2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Vaarrrrr bende bende 5+6 yim suanda sukurler olsun rabbime Allah im isteyen herkese nasip etsin aratmasin hapi biraktiktan sonra bes alti ayda fakan oldu iste sukurler olsun rabbime )
hayırlı olsun rabbim kucagına almayı nasip etsin cmmm darısa bizlere

üzülme cm gelecek aylar bizleri bekliyo inş bizlerde müjdeli haberler vercez birgünhamiş hamiş yıllara inş

Olsun hayatım napalım, devam edicez, bu ay ben de ovu testi yapıyorum biliyosun. 20. gün oldu hala çift çizgiyi yakalayıp yumurtlama gününü göremedim, bu ay da tutmazsa ben de adetin 3. günü gidip yumurta takibi yaptıracağım, başka türlü olmayacak bu iş. Günü denk getiremiyorum..

inş canım ya aşılamanda hayırlı olsun peki senin aşılaman tuttu mu

yok canım tutmadı malesef bu ay tekrarlıyorum iğnelerimi olucam çatlatma iğnesinide yaptırıcam yarından sonra fakat sperm enjekte ettirmiycem doğal yolla denicem bu ayda inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur.seninki inşallah tutar.

Vaarrrrr bende bende 5+6 yim suanda sukurler olsun rabbime Allah im isteyen herkese nasip etsin aratmasin hapi biraktiktan sonra bes alti ayda fakan oldu iste sukurler olsun rabbime )

hayırlısı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bizler içinde dua et Rabbim bizlere ve isteyen herkese de nasip etsin

Canım benim moralini bozma.Dedğin gibi verecek olan Rabbim biz bol bol dualarımızı edelim.Rabbim en doğru zamanda verecektir.bende öyle yapıyorum artık kafama hiç takmıyorum olumlu olumsuz hiçbirşey düşünmüyorum.sen de öyle yap kuzum hiç takmamaya çalış kafana.

hatta mayıs gibi anne olacaktım tüp bebek yöntemiyle ikizlerime hamile kaldım ama 3 hafta önce 18 haftalık düşük yaptım yavrularımı oğullarımı kaybettim... rabbim hamile kalmayı nasip etti ama kucağımıza almayı nasip etmedi... vardır bunda da bi hayır.. umarım tedaviye gerek kalmadan hamile kalırım..

günaydın kızlar

afyonlum sakın sıkma canını bir daha ki ay kısmetse

kızlar dün pazara gittim karşımda bir sürü arı sütü bal polen satan amca vardı bir soramadım ya ne kadar diye bende bir tuhafım adresini aldım balcının eşimi göndercem ama salllamıo pek söledim akşam
buralar çook soğuk kara kışlardayız şuan bile donuyorum

güneşim günaydın canım benim biliyorum ki insan umutlanıyor yok bu ay olmamıştır desekte insanın bi tarafı umut bağlıyor ama şunu bilelim ki bıraz sabırlı ve rahat olmalıyız çünku sabretmedikççe hayel kırıklıgına ugruyor üzülüyorr rahat olmadıkçada hormonlarımızın dengesini bozuyoruz kendımden örnek vereyım geçen ay adetlıyken dr gel dedı dıye heycan yaptım 25 gün adet oldum normalde 28 gunde bır olan ben bu ay daha adet olamadım ( işte hormonlar böyle geriliyor demek ki rahat olmayınca ben kendıme söz verıyorum buay adetlıyken dr gıdeyim çoook rahat olcam sıtres yapmak yok bu dedıklerımde senıin ve hepimiizin geçerlii takmayalım takıp etmeylım oluruna bırakalım bizim ıstegımız evlat sahıbı olmaksa sabırlı sakın olalım o gelecektır zaten ama hepimizn ve benım yaptıgımız hatta bıran önce hamıle kalmak ama istemeyle olmuyor demek ki demem o dur ki kusura bakma başını ağrıtmadım umarım bıraz daha rahat olalım :))) vee benn seniii gerçekten çook sevıyorum özel birisin benim için....

günaydın canım:) kız utandın mı arısütü polen almaya sen bakim? alemsin valla ya:))

Sen ne zaman hamilelik dusunuyosun ?

Bol bol c vitamini bagisikligi guclendirir diye biliyorum. O siteye de bakayim bi

magnezyum kullanıyorum canım ben asırı derecede her sabaha karsı fix hep aynı saatlerde ıkı bacagımada kramp gırerdı cıglık atarak uyanırdım magnezym verdı dr onu kullanıyorum,ki faydalarını da okuyunca vazgecmedım magnezyumdan ama cok sık ıcmeyıp ara vererek ıcmek gereklı.
nasıpse hazıranda bebek konusu uzerıne calısmaları gerceklestırecegız canım =)

gıdersen anlar zaten canım yaptıgı hatayı bence belkıde gıtmezsın zannedıyordur ole rahat rahat gıt dıyor bakalım ıns ıyı seyler soyler perıcım ya

Kızlar inanır mısınız neler söyledim ben güzel konuştukça o hep hırçınlaştı.. Ben bir kelime ettim o peşine 100 kelime etti.. Ağladım ağladım gözlerim şiş işe geldim.. O kadar kırıcı laflar sarfetti ki.. Ben onun ailesine ne kadar hassasım size anlatamam ama o hiç öyle yapmadı... Ben de bu sabah geldim alddım biletimi.. Akşam bir kıyamet daha var.. Gitme dde demiyor ama gitmemem için öyle şeyler sayıyor ki Çok bunaldımmmm ((

canım ya erteletebılırsen ertelet bıletını bence perıcım bu sekılde ayrılmak ıkınızede ıyı gelmeyecek ınan bıraz zaman gecsın uzerınden bı kac gun gıdeceksın dıye hırcınlasmıs bellıkı,bı kac gun daha beklesen hı?gıtme gelme konusunuda acmayın hıc bı kac gun gecsın tekrar konsuursunuz , ama mutlaka canını sıkan bırsey olmustur bu sekılde tepkı verıyor olmasından dolayı ılk soledıgındede beklemedıgın tepkı verdıgını soylemıstın cunku , yapısı geregı sınırlı bır ınsanmı?

Canım zaten bilet taa Mart sonu yani.. O kadar söyledim başlarda söz vermişti gideriz bir yerlere diye.. Evet sinirlendiği zaman hiçbişiyi gözü görmeyen bir insan ağzından çıkanı kulağı duymuyor sonradan anlıyor neler söylediğini.. Psikolojisi de bozuk zaten ama benim ne suçum var.. Zevkimin peşine mi gidiyorum öyle diyo bana.. Dedim 24 saat babanın yanında zaten olamıyorsun 3-4 haftada bi gidebiliyoruz dedim yine telefonl haber alabiliyorsun ne yapalım dedim.. Ananen atlasın gelsin diyo bana dedim sen babanı görmek siteyince baba atla gel bi seni görim mi diyosun dedim ya çok sinir oldum ya (( O düzelmez canım huyunu biliyorum.. Akrabalarının birinin bi sorunu da yansımış ama benim suçum ne ki.. O kadar güzellikle konutuysam o hep hırçınlaştı bu zamana kadar çok ssustum ya onu fırsat beildi ama ailemse onun ki kadar kıymet veririm artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…