2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
dün sabah yaptım en son negatif canım hala adet olmadım bekliyorum bakalım hayırlısı 1 hafta gecikirsem doktora gitcem

Gunaydin cnm benim adet gecikmemin 9 gunu bugun 4 gun testyaptim ama cok az bir siikti sonrada kayboldu deli oluyorum neden bu jadar gecikme yasiyorm kurtaj omustum o ay bile bu kadargecikmedi

Gunaydin kizlarr. Benim kuzucugum ruyasinda bebegimiz oldugunu gormus. Kucagina almis mavis gozlu bir erkek bebekmis. Cok guzeldi diyor kucucuk yumusacik kafasi avuclarimdaydi diyor Aslinda kurtajdan sonra cok cekiniyordu tekrardan bebek denemek icin bana birz daha bekleyelim diyordu ama bu sefer kendisi ruyasinda bile gormus.Uyanir uyanmaz anlatti oooooooo dedim ben hergun bebek goruyorum ruyamda hayal ettik sabahleyin bebisimiz olursa neler yapariz duye hayali bile cok guzellll Allahim o gunler insallah yakindir.Kizlar bebek evin nesesi yaaa biz evleneli 2 sene olacak evde sikiliyoruz geziyoruz tozuyoruz yine sikiliyoruz Allah butun ozlemini cekenlere bebeklerine kavustursunnnn:26:

denicem canım
soğan suyunu şuanda yapamam ama dr ne dicek bekliyorum ona göre deneyip denememe konusuna karar vericem

afyonlum napıyorsun balım

coomio cnm Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin
insanın rüyasında bile görmesi ne kadar heycan verici
birde düşünüyrm canlı canlı kucağına almak nasıl heycanlandırır insanı
tez vakitte versin Rabbim

Gunaydin cnm benim adet gecikmemin 9 gunu bugun 4 gun testyaptim ama cok az bir siikti sonrada kayboldu deli oluyorum neden bu jadar gecikme yasiyorm kurtaj omustum o ay bile bu kadargecikmedi

elifpinar canım inan bilmiyorum bende geciktim ve hiçbir fikrim yok

coomio canımm geçen benim bugs bunymde görmüş sabah uyandık anlattı hemen doğur diyor e olmuyor ki bende istiyorum napayım Allah kimsenin kucagını boş bırakmasın

iyidir kuzum hala adet olmadım bilmiyorum ne oluyor testte negatifti dün sabah

Amin canim cumlemize insallahh. Komsulara bebek yoklamaya gidiyoruz kucagima almak istemiyorum cunku kendi bebegim aklima geliyor o bebegin baskasinin oldugunu biliyorum cokkk kiskaniyorummmm yaaa Allahim bizde saglikli sihhatli evlatlar nasip etsin

Ayyyyyyy canim insallah bunlar isarettir bize :26: Belkide bebislerimiz gobusumuze gekecek gokyuzunden bize bakiyorlardir. Insallah cok bekletmez meleklerimizzzz

bende katılmak istiyorum yardımcı olun kızlar

Ayyyyyyy canim insallah bunlar isarettir bize :26: Belkide bebislerimiz gobusumuze gekecek gokyuzunden bize bakiyorlardir. Insallah cok bekletmez meleklerimizzzz

bende katılmak istiyorum yardımcı olun kızlar

cnm testi erken yaptın çıkmamış olabilir
hadi hayırlısı güzel haberler gelir inşallah

coomio canım inşaAllah öyledir sabırla bekliyorum

2020:arkadaşım en baştaki anketi oylarsan aramıza katılmış olrsun hoşgeldin

zeytinim evet ablamda öyle dedi erken yapmışsın en az1 hfta geçsin dedi hayırlısı kuzum sen nasılsın

hmmm ok tmm

hertürlü ,istek arzu ve hacet içinokunacak ayetel kürsi her kim bu çalışmayı 7 gün aralıksız saat 11.00 ile 06.00arası okursa ne istegi olursa olsun allahın izniyle ne muradı varsa haSIL olur dikkat yanlız sunu unutmamak lazım bu çalışma iki ucu keskin kılıÇ gibidir haklı oldugun konulrda okursan hayır seni bulur haksız oldugun iki kişinin arasını açmak ,birilerini zarara ugratacak niyet etmek fitneye fesata düşürecek niyetle okunursa şer, sizi bulur ter teber zarara ugrarsın .......ayetel kürsi 7 gün bu şekilde olunmalıdır 1.gün50) .....2GÜN170.....3GÜN 22O.....4GÜN 313.....5GÜN 50...6GÜN 170..7GÜN 313 OKUMA ŞEKLİ BÖYLE ARKADAŞLAR AKŞAM 11.DE OKUNMAYA BAŞLANMALIDIR HER AKŞAM AYNI SAATDE OLMALI UYARILARA DİKKAT EDEREK OKUNURSA ALLAHIN İZNİ İLE BÜTÜN KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR.....ARKADAŞLAR BEN OKUMAYA BAŞLADIM BU AKŞAM SON GÜNÜM SİZLERLEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM :2:

iyiyim cnm ya eşimin işten çıkmasını bekliyorum.
bende cuma gününe randevu alıcam bakalım biraz korku biraz heyecan var aklıma pek getirmemeye çalışıyorum
ne dicek bakalım 3 ay boşuna doğum kontrol hapı kullanmış olmakta var işin ucunda

evet cnm valla ben bile heycanlandım senin adına afyonlum merakla bekliyrm

hakkında hayırlısı olsun kuzum rab'bim yar ve yardımcın olsunn,inşaAllah kuzum bebeişim benimledir inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…