2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlar adetime 10 gün var yumurtlama dönemim bitmemişmidir sizce
kasık ağrım hala var göğüs uçlarım kocaman oldu ve atletim değdiğinde bile sızlıyor
eğer yumurtlama dönemindeyse ben hiç yumurtlamamışım çunku göğsüm çok fena
yumurtlama dönemim değilse niye boyle oluyor hamile değilim çunku bu ay ödevlerimizi tam yapamadık
veee zaten çok erken daha sızde boyle şeyler oluyomu kızlar........

canım bakıyorum forumdaki herkeste bu sıkıntı var.. kendimizi çok dinliyoruz, burnumuz aksa neden aktı acaba diyoruz.. biraz bırakalım kendimizi incelemeyi.. sen de öyle yap akışına bırak biraz rahat ol.. takma bu kadar kafana.. her şeyde bir mana arama..

kızcelerrr sevgılıler gununuz kutlu olsunnn,bugunde en guzel haberler sızın olsunnnn sevgı pıtırcıgınız ıcınızde olsun dılerımm

kızlar bugün çatlatma iğnesi olalı 15.günüm evde idrar testi yptım negatif çıktı normal adetime 4 gün var bu sonuç doğrumu acaba

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım her ay hamileyim diye geziyorum ama sonuç hep hüsran şuan adetim 3 gün gecikti hiç gecikmezdi günü gününe oluyordum test yapmaya korkuyorum yardım edin bana 😞

sağol kız seninde sevgililer günün kutlu olsun

tesekkurler =)) baydır gıremıyordum yogunluktan ben geldım burası durgunlasmıs ya :S

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım her ay hamileyim diye geziyorum ama sonuç hep hüsran şuan adetim 3 gün gecikti hiç gecikmezdi günü gününe oluyordum test yapmaya korkuyorum yardım edin bana 😞

merhabalar hoşgeldın aramızaa
inş hamılesınızdır ama bıraz daha bekleyıp oyle test yapın benze zordur emınım ama=(

Teşekkürler amin insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin

kızlar bugün çatlatma iğnesi olalı 15.günüm evde idrar testi yptım negatif çıktı normal adetime 4 gün var bu sonuç doğrumu acaba

canım Allahtan umut kesilmez. sen bence kan testi yaptır. daha adet olamadın. hakkında hayırlısı.

mrb canım. korkma bismillah de git direk kan testi yaptır bu kadar stres yapacağına en azında rahatlarsın beklemek çok zor. özel hastanelerde 1 saatte çıkıyor. inş hamilesindir. forumda şu günlerde bi çok hamiş haberi var umarım biride sen olursun. ( maşallah diyelim bu arada nazar olmasın hamişlerimiz)

estağfirullah , estağfirullah, estağfirullah...rabbim bu mübarek cuma günü yüzüsuyu hürmetine, senden evlat isteyen biz aciz kullarının dualarını kabul eyle, yuvalarımızı evlat kokusu ve bereketiyle onurlandır. biliriz ki biz kulların için sınavların türlü türlüdür, kulunu en çok istediği ve en çok sevdiğiyle sınarsın. bilerek ve bilmeyerek sana karşı yaptığımız hatalarımızı affeyle sınavlarımızı kolaylaştır yarabbi. sen den başka hiç birşeyden medet ummaz ve kimseye el açmayız, sen ol dersen en imkansız görünen bile oluverir. rabbim senden evlat isteyen biz aciz kullarının dualarını peygamber efendimizin (s.a.s) hürmetine kabul eyle, gönlümüze göre hayırlı eyle yarabbi.amin amin amin...

gecenay okadar belırtı yasadım okadar gün gecıktı lekelenme gıbıde akıntı yasadım ama tekcızgıydı. Ve 4 gün sürdü. Bu ay yıne gecıktı anlamıyorum

Kızlar stresten ve hep hesap kitap yapmaktan oluyor. Benima detim de geçeli 11 gün oldu, ama ovu testi yaptığım için yumurta geç çatladı o yüzden oldu..Onun da sebebi gerginlik başka birşey değil..

Bugun 8 ama 6.gun test yaptirdim gebelik yoktu

Canım senin de yumurtlaman geç olduğu için olmuştur aynen benim gibi..

Ttalım sana defalarca yazdım sen yumurtlama günlerindesin hamilelik belirtisi asla olamaz diye..Bitmemiş olabilir gecikmiş olabilr evet.. Kaldı ki zaten bu kadar erken belirti olmaz ki yani..Ploraktin hormonun yüksek olabilir, bu da hem yumurtlamayı baskılar dolayısıyla gebeliği engeller. Bu kadar göğüs ağrın ve şişlik varsa bence ploraktin değerine baktır.

Adet geçmeden test yapmayııııııııııııııııııııııııııııııın.

Şu hamile kalmaya çalışmak stresinden nefret ediyorum.. Kızıma kalmak için uğraşırken de aynı bu psikolojideydim, yine öyleyim..Bi hamile kalsam da şu moddan çıksam yaaa, hepimiz çıkalım yani gerçekten çok fena yaa..

lütfennn sitress yapmayın ben geçen ay yaptım adet geçikti ilkdefaa ama bu ay çok raahttım oluruna bıraktımm öbürtürlü kendımıze çokzarar verıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…