2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

(( Tabi ki de bebek için değil 7 senelik ilişkimizi evlilikle sonlandırdık.. Ama işte ona aşırı kırıldım ne saçma düşündüm bebeğimizi kullanıp ı-onu kıskandırcam ne aptalca hakkaten uf ne bilim sağlıklı düşünemiyorum ki

Ben yalan söylüyorsun demedim ki çelişkili geldi anlamadım dedim saldırıda da bulunmadım... 32 yaşında olman neyi değiştirir ki benim ablam 38 yaşında 3. çocuğunu doğurdu... Davranışın hiç hamile kalmamış biri gibi yada kalmak için uzun süre uğraşıyormuşsun gibi geldi kendin diyorsun hamile kalıp düşük yaptım soramaz mıyım bu ne diye?

Son düzenleme:

ama doğrusu bu bunu değiştiremem ki ben , panik oluyor insan şurda kaç yılım kalmış bilmiyorum abimin karısıda hiç bir sorun yokken hamile kalamıyor 10 yıldır evliler yengemin ablasınında olmuyor ya benimde olmazsa diye korkuyorum bizim ailede kadınlarda doğrmayan hiç yok ama yengemin olmadı işte korkuyor insan ben 10 yıldır evli olsam neden saklayım burda kimden çekincem korkcam saçma sapan şeyler sormayın arkadaşım sadece yaşımdan ve düşük yapmamdan korkuyorum belkide tıkanıklık falan oldu ne bileyim anlam veremiyor insan neyse beni ancak benim durumumda olanlar anlar perikanadı var mesela oda benle aynı durumda oda panikte o benden çok daha küçük işte ama korkuyor insan

Doğrusun canım.. Can bu... Doktorlar en saçma bişi de dese bir umut deyip koşturuyoruz.. Ben 1 ayımı verdim nerydeyse o tahlil bu tahlil can havliyle koşturuyorsun elinden başka bişi gelmiyor çünkü.. Hep bir umut.. Napalım..

insanların özelını bılmeden bence suçlama yapmayın ne bılıyosunuz cocugu oldugunu?? yada ne bılıyosunuz basında sorunu olmadıgını rabbım ısteyen her anneye bebek nasıp etsın... stres yapmayın olur bebegınız 5 aylık evlısınız mıllet 3-4 sene denıyor olmuyor rahat olmanızı tavsıye edıyorum
korkunun ecele faydası yok derler bılırmısın?? kendını rahat bırak sıkmakı cocugun olsun stres herseye engel olur unutma...
jınekologa muayene olduysan bır sorun yoksa korkma hayırlı zamanını ve gununu beklıyodur ama kımseyıde suclayıcı olma burda yazı yızosan yorumlarada acık olman lazım senı suclayan gormedım ben yanlıs anlamıssın sankı konuyu

Senin alınganlığın ve her şeyi yanlış anlaman üst seviyede anlaşılan... Ben bana uyandırdığın bir konuyu sordum ve cevabını aldım... Bebek nasip işidir onun olmadı benimde mi olmaz gibi düşünce işi değildir... Sen ne zaman beklemeyi bırakırsan o zaman olacak bence 27 yaşındayım benimde yaşım ilerledi diye korkuyum o zaman....

ben kimseyi suçlamadım o biliyormu ben neler yaşıyorum bilmeden saçma bişey sordu anlamsız neyse sabrediyoruz çok şükür benim hormon sonucum iyi çıkmış yumurtam oluşuyor çatlıyor bi hsg kaldı eşimdende sperm testi istendi ben istetmedimki doktor istedi o arkadaş sanki ben istetmişim gibi yazmış ona kızdım birde sanki 10 yıldır evliyimde saklıyormuşum gibi davrandı ne saçma peki teşekkür ederim buraya bir konu açtım diye her isteyen istediğini yazacak diye bi,şey yok

neyse cevap yazdığınız için teşekkür ederim sabırlı olmaya çalışcam

Canım ben o değilim... Anlamsız bir soru sormadım 5 aylık evli doktor kontrolleri yapılmış ve sorun olmadığını söyleyen , yumurtalarım iyi çalışıyor deyip arkasından daha olmazsa çatlatma iğnesi vurdurucam diyen , 5 aylık gibi kısa bir süre evliliği olan ve çok geçmeden hamile kalıp çocuğumu düşürdüm deyip hemen akabinde sorunu yokken sorun arayan çelişkili ifadeler kullanan benmiyim acaba :44:

arkadaşım sen şimdi ne istiyorsun benden önce onu söyle napayım istemeyimmi bebek ,anne olmak istemeyimmi,ne yapalım yani burda konuşmayalımmı korkularımız,düşündüklerimizi konuşuyoruz hiç anne olamayacakmışım gibi geliyor engel olamıyorum kendime napabilirim söylermisin yoksa reglin yakında gerginsin tartışacak yermi arıyorsun ben tartışamam seninle

rabbim yardımcın olsun inş hayırlı haberlerini duyarız canım : )

Ben senden hiç bir şey istemiyorum çelişkili ifadelerini gördüm sordum cevaplarda çelişkili Anne olmayı istemene bir şey de demiyorum soru sordum agresif yaklaşımlar sergiledin... İFADELERİN KONULARIN SORUN YOK GİBİ DEĞİL.... Ben buraya yazmıyorum bir daha tatlım gayet te rahatım yeni düşük yapmışsın biraz toparlan yine olur bebek...

inşaAllh dileyen herkese nasip etsin rabbim sağol

kızlar yanlış anlamışsınız ikinizde birbirinizi
hepimiz stres altındayız olmazsa diye korkularımız var sorun arıyoruz olmayınca doğal olarak
çareler arıyoruz Rabbim hepimize versin inşallah

afyonlum sende sıkma lütfen canını
olur elbet Rabbim nasip etsin olur.kötü şeyler getirme aklına

tamam bitanem sakinim sıkmıyorum canımı verecek olan rab'bim bilirim ama panik oluyor insan ne bileyim kuzum doğru diyorsun sorun yaratıyoruz

Yanlış anlama yada stres yok zeytincim... Konu sahibinin bir kaç yerde yazdıklarını okudum ve kendisini teskin etmek amaçlı bende uyandırdığı fikri kendisine ilettim ama sonuç kötü. Doktora gidip iyi olduğunu sorunun olmadığı öğreniyor sorun arıyor, yumurtalıklarım iyi diyor çatlatma iğnesi yaptırmayı düşünüyor , bebeği olmayan biri gibi hareket ediyor ama hamile olduğunu ve bir dönem çocuk düşürdüğünü söylüyor ben mi anlamadım yoksa çelişkimi var bu işte bunu sorunca söyledikleri söz benimle derdinmi var ben bebek mi istemiyim adet günündemisin daha neler bir daha yazmaya gerek yok....

Son düzenleme:

ıkımızde 7 yıllık ılıskıyı evlılıkle sonlandırmısız ,daha dogrusu yenı bı baslangıc yapmısız ve ıkımıze aynı yastayız ortak yonlerımıs canım sınırle soledın sen ona kızgınlıkla bılıyorum ben,hadı sımdı rahatla bıraz halledılemeyecek konusalra degıl asılmayacak seyler degıl,halledersınız ennn kısa zamanda ıns ve duygularında acık ol canım ima etme derım ben dırek soyle karsısına otur kırıldım sana de zoruma gıttı ben senın karının de bazen bole gozune sokmak gerekıo erkeklerın

Hakkaten öyle gözlerine sokmak gerekiyor ama bu konuda sanırım kolay düzelmez aşırı büyüttü çünkü.. Doğu erkeği ya gururu sarsıldı biletimi aldım ya bakalım akşam neler olacak :S

bak canım hormon testi sonuçlarım gayet iyi yumurtam kendi oluşuyor onu biliyoruz ama kendi çatlıyormu bilmiyoruz henüğz iğneyle çatladığını biliyoruz evet ilk gece gebe kaldım ama zehirlendim kimyasaldan hastanede iğne vurdular hamile olduğumu bilmeden düşük yaptım çelişki falan yok doktorum bile gecen ay senin bu ay hamile kalman gerekiyordu dedi şaşırdı bende korktum çare arıyorum bunda büyütecek ne var anlam veremiyorum çelişk,i falan yok sen öyle anlıyorsun bence

Bence duzeltılebılır bu durum arkadasım ,ben senın ne demek ıstedıgını anladım ama bu yazını okuyunca anladım ılk yazdıgın o yazıyı okuyunca bende bı kaslarımı cattım ne oluyor ya dıye ama bu yazın daha acıklayıcı ve ben anladım senın ne demek ıstedıgını,ama afyonluda yaşı ve bır duşugu sonucu halı ıle panık oldu herseyı yapayım baktırayım sonra sakınce bekleyecegım dıye dusunuyor zaten.Ve yuzyuze konusmak gıbı degıl yazıda sohbet etmek ınan,mımık olmadıgında bazı cumleler sert ıfadelere donusebılıyor bu hep boyledır yanı onunda etkısı oldugunu dusunuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…