2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
merhaba kızlar bende bebek isteyenlerdenim 8 aylık evliyim bugün adet günüm hala olmadım 10gün nasıl beklicem bilmiyorum....

aminnn cmmm rabbimden ümit kesilmez işde :2:son andada olsa veriyo

Ben daha erken yoğunlaşıcam o konu üzerine :)

Önümüzdeki çarşamba doktora gitcem ilk defa. Tahlilleri yapsın da vitamin mi, demir mi,kan mı eksik, ona göreilaçlara başlayayım.

Kramplar geçti mi ki ?

günaydınnnn şeker kızlar.. iş yerinde bazı sorunlarla uğraştım yazamadım buraya bir kaç gündür.. nasılsınız bakalım?.. var mı yeni gelişmeler?..

Nasılsınız? Bugün kendimi deliliğe vermek istiyorum hiçbişi düzelmiyor çünkü.. Eşim konuşmuyor benimle.. İnanır mısınız dün akşam evde bir tek tv sesi vardı sesini duymadan uyudum.. Ama ben de umursamıyorum çok yoruldum çünkü kendi anlarsa anlasın.. Sizler nasılsınız?

Allah'ın mucizesi işte.. ve de insan vücudunun aslında ne kadar akıllı olduğunu gösteriyor.. stres yoksa bebek var.. vazgeçtiği anda gelmiş.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim..

ben iyiyim canım.. işle alakalı azıcık canım sıkkın o kadar.. okuyamadım ben geçmişi ne oldu size neden küstünüz kocacığına.. yapmayın böyle destek olun.. çok küs kalmak iyi değil yıpranırsınız.. üzüldüm senin adına.. umarım en kısa zamanda barışırsınız..

sevındım canım hayırlısı ıle cok beklemedende guzel haberler alırsın ıns ,benım beklemem gerekıyor işte yoksa sabırsızlanıyorum gunler gecsınnn =) cok sukur ocak ayı bıttı sayılr=) kramplar gectı canım magnezyum ıctıgımden berı

Selam kizlar bende 1 yillik evliyim bizde cocuk istiyoruz adet günümden 4 gün once test yaptim negatifti ama adetim 2 gun gecikti insallah hamileyimdir :)

inş canım ya

ben de hamile kalmaya çalışanlardanım bu ay 5. deneme oldu bakalım inşallah adet olmam ayın 10'unu heyecanla bekliyorum dua edin kızlar Rabbim isteyen dileyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah
aminn inşş

stres cok onemlı yaa..stres yaptıkca beyınden bır sıvı salgılanıyormus yukselıyormuymus ne oyuzden hamıle kalmaya engelde oluyormus.Her hastalıgın basıda stres degılmıdır zaten?cok sevındım gercekten saglıklı gebelık nasıp olsun kucaklarına almak nasıp olsun inşş

merhaba kızlar bende bebek isteyenlerdenim 8 aylık evliyim bugün adet günüm hala olmadım 10gün nasıl beklicem bilmiyorum....

olmadı 5 gun bekle yap test canımazıcık sabır no stres

günaydınnnn şeker kızlar.. iş yerinde bazı sorunlarla uğraştım yazamadım buraya bir kaç gündür.. nasılsınız bakalım?.. var mı yeni gelişmeler?..

gunaydınnn ,sorunlar duzelmıstır ıns

oy canım ya o gıdıcen dıye konusmuyor sende kırgınsın dıye,bugun bırınız bır adım atar inş üzme kendını sakın

günaydın kuzucuk.. koskoca akşamı nasıl hiç konuşmadan geçirdiniz kııız:))) aman neyse boşver kendini fazla yıpratma düşünüp düşünüp, elbet düzelecek anlayacak hatasını..

Ya canım uzun uzun anlatıp başını ağrıtmak istemiyorum... Onun ailesi yakın 3-4 haftada bir gideriz.. Evlendikten sonra bi yere gitmedik söz vermiştik gideriz diye bende dedim ki istanbula gidelimm en azından ananem de orda onu da görmüş oluruz dedim kıyamet koptu ben bu durumda hiçbiryere gidemem babam rahatsızken gezip eğlenecek miyim senin peşine takılamam alışmışsınız siz rahat yaşamaya biz öyle değiliz git neryee gidiyorsan al biletini çek paranı git gibi bi sürü şeyler saydı.. Gitmemi istemediği için bin türlü bahane sürdü direk gitme de diyemedi.. Benim de ailem sonuçta.. Bende dün aldım biletimi.. Daha bi kötü oldu akşam hiç konuşmadık bakalım nolcak..

günaydın kuzucuk.. koskoca akşamı nasıl hiç konuşmadan geçirdiniz kııız:))) aman neyse boşver kendini fazla yıpratma düşünüp düşünüp, elbet düzelecek anlayacak hatasını..

Düşün ya öyle boğuldum ki..Napim daha yani.. Keyfi bilir :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…