2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
dodiii sen bayadırrrr yoktun sankııı yanlış hatırlamıyorsam nerelerdeydın kaçakk

Sorma tatlim yumurtalarimin derdindeydim sessiz sessiz testlerini yaptim izledim onlari bekledim hic catlamadilar koyu cizgim hic cikmadi..hayat..
Kayinvalidem bende cok girip okuyamadim sizleri bunca sikintimin arasinda bende kaliyo kocasiyla aeasi bozuk zaten kahverengi akintim olunca tutamadim kendimi agladim ona da yakalandim((poooffff( cuma yumurta takibine gitcem
Bakalim.. hepinizi cok opuyorum guzel guzel haberlerimiz olsun burda beeeeaa:)))

Bu akşam eşimle bir arkadaşimizin bebişini hayirlamaya gidecez.. Gidip biraz kucağima alayim da bulaşsin biraz:))

Kızlar bugün kan sonucu verdim yumurtalama olmuş mu diye günün geçerse gel dedi dok inş adet olmam

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım :) bende 3 ay önce düşük yaptım bu ay korunmayı bıraktım inşallah hamileyimdir kasıklarımda biraz agrı var acaba bebişmi var:)

Ya kizlar bense bebis istiyorum 4yıllık evli yim kaynanamlarda baskidalar kiloluyum diye olmuyo die dusunuyolar eskiden istemiyodum simdi bende deli gbi cocuk istiyorum ins hamis kaliriz canlarim ya bide benim adetim cok düzensiz 40 45 gunde bir oluyo aranizda benim gibi olup hamile kalan varmi

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım :) bende 3 ay önce düşük yaptım bu ay korunmayı bıraktım inşallah hamileyimdir kasıklarımda biraz agrı var acaba bebişmi var:)

Hoşgeldin canım, umarım bebişin bekletmez seni ..

Hoşgeldin canım, bence vakit kaybetmeden bi doktora görünüp uygun tedaviye başla canım.

canım ben kiloyuyum gerçi 135 ten 110a yeni düştümde doktora gidip çocuk diyince kapından kovuyolar resmen gt zayflada gel diye ... gerçi şuda var evliliğimin ilk senesinde 60 kilodum gene olmamıştı ama hastane işi yok ya gitmem bu arada 1 buçuk senede 60dan 135e çıktım haşimato hastası oldum pko falan bisürü hastalık yakalamıştı yakamı o ilaç bu ilaç derkennnnnn bu hale gelmiştim

Hanımlar,
ufak bir hatırlatma, polemik, saygısızlık, hakaret vb yasaktır ve ceza alma sebebidir.
Bu yüzden lütfen yazdıklarınıza dikkat ediniz.

ecmel1987 ve marli'nin aynı kişi olduğu iddia edilmiş, sitede çift üyelik yasaktır, insanlar 2. üyelik alsa bile sizce site yönetimi çift üyeliğe izin verir mi?

Ya canım eşimle aram çok kötü bu aralar... 3-4 güne regl de olcam sonra çalışma yapacaktık ya o yüzden dediydim :26:

perım Allah de otesını bırak dıye bır kıtap var mutlaka oku onu rahatlayacaksın inan

Canım işte eşimle de iyi değiliz ya bu ara.. Bebek çalışması yattı gibime geliyor o kadar ilacı boşuna mı içtim ben :S O yüzden öyle dedim çok moralsizim bu ara işte..

bendeèeeeeee beeeeeende ve bendeeeee....

Herkese sağlıklısından nasip etsin Rabbim hadi önümüzdeki 3 ay içinde herkes gebe olsunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…