2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

canım arkadasım benim ya !!! ay bu ara giremedim cok okuyamadım bi actım okuyorum aman Yarabbim ya !!!
Allah sana sağlık versin arkadasım gerisi ikinci plan.
Bebeğimiz olur olmaz ! nolur önce kendine dikkat et. Umarım en guzel zamanda senin de bziimde bebgimiz olur.
Acını en derinden paylasıyorum zaten okurken ağladım ayyy ahh ahhh !! içim çıktı !
neyse kendine hi,c eziyet etme dinlen bünyeni dinlendir canım..

Hiç kendi sıkıntımı yazmak istemedim şimdi
Bu arada hamilelerimiz vvar mı kızlar bir ara afyonluyuz test yapcaktı ?? ne durumdayız takp edemiyorum cok yogunum

herkese selamlar..

Hımm ben bı an hemen gıdeceksın dıye anladım canım zaman varmıs daha..inş duzelır canım ya elbet duzelecekte ,hatasını anlar gelır senden ozurdıler inş ,akıl vermek gıbı olmasın ama canım daha yenı evlısın bıde bazı seyler zaman gectıkce yerıne oturur inan uzme tatlı canını arkadasım =(

denizkabuğum canımmm valla ben anlamıyorum kuzum ben düşükte yaptım ama olmadımı olmuyor demekki ben hamile kalamazsa ailenin ilk ve tek kısır kadını olarak kalcam ,neyse hayırlısı olsun demekki benim için bir çocuk hayırlı olmayacak bende en son rahim filmi çektirip daha fazla uğraşmıycam bi müddet sonra artık 1 sene falan daha olmazsa bakarız bi çaresine bebek diye diye sağlığım bozuldu en iyisi önemsememek sende takma boşver gelecekse gelir zaten hani bişey istersin olmazda istemzsin olur ya belki taktik tutar bende bebek istemiycem artık bebeği kandırcam kuzum bal 15, tl polen 15 tl burda ikisi 30 ben gecen hafta sordumdu bilgine ama olmayacaksa oda fayda etmez

perikanadı;kuzum inan çok üzüldüm ve bu erkeklerin neden hanımlarının ailesini ikinci plana attıklarını anlamıyorum ,ama bence sen bu ara bi yere gitme bazı yanlışlara sebep olursun kuzum ,eşinin annanen gelsin seni görcekse demesi biraz tuhaf olmuş saçma,güzel cevap vermişsin ama anlamamış,bence sen onunla bi süre muhattap olma ben öyle yapıyorum ve eşim anlayıp hemen yanıma gelip sarılıyor belki seninkide anlar ve özür diler :2:

Estağfurullah canım akıl vereceksin tabi ki de herkesin her kelimesi benim için çok kıymetli burda.. İnşallah düzelir ama benim hiç ümidim yok Bakalım.. Özür dilerim ya burayı da gerdim bu hallerdeyken gelmim fazla burayı da geriyorum bakalım akşam ne olacak mesaj attım aldım biletimi diye hiç ses yok :S :26:

Canım normalde o da öyledir sinirlenince çok kırıcı laflar eder ama çok çabuk pişman olur gelir o barışırdı ben içimde tutarım biraz elimde olmadan kin yaparım ama o öyle değil hemen yumuşar ama bu sefer öyle olmaz sanmıyorum çünkü onu ilk defa bu kadar sinirli gördüm.. Ama baştan taviz verirsem hiç düzelmez.. Rabbim yanlış yapıyorsam doğru yola yönlendrsin..

O ne demek kuzum burda dertlerımızı paylasıyoruz hem ne guzel sadece bebekle alakalı dertlerımızı konusacagız dıye bır kural yokkı İnş anlayacaktır kuzum senı ne kadar kırdıgını ve sarılacaktır boynuna bazı ınsanlar sınırle agzından ne cıktıgını bılmezler canım ,bırde erkeklere evlenınce sorumluluk bınıyorya bakınca ortada abartcak bısı yok dersın mesela ama onlar kendılerını baskı altında hısederlermıs bızler gıbı onlarında alısma devrelerı var kuzum ve gergın oluyorlar bu yuzden en ufak seyde sert tepkı verıyorlar.O da belkı gelmek ıstıyordur ama aıleden belkı bı tepkı alacak dıye cekınıyor olabılır mı?hanı baban hasta sen gezmeye gıdıyorsun lafları cıkar fln dıe ne bılım :S erzurum ispirlimi eşin canım

afyonlumm aklına neden kötü şeyler getiriorsn
yok tek ve ilk kısır kadını fln
bebeğim siz evleneli daha kaç ay olmuş 1 yıl olmayıp sonra hiçbir tedavi uygulamadan hamile kalanlar var
böyle şeyler düşünüp sıkma canını
vardır bir zamanı off 30 tl çok pahallımış
kızlar eşiniz test yaptırdımı sperm testi fln nerde yapılıyor kaça acaba bilgisi olan?

Eşim erzurumlu değil canım ağrı'lı... Evet bu zamana kadar o konuda çevreye çok aşırı önem verdi "kim ne der" cümlesini hep taşır o aklının bir kenarında.. Babası hasta bazı sıkıntılar da var başlarında o halde gezmeye mi gitti diyecekler diye düşünüyordur eminim.. Çünkü dün hep bağırdı hem söyledi ben bilmiyoır muyum gezmeyi gidip gelmeyi derdim para mı dedi.. Huzurum yok ne zaman telefon çalsa acaba birine bişi mi oldu diye diken üstündeyim dedi ne bilim ya ama bana bu kadar acımasızca laf söylemesine ne gerek var ben ona güzellikle söyledfim hep..

canım özel ve devlet hastaneleri yapıyor benim eşimde cuma günü yaptırcak o testi kafasına taktı hep benim yüzümden o 1 sene bekleyelim demişti ben kafasına soktum bebek fikrini kendimi kötü hissediyorum bazen oof ne bileyim olursada olmazsada rab'bimin emrine şükürler olsun hayırlısı olsun hakkımızda ssklıya 15 tl diyebiliyorum kuzum o test

Bellıkı oda bunalmıs canım sadece sana patlamıs tutamamıs ıcınde stres altında bellıkı canım sana patladı cunku sen onun karısısın arkanı donup gıtmecegını bılır,cunku onun nazını sen cekersın,cunku onu sevdıgını bılıyor en rahat patlayacak kısılerız oyuzden,bılıyorum cok kırıldın haklı olarak bakalım ne olacak sen sakın ol canım ama sabırlı olup bekle kırıldıgının oda farkındadır kesınlıkle

Afyonluyuz kusura bakma ama çelişkili geldi bana ifadelerin daha öncesinde düşük yaptım demişsin demek ki hamile kalabiliyorsun sorun yok , şimdi ise eşini doktora test için götürmeyi düşünüyorsun sende sorun yok eşin dede yok hamile kalmış düşük yapmışsın ama konuşmaların ve yazdıkların sanki hiç düşük yapmamış yada 5 aylık evli değil de 10 yıldır uğraşan biri gibi :44:Bir anlam veremedim şahsen ben...

Son düzenleme:

özelde mi 15 tl
özele mi gidicek eşinde zor gelio ona gitmek git diyorum hani bir düşüklük fln varsa hareketlilikte fln takviye yaparlar
içimiz rahat eder sonradan birde öyle birşey çıksın istemiyorum ama hiçbir çabası yok sağolsun

Ben de onu öyle bilirdim beni hiç yalnız koymaz diye ama öyle olmadı bu sefer.. Bakalım ne olacak günler ne getirecek.. Bebek için çalışmalyı da yapmayız herhalde bu ay Hayırlısı

Ben de onu öyle bilirdim beni hiç yalnız koymaz diye ama öyle olmadı bu sefer.. Bakalım ne olacak günler ne getirecek.. Bebek için çalışmalyı da yapmayız herhalde bu ay Hayırlısı

Hayırlısı canım herseyın hayırlısı,önce sız sonra bebek bence arkadasım once sız bı bu sorunu halledın oturun guzel guzel bı konusun sonra bebik daha rahat kafa ıle dusunursunuz ıkısını bır arada dusunme suan canım

ah cm benim gibi olsan napcan benim evlenelı dört yılı geçiyo benimde bi düşügüm oldu ve üstünden bi sene geçdi tedavi görüyorum şimdi iki sene eşim babalıga hazır degilim dedi ve korunduk ve ben iş hayatına atıldım hiçde takmadım kafaya iksene sonra istedik oldu ama düşükle sonuçlandı zaten hamilelik hiç takmadıgın zamanda geli veriyo öyle yap cm kendini strese sokupda bebek olmasınıda engellersin bazen elimizde olmuyo ama napalım ölelimmi rabbm neyi takdir etdiyse onunla karşılaşıyoruz

Orda çok haklısın ama aklımdan ne geçiyor biliyor musun bi bebişi yapalım sonra sadece onla ilgileneyim gebeliğimle ilgileneyim onu umursamim kendime bakim istiyorum sadece bebeğime değer verim istiyorum ne saçma de mi :26:

kızlar progestanla adet oldum bugün adetimin 2.günü acaba doktora bugün mü gitsem yarın 3. gününde mi _???:44:

marli ben 32 yaşıma yaklaştım,o sürede eşimin sperm kalitesi düşmüş olabilir 5 ay olacak ne yani ben burda yalanmı söylüyorum ne çıkarım var kafayımı yedim ben ,neden saldırdın bana anlamadım ,doktorun istediği testler bunlar ben kıçımdan uydurmadım herhelde bunları tıp okumadım anlamam ben,paniğe kapılıyor insan senin çocuğun var tuzun kuru sanırım o sebepten rahatsın ee normaldir Allah sanada verseydi sende anlardın beni

Son düzenleme:

canım dediğim gibi 32 olcam az kaldı insan panik oluyor sizler belki henüz küçük yaştasınız ama benim doğurganlığımın azalmasına 3 5 yıl kaldı sen haklısın ama insan düşünmeden duramıyor rab'bim ol der ve olur inşaAllah

Cok acık konusucam tamamen benım dusuncelerım,eğer anne olmak ıcın evlendıysen haklısın bebek yapar ve sadece bebegın ıle ılgılenırsın kocanı gozun bıle gormez yemegını fln verırsın tamam.

ama bunları kızgınlıkla soyledıgını ıkımızde bılıyoruz =) once sız bı bırbınızı yasayın bırbırınıze bı doyun sekerım bebekde kendılıgınden gelecektır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…