2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

cnm akşam konuştum eşimle yaptırcak ama bu seferde ateşler içinde yatıo etkiler belki ateşli hastalık diye bu haftada ben yapma dedim
oo 5 sene evvel 100 tl bu ne ya eskiden daha pahallımış böle şeyler

hadi ya kıyamam.. babası çok mu hasta.. eğer ağır hasta değilse gidip gelebilirmişsiniz sen haklısın ama yine de keşke sen almasaydın biletini şimdi iyice gerilirsiniz.. bekleseydin biraz sakinleşince alsaydın bileti.. evliliğin ilk ayları biraz gergin oluyor.. bizim de ilk 6 ay falan çok kötüydü.. ki biz de severek evlendik çok seviyordum ama o ilk aylar evliliğe alışana kadar zor oluyor biraz.. siz üstüne bir de bebiş kaybettiniz, iyice yordu o sizi.. o yüzden sabretmek, idare etmek, alttan almak lazım birazcık.. şu ayları bir atlatın her şey çok güzel olacak inşallah..

Canım babası öyle ağır hasta değil yani parkkinson hastası onun tedavisi yok 5 senedir aynı durumda şükür ağrısı sızısı yok yani zaten bursa olsak da yanına gidip gelemiyoruz sürekli.. Onu bahane etmesine gerek yoktu.. Başta söz vermiştik çünkü gideriz felan diye inanır mısın onu bilemem benim çok ihtiyacım var boğuluyorum yemin ediyorum.. O da iyice delirdi psikoloji denen bişi yok onda ama aileme laf uzattı ya ona deli oldum yoksa bana ne söylerse söylesin bilirim niyetini..

anladım canım.. ben de babası hastanede falan sandım.. parkinson dur da babam iyileşince gidelim denecek bir hastalık değilki.. eşinin mantığıyla hiç gidemeyeceksiniz o zaman.. bence düğün stresi, evlililk, bebiş kaybı falan derken ikinizinde psikolojisi bozulmuş.. sen akşam kocana azıcık şirinlik yap, azıcık nazlan.. o da farkındadır şimdi yaptığının.. ilk adımı sen at bişey olmaz gurur yapma.. gitmeden düzeltin aranızı.. dost var düşman var.. ilişkine sahip çıkman lazım.. nazar da değmiş olabilir size.. felak ve nas surelerini oku.. dua et.. geçer inşallah her şey..

Ne bilim canım ya İlk defa bu kadar uzattı.. Ama çok bencilce düşünüyor.. Tamam okuyacağım o duaları.. Sağol.. Ben yine bir iki kelime etttim ona hatiben akşam ama o çok katı ..

Ne bilim canım ya İlk defa bu kadar uzattı.. Ama çok bencilce düşünüyor.. Tamam okuyacağım o duaları.. Sağol.. Ben yine bir iki kelime etttim ona hatiben akşam ama o çok katı ..

pericim aynen nazarda degmıs olabılır ınanırım nazara, canım neden boyle dedın nıye boyle yaptın dıye soru sorma mesela yanına otur ve dırek konusmaya basla boylemı kalacagız tartıstık dıye küsmü kalmalıyız bu bızım konusup halledemeyeegımız bı sorun degıl sımdı boyle yaparsak daha buyuk sorunlarımız olursa onları hıcmı asamayacagız bız karı kocayız ıyıyı kotuyu herseyı paylasacagız yerı gelıp tartısıcaz ama bu aynı fıkırde olmamaktır sadece sonra yınede sarılarak uzanıp tv mızı seyredecegız sarılarak uyuyacagız,senın canını sıkan baska bısemı var paylas benımle gel oturup konusup halledelım daha fazla kırmayalım bırbırımızı..diye bıseler soyle bence he yınemı konusmuyor senın nıyetınde duzelmek gıbı bıse yok uzatmaya devam et ozaman der dahada bısı demezsın arkadasım ,akıl dııl fıkır verıyorum kımse gulluk gulıstanlık dııl bızlerde elbet tartısıoruz kocalarımızla benımkıde yerı gelıo haksız oldugu halde kusuo konusmuo.o ben senın kocanım benım sozumu cıgnedın bı hukmum yok benım dıye algıladı bence bılet almanı

Günaydınz kızlar gününüz bol bereketli ve umutlu bi gün olsun herşeyi bi kenara itip bugün güzel bi gün getirecegim deyin

Merhaba canım ben senın yazılarını gunlerdir okuyorum ...

Yazmak istedim aynı şeyleri bende yaşadım evlilğimde ...Öncelikle sadece şunu sakın kafandan cıkarma canım ..

Eşin senden beklediğini dışarlarda başkasından görmemeli Yani konuşmalı varsa bi derdi sen dinlemelisin kendini ikinci plana atmalısın gerekirse bu bi bakıma özveridir bitanem ...

İkili ilişkilerde kus gecen her gün bir eksidir ilişkiniz için Onu bu akşam al karşına cek kulagından gel bakalım anlat sadece anlat de dinle ... Bunu Mutlaka yap bir arkadaşımında dediği gibi dost var düşman var ....

sakın akıl vermek gibi algılama lütfen üzülmeni boyle devam etmeni istemiyorum ilk oncelik bebekdende once sizin evliliğiniz önce bu kara bulutları at üstünüzden ..Biliyorum ilği ve anlaşılmak istiyorsun annenede ihityacın var ama o senın kocan artık anneden fazla ondan destek alıcaksın ..unutma o da senın gibi yaşadıgı uzuntuyu atamamış olabilir zerinden bak sana bi laf demiş o kadar sıkıntı varken gezip dolaşcazmı .. sıkıntı oldugu belli oraya gitmeyide kafasında gezip dolaşma olarak kurmuş bunun boyle olmadıgı gerekirse karşısında dugularınıda ortaya dokerek anlar ... Eminim daha rahatlıyacaksın lütfen unutma bu kusluk size artı değil hiç bişi düzeltmez bir an once evinin kadını olarak cöz bu sorununu balım .. öpüyorum seni Allah (c.c)hu yuvandan huzuru ve mutluluğu eksik etmesin bir evlatlada taclandırsın İnşallah...

Ne guzel anlatmışsınız ,tecrube dedıklerı bu olsa gerek yenı evlı bırı olarak bende bı abla tavsıyesı gıbı okudum sadece perıkanadına degıl banada ışık tuttunuz =)ve kesınlıkle katılıyorum yazdıklarınıza bu yuzden cogu zaman özverili oluyorum zaten hep en cok kadınlar özveride bulunmuyormu?Allah kımsenın huzurunu mutlulugunu eksık etmesın.

bencede cmhuzuru

bencede cmhuzuru

Amin inş bencede cm arkadaş çok dogru söylüyor önce ev huzuru sıraylada aranızdaki problemide inş düzeltitsiniz

çook teşekkür ederim. inş tez zamanda hamile kalırız.. bu arad aafyonlunun sonucu negatif çıkmış onuda sornuşsun cevap vermek istedim.

Sizlere bedduam var allah hepimizi hamişşş yapsınnnnnnnn göbiş olun şişinn

ay böle bedduaya can kurban. benimde kendime bedduam vaarr İnş İKİZ bebek hamişi olurummm

RABBİMİN BÜYÜKLÜĞÜNDEN SUAL OLUNMAZZ. ÇOK SEVİNDİM rABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP EDER İNŞ TEZ ZAMANDA.

Rabbim tüm dualarımızı kabul eder inş. hakkımızda hayırlı olan şeyleri yaşıyalım. ve birbirmize kırılmak ve kırmak yerine destek olarak güç, duygu birleştirmesi yapalım. sizleri seviyorum..

Son düzenleme:
Evettt arkadaslar gel gelelım subata..14 şubataa =)Kımı sacma bulabılır kımı gereksız kımı sevımlı ,herkesın dusuncesıne saygı duyarım Ben sevımlı bakanlardanım olaya madii bakmayanlardanım yanı ılla hedıye degıl benım sevgılıler gunu anlayışım,evet ılla ozel gunlerde degıl arada bır yapmak lazım aslında boyle kucucuk gulumsetecek yada tebessum ettırecek suprızler ama iş güç yorgunluk ev işi yemegı derken halı ıle ozel gunlere kalıyor boyle seyler cogu zaman benım gıbı dusunenler varsaaa ne yapsak acaba sevgılımıze =)

Ben aklımdakını soyleyeyım yaparbılırsem inş =) uçan bır balona ip baglayıp ucuna ılk cekıldıgımız resımıve bır not takacagım=) ogun malum hafta ıcıde oldugundan dolayı işe gitmek için uyandıgımızda görecek =) bıdeee pasta yapabılırım kalplı suslu fln =)) hadı bıraz kafamızı dagıtalım hemde kızlarrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…