2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
tamam canım haber verirsin bende pazartesi gidicem gene inşallah büyümüştür birbirimize dua edelim:)

edelim canımm Rbbim c.c. herkese nasp etsin inş :))) ben doktordan gelince buraya yazarım canım dediğim gibi dur bakalım belki iyi gelmiştir belkide iyi gelmemiştir hayırlısı....

Eki Görüntüle 976355

Kızlar bana bir el atın hele,
1. testi akşam 6'da yaptım, birşey çıkmadı kenara koydum, sabah baktım silik çizgi var.. Sonra sabah başka markayla 2. idrarımla tekrar test yaptım , yaklaşık 1-2 saat sonra 2. çizgi çok hafif belirdi. Dikkatli bakarsanız görünüyor.. Dayanamadım gittim kan testi verdim yarım saat önce, sizce var mıdır birşeyler yaa....

Eki Görüntüle 976355

1. testi akşam 6'da yaptım, birşey çıkmadı kenara koydum, sabah baktım silik çizgi var.. Sonra sabah başka markayla 2. idrarımla tekrar test yaptım , yaklaşık 1-2 saat sonra 2. çizgi çok hafif belirdi. Dikkatli bakarsanız görünüyor.. Dayanamadım gittim kan testi verdim yarım saat önce, sizce var mıdır birşeyler yaa....

Canım moralini bozmak istemem ama inşallah hamilesindir. Hani silik çizgi ilk 5 dk da cıkmıs olsa hamilesin ama üzerinden saat geçmişse çok ümitlenmemek gerek. Benimde bu şekildeydi ama hemen olmuştu saatler sonra değil. Bende kanda baktırmıştım pozitifti. Ama kaybettim :KK43:(

çok sevindim canım bende yumurta takibi yaptırıyorum 13. gün iki tane yumurtam 9 mm di yarın çağırdı yarında 16. gün 34 35 günde bir adet oluyorum benim eşimde işi dolayısıyla cuma cumartesi pazar yok bu yumurtalar kaç mm de çatlıyor:/

Çatlamadan 1 gün önce beraber olursunuz canım.. Doktoruna bu durumu belirt, ona göre yönlendirir seni. Yumurtalar 18-22 mm arasında çatlıyor canım. Ben de senin gibi 32-34 günde bir adet oluyorum. Kızıma hamiş kalmak için takip yaptırdığımda taa adetin 22. günü çatlamıştı. O sebeple telaş yapma. Adet döngümüz uzun olduğu için normaldir.

Nasılsınız kızlarrr????
Ben de çok heyecanlıyım inşallah bu ay denk getiririz yum yum uma :)))

İyiyiz hayatım yaa napalımm.. Hadi bakalım bu ay sıkı çalış, boş durma:))

yzrım canımm cok heyecanlıyım bide ben çörek otu kürünü de yapıyorum klomenle birlikte bi yandan da korkuyorum ters etki yapmasın diye birazdan ondan bu heyecanımm hayırlısı bakalım :)))

Tatlım bence ilaç kullanırken kür yapmamalısın..

Eki Görüntüle 976355

Canim benim testimdede gec cikmisti 15 20 dk sonra ikisindede daha sonra kan verim ve hamile ciktim degerim cok dusuktu o yuzden gec cikti sanirim adetin kac gun gecti ins vardir bebis

Canim benim testimdede gec cikmisti 15 20 dk sonra ikisindede daha sonra kan verim ve hamile ciktim degerim cok dusuktu o yuzden gec cikti sanirim adetin kac gun gecti ins vardir bebis

Normalde 4 gün geçti ama benim bu ay yumurtam geç çatladı. O sebeple yeni adete 3 gün var.Geç çatladığı için gecikti. Çok yeni bir gebelik olacağı için siliktir diye düşünüyorum..

Normalde 4 gün geçti ama benim bu ay yumurtam geç çatladı. O sebeple yeni adete 3 gün var.Geç çatladığı için gecikti. Çok yeni bir gebelik olacağı için siliktir diye düşünüyorum..

Canim benimde 10 gun gecikmisti 10 gun cikti kanda hemde benimde yumurtam gec catladi ins vardir

Eki Görüntüle 976355

Canim benimde dün bu şekilde çıktı idrar sonuclarim korma bugün hamile olduğumu öğrendim rabbim isteyen herkese versin sende inşallah hayirli sonuçlar alirsin

kızlar çatlatma iğnesi olalı bugün 14 .gün normal adetime 5 gün var göğüslerim sızlıyo özellikle ucu kasıklarım ağrıyo rahimimde kasılma oluyo galiba şeyimin üstü ağrıyo sık sık idrara çıkıyorum gece bile arada sancım oluyo diyorum ha şimdi adet olcam ama olmuyorum bu belirtiler hamilelikle ilgili olabilirmi

Eki Görüntüle 976355

canım yaa bilemedim de 1-2 saat sonra çıktı çizgi demişsin ya, bu kadar beklediğinde benim olumsuz sonuçlanan bütün testlerimde de silik çizgi çıkmıştı. yani testin geçerlilik süresi 5-10 dk kadar benim bildiğim. 1-2 saat sonra hava ile etkileşimden dolayı çizgi beliriyor. umudunu kırmayı asla istemem sakın olumsuz düşünme inşallah hamişsindir ama benim başıma 2-3 kez geldi bu durum. testi attıktan sonra dayanamayıp tekrar gidip baktığım oldu ve silik çizgi gördüm ama hamile çıkmadım ..

Son düzenleme:

amazooon inşşallahh hamılesınnndırr ve ben çook mutlu olurum :)) takıp ettıklerım arasındasın inşşallahh mutlu edersın herkesi :)) kenıdınde haberlerını beklıyoruz

X