2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ben kaç kere özür diledim bak,hatam olmadığı halde ama marli sen ve arkadaşın gelip gelip abuk abuk yazıyorsunuz yeter dedik bizde ağzımızı bozmadık ayrıca kimseden teselli istemedim ben size ne kardeşim o Allahla benim aramda olacak bişey uzatmayın kapatın konuyu

Sanki paylaşamadığınız bişiler var.. Susun bakimmm yeter artık beeeeeeeeeeeeeeee canım sıkkındı zaten bir de böyle olumsuzluk çıkarmayın.. Kim haklı kim haksız diye taraf tutmayın.. Her iki taraf da dört dörtlük değil kimse olamaz.. Herkes gergindi tartışıldı konu aşşıldı bitti gitti.. Yeter daa arkadaşlar..

marlının bır arkadası gozune batıyoda senın 5-6-7 arkadasına bız konusuyoz mu agzımızı bozan yokkı ben anlamadım hala neyın pesınde oldugunu enerjını bosa sarfetme hatalı gordugumu uyarmak ıstedım stresınden ne konustugunun farkında degılsın bı yazdıklarını don don oku derım sana Dahada yazmaya luzum yok ıyı dılekte bulunmakta kabahat

ha işteeee bu kadar afyonlu kendıne yakışanı yaptın marii hadi canım arkadaşım senınle tanışma frısatım olmadı ama sende gell :)) senınlede can cıyer olmak ısterımm :)))

Burda herkes stresini atmak için gelmiş uzattıkça uzatıyorsunuz.. Tam konuyu kapatıyorsunuz ordan avukatı atlıyor yine başlıyor.. Burası stres topu görevi yapmıyor arkadaşlar.. Biraz kendinize gelin.. Yeter.. Burası birbirimizi moral verme yeri yargılama topikleri de var oraya gideilirsiniz.. Burda moral bozmayın kafi.. Hiç karışmadım ama uzayıp gidiyor yani insan bişi söylemeden de duramıyor.. Uzatmayın artık..

zaten marlide sensin anlamadık sanma çok zekisin sen tatlım yazma buraya zaten bu konuyu ben açtım tabiki benim arkadaşım daha çok olacak ben gayet normalim sen kendine bak özürde dilenmezmiş bazılarından konu kapanmıştır

O kadar insanı üzerime yüklendirip soruma hakaret ederek tedavi ol diyerek özür dilenmez.... Bana o diye lanse ettin ben sana yardımcı olmak isterken onun bunun sözüne canım sıkıldı dedin göz var nizam var ben seni yüceltip kendinde maraz arama demem mi senin moralini bozdu herkes okusun benim ne yazdığımı varsa sorun ben özür dilerim ama benim hatam yok..........

kuzum 4 defa özür diledim olmadı avukat geldi (marlinin 2. hesabı) ortalık karıştı ben hatam olmadığı halde hem özür diledim hem uzatıyorlar

bende marının son yazısını dalga gecer gıbı algıladıgımdan dolayı bıraz sert cıktım sanırım gercekten dalga gecer gıbı oldu ama...

Tamam iki taraf da özür diledi.. Herkes alacağını alsın, kabul eden etsin kabullenemeyen gitsin burdan da uzamasın... Sorunu bitirin hakikaten bu kadar insan belki daha güzel şeyler konuşacaktık zamanımız gitti.. Yapmayın..

bi gidin artık yaa inanın boş iş bunlar can sıkıntısı böyle geçmez geri aldım özrümü

kımın ıkıncı uyelıgı yahu sen gercekten sucluyosun artık sevgılı mune cevap versın buna... yetkılılere ılettım polemıgının cevabını ona ver destek olduk olmadı yardımcı olmaya calıstık olmadı keyfın bılır destekcılerınle ıyı muhabbetler amacım stres atmak olsa burda ısım olmaz haksızlıga gelemedıgım ıcın mudehale etme ıhtıyacı duydum

Dalga gecer gıbı yazı yazmıs kım olsa sınırlenır kı en basta benım marıye ıcın yazdıklarımı okursan anlarsın arkdasım neyse guzel guzel konusuyorduk ne oldu ya ,bızde aynı seyden bahsedıyoruz tatlı tatlı sohbet etmek varken..

bi gidin artık yaa inanın boş iş bunlar can sıkıntısı böyle geçmez geri aldım özrümü

ruhumu karartınızz yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kapatınnn şu konularııı artıkkkkk :)))))) valla oraya gelırsem hepnızı ısırımm bak aaaaa hiç olmadı bız neguzel dikk nazarr mı degdii bizlerreeee ((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…