2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Allah razı olsun bu kadar konuşup benle dertleşmen herşeye yetti.. Tamam gidiyorum lavaboya aynen dediklerini yapıyorum.. Evet regl ime 3-4 gün var.. Hayırlısı artık Sağolasın balımm inan ki

anladım cm ama ümitsizlige kapılma çünkü üzülünce elimize bişey geçmiyo haklısın sendekendi alanında beşyüz yasin toplamayı düşündünmü hiç kim yapdıysa bebegi oldu allah izin verirse bende düşünüyoruno yüzden her kapıyı çalacaz inş

Allah razı olsun bu kadar konuşup benle dertleşmen herşeye yetti.. Tamam gidiyorum lavaboya aynen dediklerini yapıyorum.. Evet regl ime 3-4 gün var.. Hayırlısı artık Sağolasın balımm inan ki

Ah yakın olsakta bı cay demleyıp karsılıklı konusak =) sende sagol canım ne zaman ıstersen konsuruz sekerım ben sıkılmam ınan

canımmm okadar yoğunum ki işler çok ( sıkıldım da bıtrmem gereken işler var verırım tabıkıı aç sadece bizleri eklersın ama burdan görüşelimm canım ben senı anlamaya çalışıyorum ama bana söz verırmısın?? bıraz daha rahat olacagına oluruna bırakcagına çoçuk işini burdan bırazdaaa başka şeylerden konuşalım dıyorum ZEYTİNİMLEEE ÖYLE DEDIK KAFAMIZ DAGILSINN :)) BIRAZ MUTLULUKALRIMIZDAN KONUŞALIM :))

ben bilmiyorum gülüm o nasıl oluyor ki bana anlatırmısın gerçi bazıları olacağı varsa olur ne gerek var der şimdi de olsun sen anlat

Ya kızlar kimse gitmesin buurdan çok alıştık birbirimize, Afyonlu boşver gereksiz bir tartışmadan topiği mi terk edeceksin gitmeyin nütpeeen(

pardon kuzucuk valla morali,m bozuldu yaz özelden ne yüzsüzlüğü benim suçum kızlar verin faceleri açınca hepinize istek atcam burayada girmiycem

1 kısı yuzunden gıdıyorum deme Allah askına ,neler konustuk gunlerce bunca kısı senı dınledı takıp ettı cozumler aramaya calıstık bırbırımızı rahatlatmaya ,tavsıyelerını dınleyenler uygulayanlarda yasadıgın bazı seylerden tecrubenden yararlananlarda oldu ve varlar hala hepımız buradayız sen sımdı bunca kısının emegı varken hıc bır emegı olmayan bu topıkte bırı ıcın gıdıyorum mu dıyorsun,bır konu actın ve bızler bu topıgı cok sevdık ,gemının kaptanı gemısını terkeder mı yaw nireyeee:)

afyonlum gitmek yok burdan da konuşuyoruz bir sürü arkadaşımız var topicte
belki bir süre aynı konuları konuşmasak stres yapmayız denizimle de onu konuştuk kafa dağıtıcaz ama burayıda ihmal etmek yok

aynen katılıyorum

pericmmmm balımmm nasıl oldunn iyimisin brazdaha ilgilenemedim de seninle k.bakma iş güç derken yeni bitti sayılır

İyiyim canım kötüyüm dersem daha kötü oluyorumm.. İyiyimmm.. Hiçbişi yokmuş gibi olacağım.. İnsanların ne dertleri var benimki de ne.. İçim içimi yiyo bakma sen ama napalım

İyiyim canım kötüyüm dersem daha kötü oluyorumm.. İyiyimmm.. Hiçbişi yokmuş gibi olacağım.. İnsanların ne dertleri var benimki de ne.. İçim içimi yiyo bakma sen ama napalım

evet balımmm evliliklerde oluyor öyle şeyler benimde kayınvalide çokk fenaaa yani hepimizinki ayrı ayrı sıkıntı dert ama allah dermansız dert vermsin

balım ya girmicem deme biz face de konuşuyoruz ama burda da güzel şeyler paylaşıyoruz
konumuzda sahipsiz kalmasın yani
dur yazıom hemen özele

afyonluuuuu yazdıklarımı lütfen iyi oku lütfenn beniiiii dinlee lütfennn bundan sonra bi süre burdan hamılelıkle ilgili konuşmuyoruz başka şeylerden konuşalım son olarak şunları söyleyım şükür ki çok kötu şeyler yaşamadık yada dr bızlere umutsuz şeyler asla olmaz gıbısinden demedi ve oluruna bırakıyoruz kasmıyoruz kendımızi yaş fılanda sorun degıl bı zamanı var demek ki herşeyin hayırlısı allahtan

Ne kadar çok abarttınız konuşmuyum diyorum ama....
Soru sordum soramaz mıyım büyüdü de büyüdü... 1 kişi yüzünden topiği bırakma demeler , engelledim çok moralim bozuldu denemeler ne çok büyüttünüz olayı..... Madem sorun yok devam edin konunuza hayret bir şey ya

çaresizlikler allahdan gelen en güzel işaretdir duanın vaktinin geldigini gösterir( hz.mevlana)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…