2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlar izmir tire yada ödemiş yada bayındır dan olan var mıı

Evet canim normal adet sancisi sandim zaten ben.. benim adet agtim com şiddetli olur zaten buda oyleydi. Ins sende hamiş kalirsin

artık hiç yormıcam kafamı. yok bu belirti mi o belirtimi demicem olur olmaz napım artık. burada bebş haberlerini duyunca çok mutlu oluyorym. sen de hamileliğin tadını çıkar canım. rabbimin bi lütfu ne kadar şanslısın şükret hep olur mu. inş mis kokusunuda içine çekersin.

Kızlar regl oldum. Gecıkme ve geldı regl ıkıncı sefer.reglımın düzensızlıgıne sasırıyorum....

işte devamlı önerdiğinden acaba başka yumurtada mı vardı ki öyle dedi diyorum.benimki tahlil faln istemedi hiçbişey.adet olursan gel olmazsan yine gel dedi.bnde gün aşırı mı diye sordum hayır girebildiğiniz kadar dedi.hepsi başka bişey diyo valla :)))) evet canım yumurt çatladıktan sonra en fazla 36 saat yaşıyor döllenme o 36 saatte olursa bebek oluyor döllenmezse 14 gün sonra adet oluysun canımm..

yumurta çatladıktan sonra en fazla 24 saat canlı kalır sperm hücresi ise ortalama 3 gün canlı kalır ..

yumurta çatladıktan sonra en fazla 24 saat canlı kalır sperm hücresi ise ortalama 3 gün canlı kalır ..

bende en falza 36 saat diye bil,yordum canım ama doktorum bana adete kadar ilişki dedi normalde 3 -5 gün deneyinbırakın demesi gerekmez miydi ? acaba başka yumurta daha mı vardı?

bende en falza 36 saat diye bil,yordum canım ama doktorum bana adete kadar ilişki dedi normalde 3 -5 gün deneyinbırakın demesi gerekmez miydi ? acaba başka yumurta daha mı vardı?

başka yumurta da vardır belki bu konuyu çok araştırdım sağlık sektöründeyim özelliklede 2. çocuk için
çalışmaya başladıktan sonra

başka yumurta da vardır belki bu konuyu çok araştırdım sağlık sektöründeyim özelliklede 2. çocuk için
çalışmaya başladıktan sonra

canım ben öyle düşündüm açıkçası aklıma o geldi birde gün aşırı da demedi girebildiğiniz kadar dedi doktorum inş bebişlerimiz bekletmez bizi benim ilk bebeğim olacak inş...

hepimiz burdayız kuzum arada bir giriyoruz sadece bişeyler bekliyoruz ya mesela ben rahim filmi çekilcem martın 10u gibi onu bekliyorum diğerleride başka şeyler bekliyor sen ne durumdasın

hayırlısıyla iyi cıkar sonucun inş,flım cekımınden sonrada guzel haberler almak dılegıyle.Benım hatırlıyorsundur hapı bıraktıktan sonra bısıler olmustu ,bu aykı regl mı beklıyorum sımdı gecen ay 25 ınde olmustum eger zamanında olursam tamamdır sorun yok dıyecegım regl durumunda.onun dısında zamanın gecmesını beklıyorum :S nisan 1 dedımıde folık asıte baslayacagım ona bıle heyecanlanıyorum=)

hamile olmadığına üzüldüm ama regl olmanada sevindim olamamak ne kötü bende biliyorum hayırlısı olsun kuzum..adet olmakta önemli

aynen.. Yanlız sımdı daha zor gelıyor beklemek günü bellı degıl cok gec olmaya basladım ve az gelıyor. Hayırlısı..

öyle cnm üzmüyorum artık oluruna bıraktım

Mrb canım,nasılsın ? Son zamanlarda buraya gelemedim yoğunluktan vakitsizlikten, şimdi okuyorum sayfaları tek tek bu arada hamişim:KK49: birlikte başlamıştık bu sayfaya en başlarda, bu güzel haberi size de vermek istedim:KK16: Bence ne zaman oluruna bırakırsan o zaman kendiliğinden olucak üzülme lütfen,benim için öyle oldu en azından senin için ve isteyen diğer tüm arkadaşlar için dua edicem:KK16::KK49:

mrb canım,nasılsın ? Son zamanlarda buraya gelemedim yoğunluktan vakitsizlikten, şimdi okuyorum sayfaları tek tek bu arada hamişim:KK49: Birlikte başlamıştık bu sayfaya en başlarda, bu güzel haberi size de vermek istedim:KK16: Bence ne zaman oluruna bırakırsan o zaman kendiliğinden olucak üzülme lütfen,benim için öyle oldu en azından senin için ve isteyen diğer tüm arkadaşlar için dua edicem:KK16::KK49:

aaaaa liligum hatırlıyorum seni :)) çook sevındım ya yenı galıba nasıl oldu anlatsana sende gırmemiştin baya yoktun hayırlı olsun canımmmm

Mrb canım,nasılsın ? Son zamanlarda buraya gelemedim yoğunluktan vakitsizlikten, şimdi okuyorum sayfaları tek tek bu arada hamişim:KK49: birlikte başlamıştık bu sayfaya en başlarda, bu güzel haberi size de vermek istedim:KK16: Bence ne zaman oluruna bırakırsan o zaman kendiliğinden olucak üzülme lütfen,benim için öyle oldu en azından senin için ve isteyen diğer tüm arkadaşlar için dua edicem:KK16::KK49:

canııım çok sevindim topikte herkes hamiş kalsın inşaAllah Allah hayırlı sğlıklı evlat eylesin sağlıcakla al kucağına rabbim bizlerede nasip etsin kuzum :):KK16:

canım nasıl bi tedavi uygulandı sana

aaaaa liligum hatırlıyorum seni :)) çook sevındım ya yenı galıba nasıl oldu anlatsana sende gırmemiştin baya yoktun hayırlı olsun canımmmm

denizzciğimm hatırlanmak çok güzel:KK17::KK16:
Evet canım iş güç ev birde cenazemiz oldu derken bayadır giremedim...Tabi bu arada bebiş işinide düşünmeye vakit bulamadım ve bu ay karın ağrısı şikayetiyle ilgili Dr. gittim hamişmişim meğerse :KK17:
Çok tşk ediyorum darısı sana da olsun Rabbim nasip etsin seninde güzel haberlerini alalım :KK16:

Slm kizlar:))
Bende araniza yeni katildim. 27 yasindayim ve 3 yillik evliyim arttik bende bir evlat sahibi olmayi cok istiyorum.daha bu ay basladim bakalim adetime iki hafta var heyecanla bekliyorum.
Allah hepimize saglikli evlat nasp etsin bizede o muhtesem duyguyu tattirsin insallah.

canııım çok sevindim topikte herkes hamiş kalsın inşaallah allah hayırlı sğlıklı evlat eylesin sağlıcakla al kucağına rabbim bizlerede nasip etsin kuzum :):KK16:

canlarımm boyleee takıp ettıgım ark.duyuncaa hamıel kaldıkalrını nasıl sevınıyor içime umut doluyorr bızdee yazacagız afyonlumm zeytınım inaşşallahhh ben hıssedıyorumm derinden ))

denizzciğimm hatırlanmak çok güzel:KK17::KK16:
Evet canım iş güç ev birde cenazemiz oldu derken bayadır giremedim...tabi bu arada bebiş işinide düşünmeye vakit bulamadım ve bu ay karın ağrısı şikayetiyle ilgili dr. Gittim hamişmişim meğerse :KK17:
çok tşk ediyorum darısı sana da olsun rabbim nasip etsin seninde güzel haberlerini alalım :KK16:

ay vallahi gözlerım doldu şuan demek bıan da oldu hiç beklemıyordun :)) darısı bıze inşşallah unutma bızı yıne yaz ve dua et :)) kuzu sen ilaç fılan kullanmışmıydın :KK43: unuttum bunları

X