2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Ne kadar çok abarttınız konuşmuyum diyorum ama....
Soru sordum soramaz mıyım büyüdü de büyüdü... 1 kişi yüzünden topiği bırakma demeler , engelledim çok moralim bozuldu denemeler ne çok büyüttünüz olayı..... Madem sorun yok devam edin konunuza hayret bir şey ya :KK52:

Evet sen moralını bozdun dıye neden gıtsın?senın amacın ne bende merakettım sımdı aramıza katılıp sohbet etmek ıstıyorsan gel sende sohbete katıl ve dusuncelerını soyle sen yargılar gıbı yazılar yazmıssın yanlıs anlasıldı dedık hala uzattın,ayrıca celıskı var yok abartıyor yada abartmıyor kıme ne?Once soyledıgın seylerde bırsey bulmadım farkındaysan kotu bısey soylemıyor dedım ama eger o nıyet ıle olsaydın bu sekılde yazmaya devam etmezdın..biz burda kımseyı terslemedık,kımsede senın gıbı tepkı ıle cıkmadı ortaya..bız devam edelım sende başka topıklerı karıstırmaya git arkadasım kolay gelsın..

ben bilmiyorum gülüm o nasıl oluyor ki bana anlatırmısın gerçi bazıları olacağı varsa olur ne gerek var der şimdi de olsun sen anlat
anlatayım cm her kişi bitane yasin okuyacak fazla okumuyacak beşyüz kişi bitane yasin okuyacak inan buna yakınlarım hep denediler oldu kursa verebilirsin öncelikleöyle başla kalanları dagıt etrafına

1 kısı yuzunden gıdıyorum deme allah askına ,neler konustuk gunlerce bunca kısı senı dınledı takıp ettı cozumler aramaya calıstık bırbırımızı rahatlatmaya ,tavsıyelerını dınleyenler uygulayanlarda yasadıgın bazı seylerden tecrubenden yararlananlarda oldu ve varlar hala hepımız buradayız sen sımdı bunca kısının emegı varken hıc bır emegı olmayan bu topıkte bırı ıcın gıdıyorum mu dıyorsun,bır konu actın ve bızler bu topıgı cok sevdık ,gemının kaptanı gemısını terkeder mı yaw nireyeee:)

[sıze=3]ne kadar çok abarttınız konuşmuyum diyorum ama....
Soru sordum soramaz mıyım büyüdü de büyüdü... 1 kişi yüzünden topiği bırakma demeler , engelledim çok moralim bozuldu denemeler ne çok büyüttünüz olayı..... Madem sorun yok devam edin konunuza hayret bir şey ya :KK52:
[/sıze]

mari canımm arkadaşım biraz önce afyonkluyla ilk yazışmalarınızı okudum oysa ne kadar guzelmiştii senın kalbınede bişey yok o sadece çok bunlamış hissettim bunu sorun yokken sorun alarmış kendınde çoçuk olmaması açısından emınım herkesde de dönem olur buyutulecek şeyler de degıl aranızdakıler

1 kısı yuzunden gıdıyorum deme Allah askına ,neler konustuk gunlerce bunca kısı senı dınledı takıp ettı cozumler aramaya calıstık bırbırımızı rahatlatmaya ,tavsıyelerını dınleyenler uygulayanlarda yasadıgın bazı seylerden tecrubenden yararlananlarda oldu ve varlar hala hepımız buradayız sen sımdı bunca kısının emegı varken hıc bır emegı olmayan bu topıkte bırı ıcın gıdıyorum mu dıyorsun,bır konu actın ve bızler bu topıgı cok sevdık ,gemının kaptanı gemısını terkeder mı yaw nireyeee:)

afyonlum gitmek yok burdan da konuşuyoruz bir sürü arkadaşımız var topicte
belki bir süre aynı konuları konuşmasak stres yapmayız denizimle de onu konuştuk kafa dağıtıcaz ama burayıda ihmal etmek yok

afyonluuuuu yazdıklarımı lütfen iyi oku lütfenn beniiiii dinlee lütfennn bundan sonra bi süre burdan hamılelıkle ilgili konuşmuyoruz başka şeylerden konuşalım son olarak şunları söyleyım şükür ki çok kötu şeyler yaşamadık yada dr bızlere umutsuz şeyler asla olmaz gıbısinden demedi ve oluruna bırakıyoruz kasmıyoruz kendımızi yaş fılanda sorun degıl bı zamanı var demek ki herşeyin hayırlısı allahtan

afyonlucummm nereyeee gidiyonnnnn yaaaaaa:KK47::KK20:

tamam kuzucuklar gitmiyorum haklısınız burda bir sürü emeğimiz arkadaşımız var kusura bakmayın biraz gerginim sanırım marli sendende özür dilerim direkt olarak öyle sorunca gerildim kusuıra bakma hakkını helal et kısçeler sizde hakkınız helal edin o kadar gerdik sizide burdayım gitmiyorum :KK53:

Evet sen moralını bozdun dıye neden gıtsın?senın amacın ne bende merakettım sımdı aramıza katılıp sohbet etmek ıstıyorsan gel sende sohbete katıl ve dusuncelerını soyle sen yargılar gıbı yazılar yazmıssın yanlıs anlasıldı dedık hala uzattın,ayrıca celıskı var yok abartıyor yada abartmıyor kıme ne?Once soyledıgın seylerde bırsey bulmadım farkındaysan kotu bısey soylemıyor dedım ama eger o nıyet ıle olsaydın bu sekılde yazmaya devam etmezdın..biz burda kımseyı terslemedık,kımsede senın gıbı tepkı ıle cıkmadı ortaya..bız devam edelım sende başka topıklerı karıstırmaya git arkadasım kolay gelsın..

sakin ol kuzum tamam sakin olun ben herkesten özür dilerim belkide ben abarttım ne olur uzamasın olmazmı bitanem burtdayım gitmiycem bi yere çok fazla taktım bu ara bebek olayına yıprandı sinirlerim ben yanlış anlamış olabilirim kusurumu bağışlayın:KK42:

tamam kuzucuklar gitmiyorum haklısınız burda bir sürü emeğimiz arkadaşımız var kusura bakmayın biraz gerginim sanırım marli sendende özür dilerim direkt olarak öyle sorunca gerildim kusuıra bakma hakkını helal et kısçeler sizde hakkınız helal edin o kadar gerdik sizide burdayım gitmiyorum :KK53:

ha şöyle guzuuuummm:))

evet sen moralını bozdun dıye neden gıtsın?senın amacın ne bende merakettım sımdı aramıza katılıp sohbet etmek ıstıyorsan gel sende sohbete katıl ve dusuncelerını soyle sen yargılar gıbı yazılar yazmıssın yanlıs anlasıldı dedık hala uzattın,ayrıca celıskı var yok abartıyor yada abartmıyor kıme ne?once soyledıgın seylerde bırsey bulmadım farkındaysan kotu bısey soylemıyor dedım ama eger o nıyet ıle olsaydın bu sekılde yazmaya devam etmezdın..biz burda kımseyı terslemedık,kımsede senın gıbı tepkı ıle cıkmadı ortaya..bız devam edelım sende başka topıklerı karıstırmaya git arkadasım kolay gelsın..
selam cm burda birlrşme nedenimiz zaten bebek degilmi ve sorunlarımız ve birbirimize destek olmamız köstek degil
ama yazıların farklı ndense bugün bu arkadaşımız bu durumdaysa bizimde olmuyacagımız anlamıda gelmez bizlere böyle destek oluyosan geri dur gerekmez zaten etrafımızda senin gibiler var

Ben yazdıklarını sordum kendisine amacım yargılar yada sorgular açıdan değil siz avukatı da değilsiniz okumayı bilen herkes anlar zaten ne demek istediğimi olayları abartıp büyütmeyin arkamdan da yazıp durmayın ben konu sahibine yazdım konuyu büyüten sizsiniz gayet açık ve net.... Topik karıştırmak olsa amacım bu konuya zaten bulaşmam kendi kendinize sorun arıyorsunuz ben sorumu kafama takılan şeyi sordum... Bana çelişkili geldi size gelmemiş olabilir hakaret etmedim, kavga etmedim , argo kelime kullanmadım... SORU SORDUM AMA BÜYÜTTÜNÜZ....

selam cm burda birlrşme nedenimiz zaten bebek degilmi ve sorunlarımız ve birbirimize destek olmamız köstek degil
ama yazıların farklı ndense bugün bu arkadaşımız bu durumdaysa bizimde olmuyacagımız anlamıda gelmez bizlere böyle destek oluyosan geri dur gerekmez zaten etrafımızda senin gibiler var
sen ben arkadasım cvpm o yazan arkadaşa bilesin

Ben yazdıklarını sordum kendisine amacım yargılar yada sorgular açıdan değil siz avukatı da değilsiniz okumayı bilen herkes anlar zaten ne demek istediğimi olayları abartıp büyütmeyin arkamdan da yazıp durmayın ben konu sahibine yazdım konuyu büyüten sizsiniz gayet açık ve net.... Topik karıştırmak olsa amacım bu konuya zaten bulaşmam kendi kendinize sorun arıyorsunuz ben sorumu kafama takılan şeyi sordum... Bana çelişkili geldi size gelmemiş olabilir hakaret etmedim, kavga etmedim , argo kelime kullanmadım... SORU SORDUM AMA BÜYÜTTÜNÜZ....

marli arkadaşım tamam özür diledim lütfen uzatmayalım ben yanlış anlamış olabilirim uzatmayalım kuzucuklar ne olur çok bunaldım bu etraftan baskıdan ,bebek olayından zaten kimse anlamıyor birde burda tartışmayalım özür dilerim kızlar

Ne kadar çok abarttınız konuşmuyum diyorum ama....
canım bazı ınsanlar zaman zaman takıntılıdır , sorunludur burda nıcelerıne rasladık bole malum bılen bılır ısım vermıyım :KK34:
sen boşver demek istediğini okuyan anlar sen sadece tanımadıgın ıcın soru sormussun oda dırek polımıge cekmıs halbukı yıne donup dolaşıp moral vermeye calsıtıgını okuyorum takma sen bence uzatmanında bır luzumu yok herkes bırbırnı anlamak zorunda degıldır bazen rabbım tum ısteyenlerı evlat nasıp etsın dıyıp gecmekten baska bısı yok ...

senın amacın ne bende onu merak ettım neden bu kadar uzerıne gıdıyosunuz hepınızın derdı cocuk sahıbı olmak neyı paylasamadınız acabası soru sormak yasak mı hersey tartısmaya donmeye bu kadar musaıt... kımse kımseyı yargılamıyo sadece yazdıklarını celıskılı buldum dıye merak edıp bır soru sorulmus esas yargılanan marlı olmus yanı ben cozemedım kım kımın uzerıne gıdıyo acık ve net ...
tatlı tatlı sohbet etmek varken bu karmaşa nıyee bırnırınızle ugrascagınıza sınırı stresı bır kenara bırakıp relax olun bol bol pozıtıf dusunun kı bol bol enerjınızı bebek yapmaya verınkı olsun kızlar :KK34: rabbım hepınızın gobuslerını doldursun ınsallah :KK24:AMIN

ya arkadaşlar kapatın artık konuyu lütfen ya.. karşılıklı yanlış anlaşılma var işte ortada.. kırmayalım birbirimizi

canım bazı ınsanlar zaman zaman takıntılıdır , sorunludur burda nıcelerıne rasladık bole malum bılen bılır ısım vermıyım :KK34:
sen boşver demek istediğini okuyan anlar sen sadece tanımadıgın ıcın soru sormussun oda dırek polımıge cekmıs halbukı yıne donup dolaşıp moral vermeye calsıtıgını okuyorum takma sen bence uzatmanında bır luzumu yok herkes bırbırnı anlamak zorunda degıldır bazen rabbım tum ısteyenlerı evlat nasıp etsın dıyıp gecmekten baska bısı yok ...

senın amacın ne bende onu merak ettım neden bu kadar uzerıne gıdıyosunuz hepınızın derdı cocuk sahıbı olmak neyı paylasamadınız acabası soru sormak yasak mı hersey tartısmaya donmeye bu kadar musaıt... kımse kımseyı yargılamıyo sadece yazdıklarını celıskılı buldum dıye merak edıp bır soru sorulmus esas yargılanan marlı olmus yanı ben cozemedım kım kımın uzerıne gıdıyo acık ve net ...
tatlı tatlı sohbet etmek varken bu karmaşa nıyee bırnırınızle ugrascagınıza sınırı stresı bır kenara bırakıp relax olun bol bol pozıtıf dusunun kı bol bol enerjınızı bebek yapmaya verınkı olsun kızlar :KK34: rabbım hepınızın gobuslerını doldursun ınsallah :KK24:AMIN

kııız arkadaş yeter özür diledim bu nedir amacınız ne yaaa yeterr dedik abartmayın

X