2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
çook teşekkür ederim. inş tez zamanda hamile kalırız.. bu arad aafyonlunun sonucu negatif çıkmış onuda sornuşsun cevap vermek istedim.

ay böle bedduaya can kurban. benimde kendime bedduam vaarr İnş İKİZ bebek hamişi olurummm

RABBİMİN BÜYÜKLÜĞÜNDEN SUAL OLUNMAZZ. ÇOK SEVİNDİM rABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP EDER İNŞ TEZ ZAMANDA.

Rabbim tüm dualarımızı kabul eder inş. hakkımızda hayırlı olan şeyleri yaşıyalım. ve birbirmize kırılmak ve kırmak yerine destek olarak güç, duygu birleştirmesi yapalım. sizleri seviyorum..
allah razı olsun rabbim dualarımızı duyarda bu sene burdaki üyeler hamile olur :KK49:

güzelmiş :KK70: ben henüz düşünmedim ama eşim pek ilgili değil bu tür günlerle :KK22:

olmasın canım sen ıcınden gelıyorsa yap elbet hosuna gıdecektır =) kucuk seylerden mutlu olmayı sevıyorum ben ya =) hımm mesela aynaya yazı yazılabılır sabah yuzunu yıkamaya gıttıgınde gorecek =) hergün mutfak masasında yemek yenıyorsa ogun salona guzel bır masa hazırlanabılır , yadaaa ogun sabah erkenden kalkılıp kahvaltı hazırlanabılır :KK66: (h.içi dıe erkenden dedm=) )
en bombasına gelıcem dayanamıcam yazıcam =) (bunu normaldede yapın tabıkıde belkıde yapıyorsunuzdur =) ) o gece sadece uyuyun sonra gece yarısı kocanız uyuyorken öpe öpe uyandırın gerısı sızın hayal gucunuze kalmıs=) ne gerek var demeyın farkı cok bırseyı yapacagınızı bılmek var ansızın gelmesı var ve kafa boş oluyor ozaman uyku rahatlıgıda var :KK66:

inş. cnm amin

sevgililer gününde bende ne yapcağımı bilmiyorum
pasta alırım ya da yaparım yapsam daha mı makbule geçer acaba meyveli
ama hediye aklıma gelmio ya da supriz

Yapsan daha guzel olur el emegın olacak arkadasım hem ıstedıgın gıbı suslersın ıstersen kas goz cız yani sırınlık komıklık olsun =)

Hedıyeee ufak seyler olabılır ıstedıgı ufak tefe bısıler vardır elbet sunuda alıcam bunuda alıcam laf arasında soledıgı kullanacagı bıse olması daha guzel tabı ben aklıma geldıkce yazarım

slm kızlar nasılsınız varmı bir gelişme geçmişi okuyamadım..yıl başı ay sonu mahvetti bizi...benim reglime 4 gün kaldı ama bugün erken gebelik testi yaptım...ve kocaman tek çizgi negatif o yüzden umudum kalmadı hatta öğle tatilinde doktordan randevu alıcam önümüzdeki salı günü için...regliyken bir kontrol etsin yada yumurta takibi yaptırcam...

size bır sıte paylasayım fıkırlere bakın fıkırlereeee :KK66: burdanda yola cıakrak bızde bısıler katarız belkı:KK66:

http://www.............../

burada secenekler var bı goz atarsınız sevgılıler gunu d.gunu e.yıldonumu fln gıbı :KK66:

cnm akşam konuştum eşimle yaptırcak ama bu seferde ateşler içinde yatıo etkiler belki ateşli hastalık diye bu haftada
oo 5 sene evvel 100 tl bu ne ya eskiden daha pahallımış böle şeyler

Sorma.. Bir de benim tedavi olduğum hastane hesaplı hastanelerdendi. Tüp Bebek bölümüne bağlıydı yumurta takibi, spermiyogram, aşılama,tüp bebek gibi hizmetler.. O bölümde de sgk geçmiyordu. O sebeple böyle pahalıydı. Mesela bu ay bebiş olmazsa yine yumurta takibi yaptırıcam, Şimdi devam ettiğim hastanede 70 Tl imiş. 5 sene evvel 150 Tl idi... Artık sgk kapsamında onun avantajı da var..

slm kızlar nasılsınız varmı bir gelişme geçmişi okuyamadım..yıl başı ay sonu mahvetti bizi...benim reglime 4 gün kaldı ama bugün erken gebelik testi yaptım...ve kocaman tek çizgi negatif o yüzden umudum kalmadı hatta öğle tatilinde doktordan randevu alıcam önümüzdeki salı günü için...regliyken bir kontrol etsin yada yumurta takibi yaptırcam...

Aymeh'ciğim selam canım.. Ben de seninle aynı kafadayım, bebiş olmazsa Şubat'ta yumurta takibi yaptıracağım olmayacak bu böyle..

Yapsan daha guzel olur el emegın olacak arkadasım hem ıstedıgın gıbı suslersın ıstersen kas goz cız yani sırınlık komıklık olsun =)

Hedıyeee ufak seyler olabılır ıstedıgı ufak tefe bısıler vardır elbet sunuda alıcam bunuda alıcam laf arasında soledıgı kullanacagı bıse olması daha guzel tabı ben aklıma geldıkce yazarım

hiçte şunu istiyrm bunu istiyorum demez parfüm fln olabilir az kalmış
pastamı hayal ettim bile iyi olur hem değişiklik olur bizim için
canımcım site açılmıyor

Sorma.. Bir de benim tedavi olduğum hastane hesaplı hastanelerdendi. Tüp Bebek bölümüne bağlıydı yumurta takibi, spermiyogram, aşılama,tüp bebek gibi hizmetler.. O bölümde de sgk geçmiyordu. O sebeple böyle pahalıydı. Mesela bu ay bebiş olmazsa yine yumurta takibi yaptırıcam, Şimdi devam ettiğim hastanede 70 Tl imiş. 5 sene evvel 150 Tl idi... Artık sgk kapsamında onun avantajı da var..

Aymeh'ciğim selam canım.. Ben de seninle aynı kafadayım, bebiş olmazsa Şubat'ta yumurta takibi yaptıracağım olmayacak bu böyle..

cnm yumurta takibi yaptırıken her gittiğinde muayene parası vermiyrsun o zaman
ay içinden çıkılmaz öyle
adım atıon para istiolar özellerde zaten
ne olurdu şu devlet hastaneleri biraz daha anlayışlı doktorlara sahip olsa
dünya para gidio

cnm yumurta takibi yaptırıken her gittiğinde muayene parası vermiyrsun o zaman
ay içinden çıkılmaz öyle
adım atıon para istiolar özellerde zaten
ne olurdu şu devlet hastaneleri biraz daha anlayışlı doktorlara sahip olsa
dünya para gidio

Yok hayatım 1 aylık takip için para ödüyorsun 1 kez. Benim o eski hastanede 1 aylık takip sonucu eğer yumurtan çatlamazsa bidahaki ay para ödemeden 1 aylık takip yapıyorlardı.. Şimdi gittiğimde öyle birşey yok herhalde olsa söylerlerdi..

yarın bat.. dünden beri k.rengi leke geliyor.. bu kesinlikle bebiş olmadığı anlamına geliyor değil mi kızlar..? tecrübesi olanlar varsa cevap verirlerse sevinirim..

Yok hayatım 1 aylık takip için para ödüyorsun 1 kez. Benim o eski hastanede 1 aylık takip sonucu eğer yumurtan çatlamazsa bidahaki ay para ödemeden 1 aylık takip yapıyorlardı.. Şimdi gittiğimde öyle birşey yok herhalde olsa söylerlerdi..

[

ay resım yuklemeye calıstımda olmadı ya =( acılsaydı keske site :S bı sen googleden arat canım süprizim.net diye

cnm bende fikir alayım ordan değişik şeyler
eskiden kırmızı karton oluo ya kırtasiyelerde onları alıp kalp kesip sonra da güzel içimden gelen sözleri yazmıştım
yine böyle birşeyler düşünüyrm her yere seni seviyorum aynalara fln yazıcam :KK70:

amanoz cnm anladım bakalım cumaya randevu aldım dr ne dicek
eşimde randevu almış test için o da
dün ateşlenmişti ama sıkıntı yaratırmı birde normalde kaç milyon olması lazım
bol yükleme yapayım cumartesiye kadar c vitamini e vitamini çakşır bal ikilisi yalvararak keçiboynuzu :KK70: fayda etmez ya 4 günde neyse:KK70:

güle canım kesin hamile değilsin diye birşey söylenemez üstne görenler bile oluyor yerleşme kanaması olabilir
ama net bilmiyrm tabi

Evettt arkadaslar gel gelelım subata..14 şubataa =)Kımı sacma bulabılır kımı gereksız kımı sevımlı ,herkesın dusuncesıne saygı duyarım:KK66: Ben sevımlı bakanlardanım olaya madii bakmayanlardanım yanı ılla hedıye degıl benım sevgılıler gunu anlayışım,evet ılla ozel gunlerde degıl arada bır yapmak lazım aslında boyle kucucuk gulumsetecek yada tebessum ettırecek suprızler ama iş güç yorgunluk ev işi yemegı derken halı ıle ozel gunlere kalıyor boyle seyler cogu zaman :KK43: benım gıbı dusunenler varsaaa ne yapsak acaba sevgılımıze =)

Ben aklımdakını soyleyeyım yaparbılırsem inş =) uçan bır balona ip baglayıp ucuna ılk cekıldıgımız resımıve bır not takacagım=) ogun malum hafta ıcıde oldugundan dolayı işe gitmek için uyandıgımızda görecek =) bıdeee pasta yapabılırım kalplı suslu fln =)) hadı bıraz kafamızı dagıtalım hemde kızlarrrrr

çok güzel düşünmüşsün canım.. benim de aklımda evde güzel bir yemek masası hazırlayıp böyle süslenip püslenip kocamla güzel bir akşam geçirmek var:)) belki küçük bir de hediye alırım, parfümü bitti bayadır.. hazır ihtiyacı varken onu alırım zaahir:))

[

cnm bende fikir alayım ordan değişik şeyler
eskiden kırmızı karton oluo ya kırtasiyelerde onları alıp kalp kesip sonra da güzel içimden gelen sözleri yazmıştım
yine böyle birşeyler düşünüyrm her yere seni seviyorum aynalara fln yazıcam :KK70:

amanoz cnm anladım bakalım cumaya randevu aldım dr ne dicek
eşimde randevu almış test için o da
dün ateşlenmişti ama sıkıntı yaratırmı birde normalde kaç milyon olması lazım
bol yükleme yapayım cumartesiye kadar c vitamini e vitamini çakşır bal ikilisi yalvararak keçiboynuzu :KK70: fayda etmez ya 4 günde neyse:KK70:

güle canım kesin hamile değilsin diye birşey söylenemez üstne görenler bile oluyor yerleşme kanaması olabilir
ama net bilmiyrm tabi

galiba bekleyip görmekten başka yapıcak bişey yok şu anda cnm.. hayırlısı olsun..

pericim aynen nazarda degmıs olabılır ınanırım nazara, canım neden boyle dedın nıye boyle yaptın dıye soru sorma mesela yanına otur ve dırek konusmaya basla boylemı kalacagız tartıstık dıye küsmü kalmalıyız bu bızım konusup halledemeyeegımız bı sorun degıl sımdı boyle yaparsak daha buyuk sorunlarımız olursa onları hıcmı asamayacagız bız karı kocayız ıyıyı kotuyu herseyı paylasacagız yerı gelıp tartısıcaz ama bu aynı fıkırde olmamaktır sadece sonra yınede sarılarak uzanıp tv mızı seyredecegız sarılarak uyuyacagız,senın canını sıkan baska bısemı var paylas benımle gel oturup konusup halledelım daha fazla kırmayalım bırbırımızı..diye bıseler soyle bence he yınemı konusmuyor senın nıyetınde duzelmek gıbı bıse yok uzatmaya devam et ozaman der dahada bısı demezsın arkadasım ,akıl dııl fıkır verıyorum kımse gulluk gulıstanlık dııl bızlerde elbet tartısıoruz kocalarımızla benımkıde yerı gelıo haksız oldugu halde kusuo konusmuo.o ben senın kocanım benım sozumu cıgnedın bı hukmum yok benım dıye algıladı bence bılet almanı

Ya canım biliyorum yine aynı konuları açar o ve yine tartışmaya başlar.. Böyle zamanlarda adım attığım oldu ama hep şunu diyor "hiçbişi yokmuş gibi gülemem üstüme gelip durma" ben bunu duyunca çok daha kötü oluyorum bilmiyorum.. O gücü en azından bugün kendimde görmüyorum akşşamkı durumuna göre bakıcam :KK43:( Allah razı olsun sizden..

Merhaba canım ben senın yazılarını gunlerdir okuyorum ...

Yazmak istedim aynı şeyleri bende yaşadım evlilğimde ...Öncelikle sadece şunu sakın kafandan cıkarma canım ..

Eşin senden beklediğini dışarlarda başkasından görmemeli Yani konuşmalı varsa bi derdi sen dinlemelisin kendini ikinci plana atmalısın gerekirse bu bi bakıma özveridir bitanem ...

İkili ilişkilerde kus gecen her gün bir eksidir ilişkiniz için Onu bu akşam al karşına cek kulagından gel bakalım anlat sadece anlat de dinle ... Bunu Mutlaka yap bir arkadaşımında dediği gibi dost var düşman var ....

sakın akıl vermek gibi algılama lütfen üzülmeni boyle devam etmeni istemiyorum ilk oncelik bebekdende once sizin evliliğiniz önce bu kara bulutları at üstünüzden ..Biliyorum ilği ve anlaşılmak istiyorsun annenede ihityacın var ama o senın kocan artık anneden fazla ondan destek alıcaksın ..unutma o da senın gibi yaşadıgı uzuntuyu atamamış olabilir zerinden bak sana bi laf demiş o kadar sıkıntı varken gezip dolaşcazmı .. sıkıntı oldugu belli oraya gitmeyide kafasında gezip dolaşma olarak kurmuş bunun boyle olmadıgı gerekirse karşısında dugularınıda ortaya dokerek anlar ... Eminim daha rahatlıyacaksın lütfen unutma bu kusluk size artı değil hiç bişi düzeltmez bir an once evinin kadını olarak cöz bu sorununu balım .. öpüyorum seni Allah (c.c)hu yuvandan huzuru ve mutluluğu eksik etmesin bir evlatlada taclandırsın İnşallah...

Amin balım ne kadar güzel dua etmişsinn Allah razı olsun... Yoruldum inanki canım çok yoruldum.. Üstüme gelme gülemem ben öyle rahat bir insan değilim sana sürekli gülen biri lazımmış diyo sonra da :S Çekiniyorum adım atmaya bu akşamki durumuna göre bakarım artık. Akıl vermek değil çok iyi geliyor yazılarınız bana... İyi ki varsınız...

galiba bekleyip görmekten başka yapıcak bişey yok şu anda cnm.. hayırlısı olsun..

içim daraldıvalla iş yapıyorum yapıyorum bitmiyor sankkii hiç azalmıyor gözumdede buyudu galıba kafa dağıtmak istiyorum ama o da olmuyoor en ıyıisi işten çıkıp ev hanımı olmak galıbaa ama o da sıkıcı oluyorrr insan alışkın olayıncaa offffff :KK43:(

hızlı tren =) pekı =)) ee ben daımı doktor ıstıyorum hamıle kalırsam dogum sırasındada hızlı trenle yetısebılırmıyım : kı kız :KK70:

kuzum merak etme doğurmazsın gelene kadar sancı çekmen lazım ilk once :)) bırkaç saat ama ben sezeryan yapacam dersen orasına karışmama :)) trende bir ilk olur :))))

X