2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Kızlar günaydın.ben bayadır yokum yazılanları şöyle bir okudum da afyonlum hamilesindir inşallah ya:) daha hamile kalan varmı aramızda???

Vaarrrrr bende bende 5+6 yim suanda sukurler olsun rabbime Allah im isteyen herkese nasip etsin aratmasin hapi biraktiktan sonra bes alti ayda fakan oldu iste sukurler olsun rabbime )

Afyonlu guzel haberlerini bekliyorum canim

Kızlar günaydın.ben bayadır yokum yazılanları şöyle bir okudum da afyonlum hamilesindir inşallah ya:) daha hamile kalan varmı aramızda???

herkese günaydın şekerlerrrrr.... ne var ne yok napıyosunuz bakim.. bu hafta hep iyi haberler alalım inşallah.. afyonlu gel ve bize hamileymişim yaz hadiiiii....

Afyonluuuuuuuuuuu

mutlu akşamlar kuzucuklar....

ben malesef hamile değilmişim gerçi zaten biliyordumda eşim istedi diye gittik boyumuzun ölçüsünü aldık,tarlusal verdi başladım demin adet ol 3.gün gel dedi bakalım çok sıkıldım ben bu mevzulardan biraz takmıycam zamana bırakcam canşlarım sonuçta verecek olan rab'bim beni merak eden kuzular çooook seviliyorsunuz

Vaarrrrr bende bende 5+6 yim suanda sukurler olsun rabbime Allah im isteyen herkese nasip etsin aratmasin hapi biraktiktan sonra bes alti ayda fakan oldu iste sukurler olsun rabbime )

aaaa canım çoook mutlu oldum sonunda hamilesin hee Allah yar ve yardımcın olsun bebişini sağlıcakla al kucağına senin adetin gecikmişti sanırım geçen ay dimi tarlusalla adet olmuştun canım çok tebrik ederim

Canim moralini bozma dualarimza devam ediyoruz. Demekki suan zamani degilmis. Hepimiz her ay bir umut kirilmasi yasiyoruz tatlim sende tatlim ama yilmiyoruz vazgecmiyoruz eninde sonunda bebislerimiz gelecek bizde tosuncuklarin poposuna poposuna vuracagiz annisi niye beklettin diye

inşaAllah kuzum inşaAllahbekliyoruz bakalım allah verirse olacak hepimizin hayırlısı

Saoll bitanemm kimyasalbolmustum gecen ay cnmm cok sukur rabbime Allah im sizlerede tattirsin inslalahh dua edicez insallah cnmm benimm Allah razi olsun guzel dilekelrin icin

Canim insallah yasadigin son aci olur yasadigin seyler cok zor ama Allah hediyesini gonderiri canim. Insallah Allah sana kaybettigin meleklerin kadar yani 3 tane saglikli bebekler verir. Umudunu kirma canim Allah hic ummadigin zaman seni arka arkaya guzel haberlerle odullendirir yasadigin acilarin mukafatini gonderir. Insallah o gunde mutlulugunu bizimle paylasirsin canimmm:26:

Kuzu sikma canini olur mu.. Hepimiz anne olucaz Allahin izniyle.. Ama bir zamani var demek ki.. Rabbimin, kullarina bir annenin evladina gösterdiğinden kat kat fazla şefkati varmis.. O yüzden biz kullari için en hayirli olani en doğru zamanda verecektir.. Üzülme tamam mi?

Maşallah diyelim önce:) hayirli olsun, uğur getirsin topiğimize inşallah, ve Rabbim sağlikla kucağina almayi nasip etsin..

Maşallah diyelim önce:) hayirli olsun, uğur getirsin topiğimize inşallah, ve Rabbim sağlikla kucağina almayi nasip etsin..

Aminnn canimmmmm insallahhhhh Allah razi olsunnn darisi basiniza insallahhhh aminnnn Allah im kimselere aratmasin insallah umut yitirmek yokk guzel olacak hersey suna emin oldumki herseyin bir zamani var sabredelim kizlar dua edelim ve bekleyelim )

Çok üzüldüm cm ama ümidini kaybetme benimde bi düşügüm oldu ondan sonra olmadı şimdi tedavi görüyorum herşey olumlu temiz yani anlıcan rabbime kalmış o istemedigi sürece hiçbirsey olmaz vakti zamanı var anlıcan zamanı gelene kadarda sebeplere dayanır dua et ben öyle yapıyorum rabbim diyoki benim 99tane kapım var 88kapalı olsa dahi bir kapım açık oldugu için umut edin bizlerede düşün dua ve sabır rabbim bu sürecde dayanma ve sabır gücü versin bütün anne olmak isteyenlere

tamam kuzum tamam üzülmüyorum sağolun

Canim cok uzuldum rabbim ileride saglikli bi bebek nasip etsin sana hersey zamani gelince oluyor rabbim kun fe yekun dediginde, bende cok istiyorum bu ayda olmadi malesef dr tahlil verdi adetimin 3. Gunu demisti simdi carsamba gunu tahlillerimi yaptircam ins hersey yolundadir

Arkadaslar progesteron tahlılı yapan var mı aranızda! Yada bılgınız varmı ne zaman yapılıyor ve degerlerı nekadar??? acıl cvp istıyorummm lutfen

herkese çok teşekkür edeirm. Rabbim isteyen herkese versin.. şifa kapılarını bizlerden eksik etmesin. inş hepimizin kucağı dolacaktır.ümidimizi kaybetmemeliyiz ve moralimizi yüksek tutmalıyız. Rabbim herkese maddi manevi yardım etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…