ya( hayirlisi olsun insallah. Hic korkma operasyon da olsa hic korkma bi cirpida geciverir insallah. Bi de soyle dusunmeli insan ne guzel ya hamile kalabiliyomusum gibi o bile guzel bence..ben de bu bikac ayda hamile kalcam insallah buna inancim tam!! 7-8aydir deniyoruz bisi yok . Sira psikolojik olarak kendimi kandirmaya geldi. Bi de beynimi kandirmayi deniyecegim. Hep kesin kalicam ayy ne kolay aslinda dicem belki hormonlar boyle tavan yapar(
Offf sacmaliyo olabilirim ama napiim bahar geliyo neden olmasin

Hayırlı olsun. Sağlıkla kucagına alırsın inşallah.
( ne diyeceğimi bilemedim. Dediğin gibi kötünün iyisi olur inşallah. Hakkında hayırlısı neyse o olsun. Çok geçmiş olsun.

Cok gecmis olsun bir an once sagligina kavusursun insallah

canıım rab'bim yar ve yardımcın olsun geçmiş olsun çok üzüldüm

Merhaba Kızlar..
Bende 6 aylık evliyim.. tayinim çıkmadığı için henüz eşimle 2 haftada bir görüşebiliyorum..Ama o kadar çok bebek istiyorum ki size anlatamam...Eşimde tam tersi biraz birbirimize vakt ayırmaktan yana...27 yaşındayım ya çocuğum olmazsa diye aptal bir korkumda oluşmaya başladı... 3-4 kilo fazlamda var hamile kalırsam daha da şişmanlar mıyım diye de korkuyorum biliyorum çok aptalca ama ne kadar saçma şey varsa düşünüyorum

kızlarr lütfenn beni aydınlatın yaa kafam çok karışık dün doktora gittim yumurta takibimin 20. günüydü. en son 16. günü gitmiştim 13 mm di. dünde yaklaşık 15 16 olur dedi. cumartesi günü benden kahverengi çamur gibi leke geldi. ve meğersem yumurtanın çatlayacağını haber vermiş ve pazar günü çatlamış(pazar günü ilişki önermişti ve değerlendirdik) dün de bir baktı yumurta yeni çatlamış dedi salı perşembe cuamrtesiye ilişki verdi. kafamda soru işareti kaldı dedim 16 mm de yumurta çatlaaması anormal değil mi dedim o kişiden kişiye göre değişiyo dedi anlayamadım ya öyle olanlar var mı kızlar? yumurtası 15 16 mm de çatlayanlar

canım tabi şimdi eşin evliliği daha iyi yaşayamadığınız için böyle düşünüyordur sende haklısın tabi yaş geçince olur mu olmaz mı diye insan düşünüyor. kilolarını hiç düşünme Rabbim versin aratmasın da zamana bırak belki oda ister bir zaman sonraa...

canım gittin mi sen doktora ne oldu?

canım ben gittim doktora klomen kullananlar topiğinde arıyorum bende seni :))) dün gittim 11 günümdü ve şokkk oldumm çünkü yumurtam çatlamış hemde bu kadar erken...öncesinde ilişki yoktu işte kafama o takılıyo doktorum bugünden başlayıp adetine kadar ilişki dedi.kac tane yumurtam vs var diye soramadım cok acelesi vardı ameliya girecekti yalnız 36 saat sonra çatlayan yumurta etkisini kaybediyor diye biliyorum oysa adete kadar dedi..acaba çatlamaya yakın başka yumurtam daha mı var o takıldı kafama...ama muayenede oooo cok güzel dedi sanırım çörek otu etkili oldu hemen büyüyüp çatladılar öyle düşünüyorum yoksa ck erken çatlaması için :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…