2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

sana katılıyorum kuzum neyi çağırırsak o hgelir diye düşünüyorum artık olumlu düşün iyi düşün iyi olsun

zeytinim dün eşimede banada face açmakla uğraştım ortak faceyle olmazmış arkadaşları mesaj atarmış o yokken falan canıma minnet bende kendime açtım

offff ya kızlar progestan kulanımının 5.gunundeyım ve sanırım adet olucam ben. normalde 35-40 gunde bır oluyorum o hesaba gore daha en az 15-18 gunum var. ama yuzumde sıvılceler pörtlemeye başladı kasıklarımdada hafıf hafıf bı agrı basladı ınceden pöffffffff pöfffffffffffff gitti bu ayda boşa

canım biz de evliliğimizin sekizinci ayın içindeyiz.. ama daha yeni yeni başladık çalışmalara.. benim döngülerim düzenli 28 günde bir oluyorum.. 2 ocakta olmuştum.. bugün bat işte..

canım biz de evliliğimizin sekizinci ayın içindeyiz.. ama daha yeni yeni başladık çalışmalara.. benim döngülerim düzenli 28 günde bir oluyorum.. 2 ocakta olmuştum.. bugün bat işte..

Bende 25 te bir oluyorum bi kaç ay 24 e düşmüştü bi kaç ay gecikti 2 gün kadar şimdi tekrar düzeldi

çoook doğru :)) ağzına elinee sağlıkk :))) bunun için ben artık sürekli herşeyy güzel olacakkk dıyorum hayırlısı olsun biraz sabrederek allah hayırlı sağlıklı evlat verecek diyorum :)) içimden sürekli bunları söylemek geliyor poziif bakacağımm allah buyuk sorunlar vermesın aminn :)) herkes içinn

amin kuzum Allah önce sağlık versin bizlere, sonra da hayırlı sağlıklı evlatlar.. benim bugün bat idi.. ve beklenen oldu:) Kırmızı kartla oyun dışı kaldım:) demek ki bebişim henüz hazır değil gelmeye..

İnş öyledir cm kanda belli olcak bakalım hayırlısıyla

Bencede cm olumlu düşün gecen internetde okudum kanal türke haber olmuş bi bayan çaresizliğini anlatıyodu kadının yıllarca çocugu olmamış isyan derecesine gelmiş. Allahım demiş bana öyle evlat verdi demiş bir an bile yanından ayrılmayın demiş e rabbinin hikmetinden sual olmaz bayan isyan olarak duatmedim diyo ama dua ederken çok dikkatli olmamız lazm diyo ve suan bebegi var yemek borusunda hortum var ve 24saat esimle birlikle bekliyoruz başında tükürürügünü yutsa ölme ihtimali var azıcık nefesi kesilse ölecek diye korkuyorum tuvalete gidip hızlıca geliyorum yani anlıcagız dua ertelenmiyo vakti gelmiş vermiş rabbim arkadaşlar sabır belki diyo kadın böyle dua etmeseydim rabbim sağlıklı evlat verecekdi ama canım yandığında dolayı agzımdan çıkdı diyo kadın ve rabbim ihmal etmez imtihan eder diyor bu ailemize rabbim yardım etsin çok zor acil şifalar dileriz

Bencede çok doğru bir yazı olmuş kesinlikle bundan sonra içimizi karartmayalım inşallah olur olmazsada Rabbimin vereceği bi vakit zaman vardır diyorum ben artık.bir haftadır yine doktora git gelle geçti ama bu kez hiç acaba yine olmazsa olmazsa tekrar nasıl bi yöntem tedavi seçicez diye düşünmedim.doktoruma gittim muayne oldum verdiklerini kullandım o ne dediyse yaptım onun dışında aklıma hiç kötü birşey getirmek istemedim.çünkü devamlı düşündükçe psikolojimiz alt üst oluyor keyfimiz kaçıyor evde huzursuzluklar çıkıyor onun için kendimiz ruhen ve bedenen sağlıklı olalımki sağlıklı da bebişlerimiz olabilsin kızlarrrr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…