2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Kızlar benı hatırlayanınız vardır. Gecen ey gecıkmelı sekılde 4 gün akıntım olmustum regl oldum dedım. Hamıle degılımdır dıye doktorun ıstedıgı kan testını dahı yapmamıstım. Kızlar bu ay yıne beklıyorum regl günüm geldi ama 1 gün gectı hala olmadım. Artık anlamıyorum regl düzenımıme mı bırsey oldu yoksa cok cok az bır ıhtımal düşünerek hamılemıym.... Inanın bılmıyorum. Vajınısmus bıtmek üzere demıstm hala öyle yanı tam bıtmedı kolay aşamasına geldım ama bıtıremedım henüz. 1 senemız doluyor bebek hasretındeyım. Kızlar regl düzenım degısmıs olablırmı.. Rabbim sen hayırlısını nasip et....

kızlar gebelik testlerınızı sabah ilk idrarla yapın net sonuç için

bende aynı durumlardayım canım artık adetlerim çok şaştı 3 aydır hangi gün olacağımı bende bilemez oldum çok kötü bi durum 12 gün gecikmeyle tarlusalla adet oldum geçen ay bir önceki ayda 3 hafta gecikmeyle oldum yine tarlusalla yarına randevu aldım bakalım hayırlısı

ben düzensızlıkle ılgılı ılac kullanmıyorum. Sızce doktoramı gıtmelıym yıne.. Bebek isteğimiz artıyor.. Ne yapsam karar veremedım

benim de şu an itibariyle 2 gün gecikti adetim, az önce test yaptım ve maalesef tek çizgi

benim de şu an itibariyle 2 gün gecikti adetim, az önce test yaptım ve maalesef tek çizgi

gecenay okadar belırtı yasadım okadar gün gecıktı lekelenme gıbıde akıntı yasadım ama tekcızgıydı. Ve 4 gün sürdü. Bu ay yıne gecıktı anlamıyorum

kızlar benımde adetim oynadı son ıkı aydır evli olan arkadaşlarımla konuşuyorumda hamıle kalmadan önceki 3 ay onlarınkide oynamıs sonra sonuç mutluluk inşallah bizimkide böyle lolur

Merhaba kizlar
Kan tahlili yaptirdik sonuc pozitif dedi doktor yani bende artık hamişim

hayırlı olsun canım.. allah inşallah bekleyen herkese nasip etsin.. seninkini de tamamına erdirsin..

günaydın kızlar.. nasılsınız?.. uzun zamandır yazmıyorum çünkü yazacak bir şeyim yok.. bekleme süremdeyim ve bekliyorum.. ama sizi takip ettim, okudum hep..

ya yapıyorum ama şimdi yarımda bırakamam ki (( sıkıntı mı yaratıyor kür ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…