2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

arkadaşım..! hem tatlı tatlı sohbet etmek varken bu karmaşa niye diyosun hem de lafı geçiriyosun sorunlu takıntılı insanlar falan.. bu mu senin tatlı sohbetin?

benim alnım açık yazıklarımda arkasındayım... Kim kiminle uğraşıyo kimin özürü daha gerçek belli oldu ortada yok 2. üyelik yok sahte herkes kendi düşüncesini paylaşsın.... YETERRRR bende haksızlığa asla gelemem.... Kimseyle dalga geçmedimm....

ısıııır beni denizkabuğuuum napalım arada nazarda değecek

konuyuu değiştiryoruzzz şimdi soruyorum sıze :) geçen ayın 29 de adet olmuştum bugun 28 hala olmadım hep dıyordum 1gun geçsin test yapacam dıye normalde benim günüm hiç geçmez yaa hep one gelirdiii :))) şimdı yarından sonra yapsam kii adet olmazsamm sizlerindeee fikrini alayımm dedimm ttest yapma konusundaaa canlarımmm herkes yorum yapsınn....konu değişsinn

Yapma arkadasım bencee sonra erken yaptım dıye dusunup tekrar bıkac gun gecsın dıye bekleyeceksın bence bekle şöle 5 gun fln gecınce yap pazartesı yaparsın haftanın baslangıcında hem

bence yap şekerimmm

Yapma arkadasım bencee sonra erken yaptım dıye dusunup tekrar bıkac gun gecsın dıye bekleyeceksın bence bekle şöle 5 gun fln gecınce yap pazartesı yaparsın haftanın baslangıcında hem

yorum yapan olmayacak dıye korkmştum :))) bende öyle düşünuyordum kuzcuk bu aydan umutlu değilim çünku çok çalışmlarda bulunmadık rahım fılmınden sonra adette geçikme olabılıyormuş :)) bence öyle

Sizlere bedduam var allah hepimizi hamişşş yapsınnnnnnnn göbiş olun şişinn

hm olabilir ama bende olmadı filimden sonra tak diye ana vatan kan agladı valla

yapma kuzucukum 5 gün geçsin bence yapma kız bende 2dir gecikiyorum yaa 1 hafta oldu hala tık yok şiştim yine bakalım ne zaman adet olcam beraber incir yapcaz sanırım ama inşaAllah bebişin seninledirde gerek kalmaz kuzum

Hımm ondan olabılır ozaman belırtılerınde yoksa eger

Sizlere bedduam var allah hepimizi hamişşş yapsınnnnnnnn göbiş olun şişinn

=))))))))))

kızlar yarın hastaneye gidiyom çatlama olmuş mu dye dua edin bana mesela rabbi yessir velatü assir rabbi temmim bilki hayır
anlamı allahım işimi kolaylaşdır zorlaşdırma kızlar sizden üçer defa okumanızı istiyorum ve diyorumki hangi arkadaşımız giderse bunu okuyalım okuyan okudun desin ok

afyonlu tarlusala basladın mı canım 5 gunlukmu verdı dr

çoğunlukk yapmaa bekle dıyorr bız baya akılandık :)) maşşallah bıze hemen ümitlenmıyoruz :))) bende umıtlenmıyorum herhangı bı belırtımde yok zaten buaraaadaa arkadaşlar kendıme düzgün bı dr buldum profsr baya işinde ıyi biriymiş ona gidecem artıkk :))) özel 122 tl verecem

bikaç gün geçsin öyle yap canım, benim de 28 günde bir olur.. sat 2 ocak.. bu durumda bat 30 ocak.. gelmezse bikaç gün sonra bir test yaparım.. ama bugün hafif bi lekelenme oldu k.rengi

nerede canım dr ?

afyonlu tarlusala basladın mı canım 5 gunlukmu verdı dr

bikaç gün geçsin öyle yap canım, benim de 28 günde bir olur.. sat 2 ocak.. bu durumda bat 30 ocak.. gelmezse bikaç gün sonra bir test yaparım.. ama bugün hafif bi lekelenme oldu k.rengi

2020 ben okudum canım hakkında hayırlısı olsun inşaAllah rab'bim yüzünü güldürsün kuzum

senben60 dün akşam ilk hapı attım kuzum evet 5 günlük bir an önce adet olsam artık şiştim davul oldum

denizkabuğum burdada var özelde çok iyi diyorlar ama baya para dökmek lazımmış benim gücüm yetmez senin yetiyorsa git kuzum değer

gule23 hayırlısı olsun canım artık takmayalım olurmu eskiden test yokmuş yazık kadınlar napıyolarmış bizler olsak patlardık umarım hamişsindir hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…