2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Bende kanamam durmadigi icin kurtaj olmaz zorunda kaldim.. ama korkusu gecmedi

bendede bi dha hamile kalırsam yine mi kimyasal olacak şüphesi var hep.eşimce morfoloji sorunu cıktı doktorum büyük ihtimal ondandır dedi...inş sağlıklı bebişlerimiz gelir bir an önce...

spermiogram testini benim eşime de sölediler hani çiş kan testleri biliozda bu test nasıl oluyor bi fikrin var mı ? Rabbim tez vakit düşürsün rahmine yavrunu inşallah duamdır sana

bende aranıza katılmak istiyorum :)))))

dolunayasya canım dr benim eşimdende istedi spern testi üroloji bölümünden randevu aldık yarın gitcez test yaptırmaya iyi bi dr varmış bende ona görüncem bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

evrakcu hoşgeldin canıım

hımmmm isimli arkadaş kan testi yaptırdımı çok merak ediyorum onu inşaAllah hamiledir hayırlısıyla

peri kanadı buaralar gıremıyorum takıp edemıyorum =( anlatsana ne var ne yok subatın ortasınıda gectik,durumlar nasıl problemler halloldumu perim

h.b canımmmmm :)) bizde yeni yaptırdık eşimin testini sonuç cok iç açıcı değil ama cok vahimde değil sık ilişkiye girerek hamile kalabilirsin dedi doktorum..inş testininizin sonucu güzel çıkar canım

amiiin kuzum sağol sizin adınızada sevindim hallolur keçibuynuzu pekmeziyle falan

günaydınnn kızlar bugun doktora gittim yumurtam 12-13 mm olmuş 4 gün önce 9 du hergün bir mm büyüyor biraz yavaş büyüyor dedi doktor ama gerçi adetim 34 35 günde bir oldugu için normal olabilir dedi pazartesi gene gidicm inşallah daha fazla büyür şansıma da eşim haftanın 3 günü evde olmuyor yumurtanın çatladığı güne inşallah gelmez dua edin bana

Benim pataloji sonuclarinda bisey cikmadi.. bu konulardada pek bilgili degilim :) akışına biraktim bir kere olduysa bir daha olur diye umud ediyorum

canım sende klomenli yumurta takibi mi yapıyosun kac mm olması gerekiyor çatlaması için ben ilk defa kullanıyorum da ?

canım ben bu ay başladım hiç ilaç kullanmadım kendiliğinden gidiyorum yani :S ilaç ne için veriliyor bana vermedi

cnım sana demekki klomen vermemiş.benim ilk defa yumurta takibi yapılıyor ama doktor öncesinde yumurtlayıp yumurtlamadığıma bakmadan hemen klomen verdi ama bu hızlandırmak içinmiş.bnmde ilaçta 3.günüm pazartesi gitcem yumurtlamama bakacak.ben şu çatlatma iğnesinden cok korkuyorum ya ((( birde bir yumurtanın kc mm olması gerekiyomuş çatlaması için bilgin var mı ?

22 mm olması gerekiyormuş canım bazıları 19 dior bazıları 20 yani 19dan sonra her anı değerlendirmek lazım heralde. çatlatma iğnesi nasıl oluyor ki :s bende biliyim çatlamassa bana da yapabilir belkide

22 mm olması gerekiyormuş canım bazıları 19 dior bazıları 20 yani 19dan sonra her anı değerlendirmek lazım heralde. çatlatma iğnesi nasıl oluyor ki :s bende biliyim çatlamassa bana da yapabilir belkide

canım çatlamayınca kiste dönüşüyomuş öyle yazmışlar vallahi bende bilmiyorum ki ilk defaolcak cok cahilim bu konuda yani :)) kimi doktor yumurta büyüyünce çatlatma iğnesi veriyomuş kimiside vermiyomuş bende bişey anlamadım pazrtesi doktora hepsini soracam amaa :)))

aynen canım hiçbir fikrimiz yok ilk olunca böyle oluyo:) inşallah ilk ve son olur yaa senin yumurtan kaç mm olmuş?

aynen canım hiçbir fikrimiz yok ilk olunca böyle oluyo:) inşallah ilk ve son olur yaa senin yumurtan kaç mm olmuş?

amin canım inş :)) doktorum klomen verdi 5 günlük bi ilaç bugün 3 günümdeyim pazartesi gel yanıma dedi o zaman bakacak canım yumurtama inş büyümüştür mm bilmiyorum şimdi...bu arada canım yumurtam yavaş büyüyor demiş ya doktor çörek otu kürünü öneririm ben bu ay hapla birlkte onu da yapıyorum bakalım sonuçları görücem inş hüsrana uğramam...yada dur ben pazartesi bi görüneyim doktora sonuçları yazarım buraya dualarınızı eksik etmeyin :)))

inşallah canım. çörekotu kürü nasıl oluyor pekii..

inşallah canım. çörekotu kürü nasıl oluyor pekii..

canım çörek otu küür var saraçoğlunun balla tarçınla karıştırıp yiyosun ama onun belirli günleri var...dur istersen ben bu pazartesi bi doktora görüneyim bakalım iyi gelmişse sende kullanmaya başlarsın canım şifa niyetine inş..

tamam canım haber verirsin bende pazartesi gidicem gene inşallah büyümüştür birbirimize dua edelim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…