2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

bence yap şekerimmm

Sizlere bedduam var allah hepimizi hamişşş yapsınnnnnnnn göbiş olun şişinn

hm olabilir ama bende olmadı filimden sonra tak diye ana vatan kan agladı valla

Ben de kasıklarımda yumurtalıklarımda sancı vuruyor arada bir.. 3-4 güne regl olurum.. Yumyum günlerime kadar inşallah barışırız da bu ay bebek olur.. Acele tmim diyorum bu kadar tuhaf durumdayız eşimle ama ebebk çok istiyorum anlamadım :S

aminnnn kuzumm sana da versi o zaman ben yanlız değilmişimmm :)))) benımde çekıp gıdesım gelıyorrr sonra dellenme otur :)) dıyorum kendıme :)))) tek dılegım hamıle kalıp izine çıkmakk ah ah o gunlerrr bı gelsee :))))[/QUOTE]

hahaha:)) bugün aynı şeyi eşime söyledim öğlene doğru.. bi doğuriym doğum izni yıllık izin rapor ne bulursam kullanıp 1 sene gelmicem bu işyerine dedim:)))

demek kii aynı gazla :)) işe geliyoruzz inşşallahh gönlumuzce olur herşey ama o zamanda işi özleriz emınım :))

allahımm tüylerim diken diken şuan !! Ofisteyim böğüree böğüreee ağlamak istiyorummmmmm !! Ayyyy bu nası bişi nası bi mucizeee !! Ayyy dayanamıcam tuvalete gidip salya sümük ağlıcam şuan !!!!!
Tebrık ederım canım buarada suan çok tuhaf duygular ıcındeyim kusura bakma

dodiii sen bayadırrrr yoktun sankııı yanlış hatırlamıyorsam nerelerdeydın kaçakk

Bebeğim olsun istiyorum bana neeeeee :84::84::84::84:
:26::26::26:

perikanadı cnm herşeyin hayırlısı
bak böyle dua etmen daha hayırlıdır
hepimiz bebeğimiz olsun istiyoruz elbet
bunun için elimizden ne geliyorsa yapıcaz zaten ama beynini sadece buna odaklama yani hayatta başka şeylerde var
bu şekilde sadece bebek bebek diye düşünürsen senin hayatını olumsuz etkilemeye başlar
duanı et Rabbim sesimizi duyar ama olsun ille olsun ille de olsun diye sağlığından olursun

hayırlı zamanda,hayırlı evlatlar insallahhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…