2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

bunu anlatmaya çalışıyorum ya ben erken menepoza girersem giren çok var haksızmıyım ama arkadaşımız anlamıyor nedense

marli canım deminde dediğim gibi küçük sorunları hassas olduğumuz için büyütüyoruz kendimize ay şundan mı olmadı bundan mı olmadı diyip duruyoruz.
yoksa afyonluda başka sorunları olsa paylaşır bizimle yaşının geldiğini düşündüğü içinde panik oldu

Hakkaten öyle gözlerine sokmak gerekiyor ama bu konuda sanırım kolay düzelmez aşırı büyüttü çünkü.. Doğu erkeği ya gururu sarsıldı biletimi aldım ya bakalım akşam neler olacak :S

aynen canım dogu erkegı olmasındanda kaynaklanıyor ınan kı ,duzelecek sıkma canını tatlım

bunu anlatmaya çalışıyorum ya ben erken menepoza girersem giren çok var haksızmıyım ama arkadaşımız anlamıyor nedense

sen haklısın canım ,sanırım o arkadasımızda daha yenı evlısın oyle muhım bı sorununda yokmus dıye buakdar ustune gıdıyorsun kendını bı serbest bırak akısına demek ıstemıs sanıyorum kı

kuzum inanki sizler benim dert ortağım oldunuz ben hem neden saklayım olurmu öyle saçmalık anlatırım tabi ki yaşımdan dolayı erken menepozdan yumurta rezervimin düşmesinden korkjuyorum ne yani paylaşmayımmı bunları burda

evet öyle demek istedi anladım ama keşke sadece böyle yazsaydı ben zaten 1 hafta adet gecikmesi yaşıyorum birde sigara bırakmaya çalışıyorum oda öyle yapınca karıştı çelişki neden çelişkili olcam ne sebep var buna kazancım ne olacak çok saçma

Anlamadığım tek şey soruma vermiş olduğun üslubun yanlış ben bende sanki 10 yıllık evliymişsin gibi davranıyorsun gibi bir ifade uyandırdın davranışınla diyorum , sen ise ne yani ben 10 yıllık evli olsam niye saklıyım diyorsun.... Ara ara yazdıklarını okudum ilk gece kalmışsın hamile işte demek ki yumurtalıkların çatlıyormuş bunu da görmüşsün... Kendinde illa maraz mı arıyorsun şimdi daha farklı bir konu ya menopoza girersem sen bu korkularınla yapıyorsun bence kendine... Seni tanımayan insan senin bu yazdıklarınla çelişki olduğunu düşünür... Bu kadar fazla çok doktora gitme akışına bırak yaş olayını geç, korkuları bırak , ALLAH ne zaman nasip ederse o zaman olur... Ben bu ay ilk defa denedim olmadı doktora mı koşturmalıyım illa? Burada yazılanlardan bunalıma girip doktora gittim sorun olmadığını söyledi hala inanmayıp başka bir doktoramı gitmeliyim illaki? Bence sen anlamıyorsun....

hee peki tamam anlaşıldı senin canın sıkılmış anlamamakta ısrar ediyorsun sağol Allah yar ve yardımcın olsun bence sende tedaviyi bırakmasan iyi edersin çıkmam lazım ,,,,bu güne kadar bende çelişki bulamamış kimse bi senmi zekisin o halde kimse bana daha evvel bu topikte sen çelişkilisin demedi taki bugün sen çıkana kadar demekki sende bi sorun var ...çok sıkıldım cvp yazmıyorum sana artık

Son düzenleme:

balım sıkma canını 32 daha erken menapoz fln olsa zaten kan değerlerinde çıkardı içine dert yapma böyle stres yapıyoruz olmuyor
paylaş tabi ben az mı kafanızı patlattım ayy birşey olur mu diye hepimiz burda destek oluyoruz birbirimize kime anlatıcaz
arkadaşlarımdan hiçbirine anlatamam şurda anlattıklarımı

İnşallah canım inşallah... Onun yüzünden 7 senede migren hastası oldum ben öyle kötü günler geçirdim ki tam bitti diyordum yine başladık..

canım benım yaa =( zor bı ılıskı yasamıssınız demekkı ama bak atlatmıssınız kotu gunler gerıde kalmıs onada hatırlat bu gunlerı atlattıgınızı ve tekrar ogunlere donmekten korktugunuda..

Benim tedavilik bir durumum yokki canım hoşça kal...

canım benım yaa =( zor bı ılıskı yasamıssınız demekkı ama bak atlatmıssınız kotu gunler gerıde kalmıs onada hatırlat bu gunlerı atlattıgınızı ve tekrar ogunlere donmekten korktugunuda..

Ben de o güç de kalmadı artık çabalamıyorum iyi birşeyler olsun diye vallahi tükendim.. O yüzden ne olacaksa olsun diyorumm tükenmiş hissediyorum kendimi biraz da o çabalasın.. Neyse çok uzattım di mi kusura bakma iyi bi şişirdim kafanı.. Konuştukça daha çok yüreğim daralıyor sıkışıyorum..

Arkadaslar yazismalar iniz böyle yapmayın :-( birbirinjzden özür dileyin orta bişey yok kimsede bir yere gitmesin

ben buraya huzur bulmaya giriyorum kuzum o sebepten o kişiyi yasaklı listeme ekledim uğraşamam birde onunla tabiki biz dostuz destek oluyoruz birbirimize burda

Arkadaslar yazismalar iniz böyle yapmayın :-( birbirinjzden özür dileyin orta bişey yok kimsede bir yere gitmesin

kuzum boşver zaten ben onun yorumlarını okumıycam bidaha ben bişey demedim ki ,neyse sen nerelerdesin olmazsa eşimle konuşayımda face açayım bu saçmalıklarla uğraşmayım kızlar canım bana özelden faceni verirmisin biçimsizinkinide belki faceye izin alırım :)

yok canım ne uzatması ne kafa sısırmesı,ben ki dınlemeyı severım inan keske elımden gelsede bıselerde yapabılsem,ama konustukca sen daha cok daralıyorsun kuzum bı vardak soguk su ıc ve ıyıyım de kendıne elını yuzunu yıka aynaya kendı gozlerının ıcıne bak ve dık yürü sen regl zamanınada yakınsın yanlıs hatırlamıyorsam canım ınsna boyle zamanda kendını karamsar hıseder ıyıce cunku onunda etkısı olabılır uzerınde

pardon kuzucuk valla morali,m bozuldu yaz özelden ne yüzsüzlüğü benim suçum kızlar verin faceleri açınca hepinize istek atcam burayada girmiycem

balım ya girmicem deme biz face de konuşuyoruz ama burda da güzel şeyler paylaşıyoruz
konumuzda sahipsiz kalmasın yani
dur yazıom hemen özele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…