2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
arkadaşlar sizlere acizane tavsiyede bulunmak istiyorum.ilk olarak soğan suyu mutlaka ve mutlaka denemelisiniz 15 gün sabah akşam .keşke daha önce deneseydim diye pişmanım ama herşeyin vakti zamanı varmış nasip kısmet.birde devamlı YA HALİKU CELLE CELALÜHÜ ismi şerifini okuyun.rabbim inş hayırlı haberler alabilmeyi nasip etsin tüm isteyenlere AMİİİİİNNNN....

kaç kere okucaz cnm
sen hamile kaldın sanıırm hayırlı olsun Rabbim bizlerede nasip etsin

Sıkma canını canım yaa. daha 11 aylık evlisin ben 5. yılı doldurdum yaş 30 zu cok geçti ne yapalım kısmet Allah hayırlısını versin. Allahım hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin geç olsunda sağlıklı ve hayırlısı olsun üzme kendini üzüntü stres daha cok etkiliyormuş.

bende yeni katıldımbebek bekleyenlerdenim inş olur tüm isteyen arkadaşlarım

inanırım canım bende psikolojiktir diyorum testte çıkmayınca napayım dün yaptım negatif hayırlısı

Evet psikolojik canım yaa. Klomen kullanmaya başladım her yerde kasık ağrıları kist oluşumu okudum. İlk 2 gün kasıklarım ağrıyacak diye üst üste giyinmeye sıcak su torbası ile dolaşmaya başladım. Baktım ilaç bitti ne agrı ne bişey insan cok evham yapıyor. Bu durum stres yapıncada regl 2-3 gün gecikiyor.:(

evet ben sordum kasıklarımda agrım var adet oluyomuşum gibi

ilacın kaçıncı günündesn benimki dün bitti. Agrım sancım yok. Birçok kişide kist oluşturuyormuş ama geçici tabi regl oluncu kendiliğinden geçiyormuş. 13. aydayız hamile kalamadığıma göre sorun yumurtalarda değil bence ilaç boşuna yani. Ben ilaçla gelişme olacağıma inanmıyorum.

Ama inşallah sende ile yarar.

Tam yaza gelmesi hamileligin zor derler hep yani son 3-4 ayin ozellikle bi temmuz agustosa gelmesi cok zormus cunku hamileler normal bi insanin hisettigi sicakligin 2-3 katını hissedermis

dogrudur ama bagisiklik sistemim zayif ve cok surekli hasta oluyorum. Kis aylarinda surekli soguk alginligiyla ugrasiyorum

ben ilacı beş gün kullandım dok öyle dedi 23 de kontrolegiddim yumurtalar güzel dedi 22m olmuş dedi çlışın dedi bu önümüzdeki persembede kontrole çagırdı öyle bakalım hayırlısı artık

Kizlar adetim 8 gun gecikti 5 gun test yaptim sanki silik bir cizgi cikti ama cok az belliydi hatta resmi var ama yukleyemiyorum ama daha sonrs silik cizgi de yok odu baska da test yaptrmadim

kaç kere okucaz cnm
sen hamile kaldın sanıırm hayırlı olsun Rabbim bizlerede nasip etsin

Gun icinde aklimiza geldigi heran okumamiz lazim manasida cok anlamli okurken aklimizdan gecirelim allahim verende sensin alanda sensin bize hayirli bir evlat nasip eyle diye elimizi karnimiza koyup aklimiza gelen herzaman okuyalim hic aklimizdan cikmiyoki degilmi magnen bu sekilde iltica maddende kesinlikle sogan suyu gerisi rabbimin takdiri ins

günaydınn afyonluu güneşimmm güneşşş gibi ısıt bizi yin e:)))))))) galina incir havuç kürünü yanlız yapacam bu ay :))

günaydınn afyonluu güneşimmm güneşşş gibi ısıt bizi yin e:)))))))) galina incir havuç kürünü yanlız yapacam bu ay :))

günaydın kuzucuk evet kuzum sen başladınmı yoksa ben hala adet olamadım nedir ne değildir bilemiyorum bu belirsizlik beni delirtecek

Son düzenleme:
günaydın kuzucuk evet kuzum sen başladınmı yoksa ben hala adet olamadım nedir ne değildir bilemiyorum bu belirsizlik beni delirtecek

yok kuzum bende daha adet olmadım geçen ay 28de olmuştum bugun yarın olmam lazım benım hiç geçikme olmaz ama rahım ffılmı çektımıştim ya bazen geçikme yapabılıyormuş belkı geçıkır adet olayım hastanye gıdecem :)) sende azıcık rahat ol sıtres yapma bak sıtrestende geçikır olacak olcak ama zamanla ben hep arık bunu dıyorum kendıme

bellimi, olur belki beraber yaparız inciri beraber adet oluruz belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…